teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 zz topka
#320629
Vreme napisal/-a:Kdo ti je rekel,da nisem telovadil. Danes sem v tem položaju zdržal celih 20s :D


Slika

Ja, madonca, Vreme, kaj pa izbiraš tako težko telovadbo? :lol:
Dobi si eno, kjer lahko vzdržiš več časa! :lol:
Tole npr.:
Slika
Uporabniški avatar
 Vreme
#320657
zz topka napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
Ja, madonca, Vreme, kaj pa izbiraš tako težko telovadbo? :lol:
Dobi si eno, kjer lahko vzdržiš več časa! :lol:
Tole npr.:
Slika



Si hecna? Tale mreža me ja nebi zdržala :lol:
 mojA
#320664
mojA napisal/-a:Hoj,

Stanje je sledeče:

7/1/2014
48 let
63,4 Kg
171 cm
Obseg pasu: 77 cm

Čimprej moram priti pod 60 kg, oz. letim pri 57 - 58 kg.

Sporočim napredek naslednji teden.

Še kdo?


Ekola, pa smo spet tu. Še dolga bo pot...

Ampak, mal se je pa premaknil :)

62,5 kg
76 cm

Ostalo je še isto...

Manjkajo mi dolgi teki, rada bi šla tečt bolj ornk... Sem hotela danes risa poiskat, sam bi šla lahko pa prehitro :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#320779
Ta teden "malo" več televodail in rezultati so tukaj:

Obseg pasu je šel za 1 cm navzdol (98cm) so pa šle kile navzgor :shock: 94,6 kg (+0,7 kg).
Očitno sem nekaj špeha spremenil v mišice 8) . Nisem vedel, da je za to potrebnih borih 20-45s vaj vsaki dan, z dnevom počitka :mrgreen:

Slika
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#320816
ZdravkoC napisal/-a:...
Naloga se glasi: ZdravkoC shujšaj na ustrezno težo (beri še - 5 kg) tako kot si se znebil prvih kg - torej laufaj dolge teke.
Za to temo istočasno dajem tudi recept za zmanjšanje teže - "laufaj dolge teke"
Dieta se imenuje "Jej in teci"
Druga dieta: "jej dobro, teci dolgo" :--

Včeraj ponovil maratonček ob Dravi in rezultati so. Sem že pod 85 kg.
Od božiča do danes -3 kg in še nadaljujem.
:clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#320827
Bravo, Zdravc, bravo! :laola
Mene je pa una fotka od Vremena, ko una teta na komolcih čimveč časa čaka na boljše čase in stase :-- :lol: :D , spodbudila, da se tudi sama spopadem s tem...
In mi je minuto tako pozirat kar izvedljivo..., če se temu tako reče. :oops: Je pa res, da se zadnje sekunde tresem kot šiba na vodi. Ma, si rečem: MATI, BOŠ ZDRŽALA!
No, naj pa povem, da ni osnovne šanse, da naredim eno samo, zgolj eno samo skleco! Ni šans! Dol še padem, a gor??? Slika
No, in pole me je za piko na i še nekaj pičilo in že par dni lepo po 100 trebušnjakov. Slika
Če bom tako nadaljevala, bom kmalu idealna :?: :--
Uporabniški avatar
 Vreme
#320833
Zdravc tvoja dieta očitno deluje :clap: Samo to vajo še narediš pa si zmagal. če ti bo lažje, lahko zamenjaš za Zlatorog :D

Slika

zz topka me veseli, da sem te spodbudil. :clap: Saj to pa je cilj :TF)

Sicer pa 100 Slika :shock: . A si hecna,veš, da je treba postopoma in ne pretiravat. Jaz sem prišel do 20. Baje se počasi daleč pride. :mrgreen:
 davidkopic
#320836
ZdravkoC napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:...
Naloga se glasi: ZdravkoC shujšaj na ustrezno težo (beri še - 5 kg) tako kot si se znebil prvih kg - torej laufaj dolge teke.
Za to temo istočasno dajem tudi recept za zmanjšanje teže - "laufaj dolge teke"
Dieta se imenuje "Jej in teci"
Druga dieta: "jej dobro, teci dolgo" :--

Včeraj ponovil maratonček ob Dravi in rezultati so. Sem že pod 85 kg.
Od božiča do danes -3 kg in še nadaljujem.
:clap:

Od božiča do danes -6kg, danes koroglih 80kg :lol:
 mojA
#320922
Hojla,

ker ni bilo maratona ob Dravi, ampak bogih 15 šviga švaga tam kjer je čimmanj dreves, je tudi rezultat takšen, -0,10 kg od prejšnjega tedna...

Bolje išta - nego ništa !

lp!
#320965
Nisem vedel,da tema hušanje že obstaja (aja, tam se sicer bolj ukvarjajo z skujševalno čokolado :roll: ), zato sem spremenil naslov te teme v "Hujšamo ali koliko pa danes tehtamo" :D

mojA kot si rekla, bolje išta nego ništa. :clap:
#321124
Spet je prišla sobota in moje soočenje s tehtnico. Tokrat je pokazala 94 kg, skorajda toliko kot pred dvema sobotoma. Obseg pasu pa je ostal isti, kljub temu,da sem vsakodnevno izvajal plank (očitno špeh ni šel v mišice :mrgreen: ) . Prišel do 1,5 minute in kot kaže ni več daleč konec...

Slika
Uporabniški avatar
 mirko1
#321136
[quote="zz topka"]
No, in pole me je za piko na i še nekaj pičilo in že par dni lepo po 100 trebušnjakov. Slika
Če bom tako nadaljevala, bom kmalu idealna :?: :--[/quote

zztopka, ti si že zdej idealna, sej če ne bi bila oženjena z mojim bratom, pol ti bi skoz dihal za ovratnik, pato, sej veš, jest sem še zmerej lejdih in fraj :). ja, ma srečo, ta zztop :mrgreen:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA