teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#197136
Pozdravljeni člani TF,

V trgovini VO2 Sport smo pripravili paket športnih dodatkov Reflex Nutrition, ki je še posebej primeren za vse, ki se nameravate udeležiti letošnjega Ljubljanskega maratona.

Paket je sestavljen iz športno hidracijskega napitka The EDGE. Napitek je med tekači zelo priljubljen, saj vsebuje poleg različnih virov OH tudi beljakovine, elektrolite, antioskidante, magnezij in probiotike. Uporablja se predvsem pred in med tekom za dodatno energijsko podporo in hidracijo. Primeren je tudi za potrebe regeneracije po teku, saj vsebuje tudi izolat sirotkinih beljakovin.

Poleg tega najdete v paketu tudi BCAA aminokisline v tabletah. BCAA so ene izmed najbolj popularnih dodatkov za vzdržljivostne športe, saj preprečujejo mišični katabolizem in posredno vplivajo na povečanje športne sposobnosti.
Slika

Cena paketa je znižana za 15,45 EUR in tako stane samo 46,35 EUR. Poleg tega dobite še DARILO - beljakovinski napitek Whey Refresh!

Več o proizvodih in paketu najede na http://www.vo2sport.com/maraton-paket-p-196.html

Za več informacij nas lahko obiščete tudi v naši novi trgovini VO2 Sport, Cesta v Mestni log 55 (trgovski center Murgle), Ljubljana. Tel: 040 423 936


Vsem tekačem želimo uspešne treninge.

p.s. Še tekaški nasvet Brian Tacketta: Tek je kot ustna vodica: če peče, potem veste da deluje ;)

http://www.vo2sport.com
#199016
Danes sem tekla v Brdu pri Kranju (Fotrov tek) in sem spila vaš promocijski napitek (2x) The Edge. Mi je šlo kr fajn, pa ne vem ali je to zaradi napitka, ali sem pač imela dober dan?
Drugače, pa je bil okus super. Pa še ena velika pohvala organizatorju. Super sendviči.
#199054
Sem vas opazil na včerajšnem Fotrovem teku, ter pred kratkim na Kodeljevu. Včeraj sem res poskusil vaš napitek, mislim da je bolj hidracijski. Okus je bil dober, kar mi je všeč. A se lahko dobi še kakšen vzorček, da ga še malo stestiram- da vidim če kaj dela?
#202247
Pina napisal/-a:...bom kar tuki vprašala, da ne odpiram nove teme.

...dajte mi povedat koliko se zares pozna, če piješ te energijske, izotonične, itd. napitke ?
:oops:


Jaz sem pred kratkim sklenil da ne bom več uporabljal športnih dodatkov. Lahko ti povem, da ne opazim kakršne koli razlike (govorim o sami regeneraciji). S tem da večino mojega športnega časa preživljam na kolesu in kar dosti amatersko tekmujem.

Jaz osebno mislim, da je več glavi, kot pa da bi res neki konkretno pomagalo.
#202262
Pri uporabi športnih napitkov in dodatkov je pomembna predvsem pogostost aktivnosti. Če tečete dvakrat do trikrat na teden za dobre pol ure in vaš cilj ni izobljšanje rezultatov potem je uporaba dodatkov nesmiselna.

Sicer mora pa prednosti uporabe spoznati vsak sam. V naši trgovini imamo predvsem stranke, ki se amatersko ali profesionalno redno ukvarjajo s športom in za njih uporaba ni vprašljiva. Z dodatki si zagotovijo energijsko podporo med obremenitvijo in pospešeno regeneracijo po treningu. Z zanemarjanem prehranske podpore si lahko naredite več škode kot koristi. Seveda pa ne trdim, da se ne da vsega potrebnega nadomestiti z osnovo prehrano - ponavadi gre pri dodatkih tudi za praktičnost.

Vsem, ki se s tekom ukvarjate zgolj rekreativno kaj več kot en dober izotonik (npr. reflex The EDGE) prav gotovo ne bo pomenilo bistevenga napredka.

LP

www.vo2sport.com

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA