teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#180919
valena napisal/-a: Tini ne vem,če je res primeren prasec zate,če si pa na dieti. Bolš mal surove zelenjavce pa sadja,ovsenih kosmičev,če ne te bodo še ženske šišnile na maratonu in to tiste s palicami :lol:
Ne vem,ne vem mogoče ti pa tudi analize škodijo. :wink:


Analize seveda ne skodijo, mogoce jo pa enkrat vseeno izpustimo in pridemo po rcnije :twisted:
Tule pa prvic slisim, da bi bil na nekaksni dieti - zanimljivo. :)
Je pa res, da sem se v BG malce sirokoustil, da do maratona v Trstu ne bom jedel mesa - no zdrzal sem vsega le en dan.. :)

metkamarjetka - hvala za povabilce (mogoce se pa vendarle srecamo v soboto na gorenjskem, sam nc ne obljubim)
#180920
Metkamarjetka malo poglej,da ne bo tisti pujsek pri Bizjaku v resnici divji prašiček.
Takšen ali drugačen naj ti tekne!

Me kar malo skrbi kako bomo tekli na trojkah,ko boš ves čas z mislimi pri Bizjaku :lol:
#180921
valena napisal/-a:Metkamarjetka malo poglej,da ne bo tisti pujsek pri Bizjaku v resnici divji prašiček.


Tudi ta drugi je zakon.
Lahko recem, da sem odtekel nedeljski maraton v trstu le na tega..

Kuda idu divlje svinje - ask me :)
#180923
valena napisal/-a:Meso pred maratonom? To je pa letel kaj, ziher si šel pod 3 h :P


Sli smo bolj na dolgi trening - brez vnosa carbo v zadnjih dveh dneh pred dirko(ne prevec pametno).

No, pod 3h gremo pa jeseni, vsaj upam na to.. :twisted:
#180938
@metkamarjetka: Zame se sicer nikar ne boj, da bom kot nepovabljen gost uletel na vaš "event". :nono: Bi pa, vseeno, imel eno prošnjo. :arrow: Glede na to, da imamo v isti gostilni nekaj tednov kasneje obletnico mature (5.6.), bi lahko poprosila kelnerja, da zavije en dober košček pečenke, jo zamrzne in takrat ponudi Vlajku, torej meni. :wink: :D :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA