teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#244311
Po tolikih letih skoraj doktoriranja vseh mogocih vrst napitkov sem letos poleti, ko sem se uspel pridruziti tekacem v zacetku avgusta ugotovil zadnji dan, da je mozno kar solidno preziveti z vodo in poceni izotonikom Na-Ca-Mg. Saj ne bi sam verjel, ce se to ne bi zgodilo.

Ja ampak pogoji so bili dokaj ugodno laboratorijski: primerna temperatura, lepo valovit teren, tempo, ki ustreza, pravsnja prehrana zjutraj.

Sicer je metabolizem usmerjen bolj v odplavljanje kot pa krepitev in regeneracijo.
#251071
tek_v_snegu napisal/-a:Po tolikih letih skoraj doktoriranja vseh mogocih vrst napitkov sem letos poleti, ko sem se uspel pridruziti tekacem v zacetku avgusta ugotovil zadnji dan, da je mozno kar solidno preziveti z vodo in poceni izotonikom Na-Ca-Mg. Saj ne bi sam verjel, ce se to ne bi zgodilo.


Kje pa si nabavil ta izotonik?

Sem pa prek Googla našel nasvet za tale DIY izotonični pripravek: http://nasveti.wordpress.com/2009/08/13 ... -izotonik/ Vse sestavine z najmanjšo lahkoto dobite tako rekoč povsod (Zelena magma je tako ali tako ena bolj osvežilnih stvari, vsaj zame). Edino le pri melasi bi bil mogoče problem v tem, da se v vodi ne meša/topi tako dobro.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA