teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 milk
#239789
Oprostite za lapsus. Res da sem bil hitrejši, kot sem mislil, da bom dosegel na PST najboljši čas in sem bil za prvič zelo zadovoljen s časom, čas ni bil 1h 14', ampak 3h 14'. :lol:

Ko smo že pri času, me zanima, če se je komu uspelo približati 2,5h.
Uporabniški avatar
 vencelj
#239790
milk napisal/-a:
Ko smo že pri času, me zanima, če se je komu uspelo približati 2,5h.


Eni so se spravili tudi pod... viewtopic.php?f=9&t=11887&start=1260
:roll: Mislim, da mi bo med pomagal PBju 2:31 odščipniti minuto ali dve :|

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 ROSI64
#239791
milk napisal/-a: čas ni bil 1h 14', ampak 3h 14'.

:( :( :( jaz sem pa že turški med nabavil :( :( :( :(

pa tolk sem si želel dam bom z AVI-jem skup letel po PST-ju :( :(
 milk
#239792
Drugič bom vzel s seboj le eno kocko, ki jo bom uporabil po sestopu z Golovca, pa vseeno glede na čase, ki jih navajate, upam da bom spravil pod 3h. Mislim pa, da sam med, pa naj bo turški ali čebelji, ni garancija za uspeh. Vsekakor je zraven še mnogo drugih dejavnikov. Trasa PST pa tudi ni tako ekstremno dolga, da se nebi dala preteči enako hitro brez dodajanja energije.
Uporabniški avatar
 AVI
#239837
ROSI64 napisal/-a:
milk napisal/-a: čas ni bil 1h 14', ampak 3h 14'.

:( :( :( jaz sem pa že turški med nabavil :( :( :( :(

pa tolk sem si želel dam bom z AVI-jem skup letel po PST-ju :( :(


ROSI.....bova enega tudi skupaj "odletela"..... :D :D :D
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#239848
Hvala vsem za odlične prispevke in tudi zabavne odgovore. Marskikaj sem(smo) izvedel(i) in se naučil(i). Na koncu, v enem od naslednjih prispevkov bom poskusil narediti še povzetek, saj si tema to zasluži. Glede na število ogledov in času ki ga zdrži na top 30 si očitno zasluži.
Med s čajem pa bo ob pogledu na prvi letošnji sneg v Ljubljani tudi zelo dobra pijača, s tekom ali brez.
Medeno snežni tekaški pozdrav.
 milk
#240046
Danes sem v Leclerku dobil idealno stvar za dodajanje energije v zadnjem delu daljših tekov. Turški med, (o njem smo že govorili), toda dobil sem takega, ki ga lahko brez skrbi in brez težav vzameš s sabo. Gre za že omenjene kocke s kandiranim sadjem, toda te so nekoliko večje (ravno toliko, da je že ena dovolj za razdalje od 10 - 20 km. Pakirane so v ajmerčku, v katerem je 1,4 kg kock, ki so vsaka posebej pakirane v celofan ali nekaj podobnega. Tako so prav lepo pripravljene za v žep, da se ti tam ne pacajo, saj jo odviješ tik pred uporabo. 1,4 kg stane samo približno 7€. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA