teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#146459
Ker sem zadnje čase skoraj povsem odpovedala pri teku, sem si dala pregledat kri, ki pa je čisto OK. Bila sem zelo utrujena in zadihana in komaj sem zmogla tiste km.
Torej ker je moja kri čisto uredu, si mislim, da mi mogoče manjka vitaminov in mineralov. Prišla sem do izdelka Fit Line ACTIVIZE OXYPLUS in me zanima, če ga kdo uporablja in vaše izkušnje.

Hvala in lep pozdrav
#194342
pozdravljeni! Moje ime je Boštjan in sem zastopnik za vse produkte od podjetja Pm international v Sloveniji - zraven štejejo tudi vsi produkti znamke FitLine!!!
izdelki so res fantastični, patentirani, preverjeni, izpolnjujejo vse standarde kaj je na tržišču (Gmp) in kaj je najboljše: RES DELUJEJO!!!
ZA DODATNE INFORMACIJE ME POKLIČITE... 031 799983
#194353
docca napisal/-a:Ker sem zadnje čase skoraj povsem odpovedala pri teku, sem si dala pregledat kri, ki pa je čisto OK. Bila sem zelo utrujena in zadihana in komaj sem zmogla tiste km.
Torej ker je moja kri čisto uredu, si mislim, da mi mogoče manjka vitaminov in mineralov. Prišla sem do izdelka Fit Line ACTIVIZE OXYPLUS in me zanima, če ga kdo uporablja in vaše izkušnje.

Hvala in lep pozdrav

Docca, ne pusti se prevarati akviziterčkom.
Ne vem kje si videla to navlako, ampak največ vitaminov je v sadju in zelenjavi.
Sploh domači, bo pristavil klopotec in jaz se bom strinjal, če taka hrana ne raste ravno ob cesti.
V lekarni dobiš dobre multivitaminske dodatke v obliki tablet ali praškov. C vitamin je dober prav vsak, tudi tisti v plastičnih tubah, ki ga ponujajo v supermarketih ali diskontih.
Tudi askorbinsko kislino lahko zmešaš v nek c-vitaminski pripravek. Noževo konico praška askorbinske kisline!
Vseeno bolj priporočam blagovno znamko SZ (sadje zelenjava);).

V resnici pa Docca, iščeš le nek izgovor.
docca napisal/-a:skoraj povsem odpovedala pri teku, sem si dala pregledat kri, ki pa je čisto OK. Bila sem zelo utrujena in zadihana in komaj sem zmogla tiste km.
Če nisi anemična ne rabiš nekih mineralov, če nimaš skorbuta pa ne rabiš sintetičnega oranževca... Preprosto uravnotežena prehrana in dovolj redne in zmerne vadbe. Telesno nisi bila aktivna in si zato utrujena in zadihana...
Ali pa sem napak razumel in preveč tečeš in si zato utrujena. Kako je s tem ti bo temeljito pojasnila spela*.

Še namig. Erova ekipa je včeraj priskrbela krasna jabolka iz samopostrežbe. Priporočam namesto raznih telebanov, ki ponujajo vtabletene izdelke priramidnih goljufij.
Minerali in vitamini v tabletirani obliki bodo super, ko boš imela omejeno količino prtljage v nahrbtniku na višinskih pripravah.
Nazadnje spremenil luzr, dne 23 Avg 2009, 16:06, skupaj popravljeno 1 krat.
#194359
Podpišem se pod luzr-ja. :clap:

In lahko potrdim iz lastnih izkušenj, da imam velik vpliv pri teku sadje in zelenjava. Skratka zdrava prehrana. O tem pa veliko piše na internetu. :)

Pravilnim načinom treninga tudi zadihanosti in utrujenosti bo manj, oziroma bo telo pripravljeno in utrjeno za večje napore. :lauf:
#194360
E luzr, dobro si to povedal.

Mimogrede, ko že prodajamo. A kupiš enega Suunto T4? Mi hodi viška. Dam zraven nov,nerabljen comfort belt, pc-pod-a in foot-pod-a. Cena sitnica, 100,00€. PREVERJENO DELUJE!. :)

P.S.: Jaz sem dobil občutek, da oni iz prvega posta sprašuje retorično, ker je bil odgovor že v naprej dogovorjen. Zato se nisem niti trudil odgovorit. :)
#194614
Znanost je dokazala da sadje in zelenjava nimata več teh mineralov in vitaminov kot pred 10-15 leti!!! (z vrta od babice) proti temu ne rečem nič!! ampak če hočeš dosečt nekaj več - potem že z prehrambenim dopolnilom,ki točno tam deluje kjer mora - v celici!!!
Potem pa mi vi povejte zakaj imajo izdelki od FitLine _a GMP STANDARD good manufacturing practice. In so vedno kontrolirani od "Swiss Vitamin Institute" ???

zakaj jih uporabljajo priznani športniki: npr. tennisači, hokeyisti, združenje Nordic Walking GER... itd.

zakaj so vsi izdelki patentirani in brez kakih steroidov in anabolikov?! Pač je tako - zadeva deluje in to 100% - vsakemu si upam dat za probo 5dni pa bo sam videl rezultat!!! pa lep pozdrav.
#194628
Zakaj se pa nikjer ne da prebrat kaj konkretno je v teh praških? Zakaj pa se na nobenih športnih forumih ne najde to ime, kot referenca za nekaj?

Se pa strinjam, da so tabletirani vitamini boljši kot naravni. :D Jaz imam te:

http://www.maxximum-shop.com/product_info.php?cPath=48&products_id=567&osCsid=0090421caa2756589fd61bc29d514f6e

No takšno tabelico pogrešam zraven vsakega vašega izdelka, kot je zraven te piksne. Navedba, da "Zdravilne učinkovine, povečajo absorbcijo zdravilnih učinkovin v telo do 5x", mi pomeni bore malo. :)
#194651
najprej kliknete ta link:
http://fitline.com/?action=product&p_id ... &TP=510288

nato pa tega:
http://fitline.com/?action=product&suba ... 401&cid=81
to je primer zdaj za ACTIVIZE.

zakaj jih ni na naših forumih?! Saj bo pa zdaj izelek komaj v Slo... FitLine se je že uvozil v Slo. pred leti, vendar so bile težave z logistiko.

Praški - tablete - kaj je boljše?! v to se ne spuščam - naj potrošnik odloči sam zase.
#198315
Dans v Ankaranu bil priča predstavitvi tehle preparatov. Vzamem njihov letak, vse lepo predstavljeno ampak!! ampak!! fantje! ka je zdaj to? kak marketing je to, nobenih cen, nobenga kontakta kje to naročiti (mogoč je na konc kako vizitko dalu, sam se mi je res zaluštal it odbojko na mivki špilat). poskusu tale power Coctail. Ne morem rečt kak deluje, je pa ena sprememba napram podobnim foram - vsaj ukus je dober (za 100 eur al kulk pride upam da ni to vse). Začetek je, ker sovražim blesave ukuse vanilij (zarad šejkov mi pride slab že če zavoham vanilijo) in raznih jagod... Dejmo fantje porihtite zadeve, ne pa da vas morem na googlu iskat.
Rozi64 ti kr pri sadju ustan, za 7 po kilometru ne rabiš druga ;) (mal heca da ne bo hude krvi) sam ste mi smešni "naravniki" Če prelaufaš 200km na mesec in ti rata sam z jabčki pa stročjim fižolom nadoknadit... Se spomnem še iz tekmovalnih časov, možnosti da bi preživel en mesec 14 urnega tedenskega treninga brez preparatov so enake temu da bi Bolta stisnu. Ne gre. Preprosto NE GRE! Kar ne pomeni da če si rekreativc pa zvečer po službi odtečeš tistih 8km da morš pa zdaj se filat s glutaminom, kreatinom, aminoti in takimi zadevcami za 100 Eur. Ampak če pa hočeš neki nardit, mi pa ne z jabčki pa fižolekom. Bi pa neki druga še rad povedu. folk ne se hecat z raznimi močnimi tabletami sploh ko vidte not napise ala ACE3, CRTS2, AVPT... to pa niso več "rekreativni jabčki" ob napakicah ( če ne spiješ 5 litrov vode na dan ) ti bo zapackat jetre tak da ti še enga pira ne bojo več spucale ( sej je kul če si pijan po enem piru, sam ko je tut maček po enem piru ). Moje mnenje če mate dnar pa res nucate go for it. Kulk se pa zdaj glih ti razlikujejo od glih unih... Bom dal kolegu farmecevtu v domačo nalogo.
#198418
daš pač tulk kuker si pripravljen dat. Je pa razlika med tem in šumečimi tabletami za 3 eur v merkatorju. Če bi res bilo vse tak kot je predstavu un tip sem tut pripravljen dat 100 eur za komplet. Če so na njihovi strani navedeni partnerju pravi pol majo kr dost referenc. Čuden da prej še nisem slišu za njih. (kot vselej mnogo če-jev)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA