teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 CAJBI
#176913
Živjo!
Šele pred kratkim sem začela z rednim tekom. Ker sem rabila več energije sem pojedla tudi več ogljikovih hidratov in mogoče je bilo prav to povod v celiakijo.
Zanima me ali je tu še kak tekač podobnimi težavami in kaj je njegov glavni vir energije
Hvala
LP
Uporabniški avatar
 Loni
#176919
Malce nerodno formulirano, zanima me, kdaj so ti diagnosticirali celiakijo? Poznam kar nekaj ljudi z njo, doma imamo še hujši primer, pa ni bilo nikoli nobenih ovir pri rekreaciji, samo hrano je treba nositi s seboj (ravno brezglutenskih testenin na tekmah ne strežejo :lol: ). Edino za krvodajalca te ne vzamejo.
Uporabniški avatar
 CAJBI
#176943
Ja vem mal sm nerodno formulirala vse skup, sorri
Pre kakimi 3-mi tedni sem zvedela za celiakijo, tk da sm šele zdaj se začela mal bolj podrobno seznanjati s tem
Brala sm da je v kakavu in kavi tud sled glutena, pa tudi v jajcih in mleku.
A je to res?
Uporabniški avatar
 aljosa
#176947
Kolikor jaz vem za celiakijo naj bi bila dedna in lahko preskoči kakšem rod.
Lahko jo imaš že od rojstva ali pa se ti pojavi kadarkoli pozneje in je doživljenska.
In ni povezana s kakrtnim koli naporom, naprimer tek.

Če se motim, prosim da me kdo popravi.

Če se držiš dijete, ni tako grozno kot se sliši na začetku.
Uporabniški avatar
 yogo
#177032
Čeprav nimam diagnoze celiakija (druge težave), sem že več kot pol leta sem na brezglutenski dieti :cry: . Na začetku je težko, kasneje se pa navadiš in spoznaš tudi koristno plat diete.
Jedilnik je sestavljen iz koruze, riža, krompirja, mesa in sadja. Pri kupljenih stvareh pa je trebe pregledati sestavo živila preden ga poješ!
Tudi sam sem se na začetku spraševal kje bom dobil energijo za dolge teke?
Pa nekako gre, tudi štirikrat na Kališče je šlo. :D
Je pa seveda težava, ko prideš na cilj zmatran in lačen, pa ne smeš kruha ali čorbe ali palačink na Kališču. :twisted:
Je treba kar svojo hrano sabo prinesti.

Vnos ogljikovih hidratov nima veze z intoleranco do glutena.

lp Yogo
 Tamzi
#177038
Zelo koristno je, da se vkljucis v drustvo celiakasev. Pri njih izhaja bilten, kjer vsakic dajo na teste stvari, ki jih predlagajo potrosniki. Od moke, instant polente, cokolade, vlozene zelenjave, ribjih konzerv... skratka vse kar ni najbolj jasno ali vsebuje gluten ali ne. Zalostno je to, da se je izkazalo da tudi nekateri izdelki, ki so namenjeni dieti pri celiakiji, vsebujejo veliko prevec glutena! Lahko pa se tudi zgodi, da imajo 'obicajni' izdelki stopnjo glutena pod mejo dovoljene. Kar je seveda super :)
V jajcih, navadnem mleku in obicajni kavi glutena ni, vsaj po izkusnjah. Naj me kdo popravi ce se motim. Kakav pa je ze mogoce, ker dodajajo vse sorte...

Najvecjo tezavo predstavlja sprememba navad, ko se pa malo privadis, ni tako tezko in poleg superg in majice v torbo vrzes se par rizevih oblatov, kaksno jabolko vec in preverjeno cokolado. Sedaj je tudi ze veliko vec ponudbe in vsak vecji trgovec ima svojo polico s tako prehrano.

Ajdove palacinke so super :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA