teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#317728
Pozdravljen/a član/ica

Z vami želiva podeliti nov koncept POSTANI&OSTANI FIT.

Delavnice Postani&Ostani Fit bodo zajemale:
1. osnove zdravega prehranjevanja
2. prehrambeno industrijo
3. celično prehrano
4. mentalni fitness
5. pametno vadbo in učinkovito regeneracijo
6. analizo sestave telesa
7. 3x tedensko FitCamp (vadba z lastno težo)
8. spremljanje jedilnika
9. merjenje napredka s strani HealthCoacha
10. nagrade in presenečenja

S pomočjo delavnic se boste lahko osvobodili starih navad, pridobili večjo samozavest, izboljšali zdravje telesa, spoznali nove prijatelje, izboljšali počutje, osebnostno rasli in zaživeli nov "lifestyle".

Da boste izvedeli še kaj več, vas vabim na uvodne predstavitve, ki bodo:
- 11.12.2013 ob 17:30h
- 18.12.2013 ob 17:30h ali
- 06.01.2014 ob 17:30h

Kje: Studio Eviana, Špruha 19, Trzin

OBVEZNA PREDHODNA REZERVACIJA ZARADI OMEJENEGA ŠTEVILA MEST!

Za vse informacije sva vam na voljo, na:

Ana
Gsm: 041/577-322
Mail: ana_perpar@yahoo.com

Maja
Gsm: 040/986-070
Mail: majapodboj.healthart@gmail.com
#317732
Da bi se sploh odločil priti na uvodno predstavitev, bi potreboval nekaj podrobnejših splošnih informacij in mislim, da nisem edini, ki razmišlja tako. Zanima me vsaj to, kdaj in koliko časa bodo potekale te delavnice in koliko bo potrebno za njih plačati.
#317884
Pozdravljeni,
Seveda z veseljem vam podave informacije, ki vas zanimajo.
Prva 3-mesečna delavnica se bo začela odvijati 8.1.2014 in kot rečeno potekala 3mesece.
Cena mesečne delavnice z plačilom do konca decembra znaša 68€/mesec. Prijave po decembru pa bodo ceno zvišale na 75/mesec.
Vse te in ostale stvari se izvejo na uvodnih predstavitvah.

Lep večer.
#317893
No in kaj sta pravzaprav vidve ?
Na vsakem predavanju in na vsaki "delavnici" se ve, kdo kaj predava oz. "podaja"......in "prodaja".....ni samo nujno, o čem se bo govorilo, ampak tudi kdo bo in KAJ je ta človek , se vama ne zdi ?
#317894
Ne vem punce....najprej plačaš, potem pa izveš kako in kaj na uvodni predstavitvi....vesta, tu si napišemo tudi, kje so cenejše tekaške copate, pa majčke in za tako ceno že dobiš copate, pa ....
#317906
Pozdravljeni!
Ekipa Postani&Ostani Fit in koncept ekipe Postani&Ostani Fit je delo desetih različnih oseb, ki imajo vsak različno formalno izobrazbo, ki ni nujno da usopada z ustvarjenim konceptom.
Svoje znanje, ki smo ga pridobili na različnih seminarjih in ostalih stvareh, ki nimajo nobene korelacije z formalno izbobrazbo in s tem "kaj" in "kdo" mi smo, želimo v dobro ljudi deliti naprej. Nekateri bodo to sprejeli kot dobro, nekateri kot slabo, vsak ima svoje mnenje in prav je da ga izrazi.
Mene osebno ne zanima kakšen naziv ima človek pred svojim imenom. Bolj me zanima njegovo znanje iz prakse in seminarji na katerih dobiš veliko več znanja kot iz same formalne izobrazbe.

Pa še da razjasnim potek delavnic.
Nič vam ni treba predhodno plačati!!
Zato so napisane uvodne predstavitve, kamor si lahko pridete pogledat kakšen je celoten koncept delavnic in na podlagi tega, se lahko odločite kako in kaj!
Očitno ste narobe razumeli potek!

Lep dan.
#317951
Točno to sem hotela povedati ! Konec koncev bi bilo dobro, da bi punci šli še na en tečaj ali usposabljanje in sicer z naslovom: kako se predstaviš, .... sploh, če bi radi nekaj "kasirali".

Mimogrede: bila sem na predavanjih dr. Nade Kozjek Rotovnik.....brezplačno !

Tako da o pametni vadbi in zdravi prehrani mi ne more nekdo, ki se še predstaviti ne zna, pravzaprav nič povedati in na tak način ponujena neka storitev /seveda proti plačilu !/ je resnično žaljiva za tekača oz.športnika ! Če bi pa punci malo prebrskali tale forum, bi lahko ugotovili, da smo glede tega, kar ponujata za denar, že veliko pisali sami in smo zelo zelo izobraženi na tem področju !
#318264
Mene bi zanimala izobrazba teh 10 ljudi. Ker mi JE pomembno iz kake stroke so, kake izkušnje imajo sami.

Evo tak banalen primer. Ne sprejmem nasvetov o rehabilitaciji po zlomljenemu gležnju, če le ta ni fizioterapevt ali ortoped, ki ima strokovno podlago, znanje, izkušnje.

O vadbi si pustim z velikim veseljem svetovati (proti plačilu) diplomiran difovc, ki sam tudi kaj trenira in dosega rezultate, profesionalni športnik, trener. O prehrani pa nutricionist, dietetik....V tej branži.

Vse ostalo smo pa laični navdušenci, ki debatiramo in izmenjavamo izkušnje brezplačno. Ajd za ceno kafeja ali interneta :)
#318267
Pa dobro, no, kaj ste se tako spravili nanju!
Saj nihče nikogar ne sili, da pride. Še več, vabita nas na brezplačno predstavitev - zdaj, če koga zanima, naj pride in si tam ustvari mnenje.

Glede izobrazbe pa: oh, no, ta pa res še nič ne pomeni, no. Nekdo, ki ima diplomo, sploh ni nujno boljši poznavalec svojega področja kot nekdo, ki se s tem ukvarja laično. Ja, moralo bi biti tako, ampak ... a berete diplome na naših faksih? Ali celo magisterije in doktorate? Pa nimam pri tem samo tistih, ki so prepisani ...

Seveda so tudi pri nas (in celo na faksih, ki jih nekateri dajejo v nič, češ da so legla levega fašizma) dobre in izvrstne diplome, ampak samo dejstvo, da imaš diplomo, še nič ne pomeni.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA