teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 mirc1
#114111
Lep pozdrav ker nameravan+m kupiti parni kuhalnik bi vas rad vprašal,seveda tiste ki ga uporabljate kako zadeva kej deluje ,za kaj jo uporabljate(kaj kuhate v njej).

Hvala za odgovore
Uporabniški avatar
 Frikica
#114113
Sicer nimam izkušenj z električnim parnim kuhalnikom, imam pa izkušnje z bambusovim parilnikom. Zadeva podobno deluje, kuha se na pari. :D
Zadevca je zelo fajn in tudi jedi oz. hrana je okusna. Sicer ga ne uporabljam veliko...največkrat za kakšno kitajsko jed, saj sm se namreč tam navdušila za kuhanje v bambusovem parilniku.

Pa dober tek! ;)
Uporabniški avatar
 Tatjana
#114143
Jaz imam mrežico za kuhanje na pari, ki jo daš v lonec, in jo uporabljm za kuhanje zelenjave, cmokov in lososa. Zelo uporabna, posebnega parilnika pa ne bi nikoli kupila, ker se mi zdi nepotrebna navlaka in vstran vržen denar, ker mrežica stane samo nekaj EUR ;)
 zuli25
#114154
Lep pozdrav!Jaz sem kupil parni kuhalnik prek neta bolj tako,da ga preizskusim,vendar sedaj večino stvari kuham v njem,od rib do perutnine,zelenjave riža in moram priznati da se odlično obnese :D .Stvari kuhane v njem imajo resnično dober,poln okus ni to samo reklamna poteza :D ,edina slabost je mogoče kapaciteta,ni ravno za kuhanje za 4-člansko družino.Vesele praznike.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA