Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#204108
RAZPIS 20. NOVOLETNEGA TEKA - DOLSKO 2009

Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN DOLSKO.

Naziv prireditve: 20. Novoletni tek - Dolsko 2009.

Panoga: Cestni tek.

Kraj in čas prireditve: 26. dec. 2009 v Dolskem. Start in cilj pred Kulturnim domom Dolsko oz. Vegovim hramom.

Proga: iz Dolskega se usmerimo proti zahodu do Kleč, zavijemo severno proti Podgori (tu je obrat na najkrajši progi), kjer zavijemo desno in prispemo čez Petelinje v Kamnico, kjer je start srednje proge. Nadaljujemo severno proti Vinjam, ki jih obtečemo in se po isti poti vrnemo nazaj v Dolsko. Cesta je skoraj v celoti asfaltirana, višinska razlika znaša 150 m (dolga in srednja proga), najkrajša razdalja pa je ravninska. »Cici« proga poteka v jedru Dolskega in je namenjena predšolskim otrokom.

proga, dolžina, višin. razlika, čas starta
dolga, 14.7 km, 150 m, 11:00 povezava na geopedio
srednja, 10.5 km, 150 m, 11:15 povezava na geopedio
kratka, 4.5 km, 15 m, 11:05 povezava na geopedio
cici, 300 m, 0 m, 10:30

Kategorije:

DOLGA PROGA
M1 moški do 29 let (do vključno 1980)
M2 moški od 30 do 39 let (od 1979 do 1970)
M3 moški od 40 do 49 let (od 1969 do 1960)
Ž4 ženske*

SREDNJA PROGA
M4 moški od 50 do 59 let (od 1959 do 1950)
M5 moški nad 60 let (nad vključno 1949)
M6 moški do 49 let (do vključno 1960)*
Ž1 ženske do 34 let (do vključno 1975)
Ž2 ženske od 35 do 44 let (od 1974 do 1965)
Ž3 ženske nad 45 let (nad vključno 1964)

KRATKA PROGA
K mešano

OTROŠKA PROGA
P predšolski otroci
* za kategorije ni predvidenih praktičnih nagrad

Prijave: od 9:00 do 10:45 na dan prireditve v Kulturnem domu Dolsko, preko predprijave preko interneta do vključno 23. dec. 2009.

Prijavnina: 10 €.

Okrepčevalnica: čaj v Vinjah (v jedru naselja pri cerkvi); pri 7 km za dolgo progo oz. pri 3 km za srednjo.

Garderoba: V društvenih prostorih v Kulturnem domu Dolsko, kjer je možna uporaba tuša.

Nagrade: Za vsakega prijavljenega bomo pripravili spominsko darilo, čaj po prihodu na cilj ter topli obrok. Najboljši v kategorijah (M1-M5, Ž1-Ž3) dobijo praktične nagrade. Prijavljeni tekači bodo sodelovali v srečelovu praktičnih nagrad. Srečelov se bo izvajal med 12:45 in 14:15 uro. Pripravili bomo nagrado za najstarejšega oz. najmlajšega udeleženca oz. udeleženko. Občani Dola pri Ljubljani bodo lahko sodelovali v tekmovanju vaških ekip.

Za moškega zmagovalca absolutno na dolgi progi ter žensko zmagovalko absolutno na srednji progi denarna nagrada v višini 100 €.

Razglasitev rezultatov s kulturno umetniškim programom:
- začetek ob 13:15,
- skeč igralske skupine KUD Dolsko,
- podelitev nagrad najboljšim po kategorijah,
- zaključek ob 14.15 uri.

Informacije:
internet: www.dol.si/sddolsko
E-pošta: sddolsko@gmail.com
GSM: 031/65-78-41 Jernej Rebolj, 040/73-97-99 Marko Bokalič
tel.: (01) 5647-560, Marko Bokalič
--------------------------------------------------------------

Na društveni spletni strani je objavljena povezava, kjer se lahko prijavite na tek v Dolsko.

POVEZAVA

Prednost predprijave je ta, da vam bo organizator vnaprej pripravil vrečko z materialom, ki vam prida pa tudi velikost copatov boste izbrali.

--------------------------------------------------------------

STATIČNI PODATKI O PRIJAVLJENIH
Nazadnje spremenil rebolj, dne 18 Dec 2009, 12:27, skupaj popravljeno 4 krat.
#204115
Super, organizator sledi željam tekmovalcem po tekanju na progi, ki ustreza vsakomur.
Lepo organizirana prireditev za konec sezone.
Evo Rebolj, če med dolge teke (14,7 km) date še tole kategorijo, pa bo ponudba popolna:
M4 moški nad 50 let (nad vključno 1959)*.
Toliko, da lobiram, da bomo čez nekaj let še vedno lahko po "za dolgi" tekali. Tudi brez nagrad je v redu.
Nekaterim bo prišla ta kategorija prav tudi že letos.
#207697
Stvar postaja čedalje bolj aktualna, zato smo organizatorji dorekli še nekatere podrobnosti, ki bodo še posebej zanimive za vas tekače in tekačice.

Ker letos praznujemo 20. obletnico teka in 30. let od uradnega vpisa društva v register, bo prireditev imela bolj svečani pridih.

V ta namen smo znižali prijavnino na 10 €. Za vse tekače bomo pripravili spominsko darilo - kvalitetne sobne copate.

Zopet bomo organizirali tek za predšolske otroke, brez prijavnine, in jih za pretečeno progo nagradili s picetami (mini picami), katere bodo pripravile kuharske mojstrice iz Aktiva žena Plamen.

Še bolj slovesna bo razglasitev rezultatov, katero bodo tudi tokrat vodili člani Kulturno umetniškega društva Dolsko, ki bodo pripravili nadaljevanje skeča (saj se še spomnite Amira in Fate), samo dogajanje pa bodo popestrili harmonikaši orkestra Pustotnik.

Da pa razglasitev ne bo predolga, letos ne bomo žrebali nagrad, ampak bomo pripravili pravi srečelov - z bobna (vrečke, škatle) boste povlekli srečko, ki pa bo ali pa tudi ne, zadela praktično nagrado.
#209663
Jernej se mi zdi, da nam še organizatorji Ljubljanskega maratona ne sežejo do kolen :-)
Kako je pa kj z vaškimi ekipami? Kateri so letos favoriti? Zihr bodo tudi letos kakšna podkupovanja med vasemi. :-)))) Ne more namreč vsak let Kamnca zmagat :-))
#209670
Šuki, tole je pa huda provokaciaj iz Dolskega. Skorajda vržena rokavica Kamnici.
Tudi letos se bomo borili do zadnjih metrov, morda pokal pride spet med najboljše :)

Sicer pa, tekačice in tekači.
Lahko se prijavite na tek v Dolskem preko spletnega obrazca.

Tukaj je POVEZAVA.

Prednost prijave je v tem, da bomo za vse prej-prijavljene že pripravili vrečke z vsem materialom pa še željeno velikost copatov boste dobili.
#209694
Ma Jernej sj me poznaš. Mogoče v svojem hecu včasih res malce pretiravam. Preveč stavm pol pa očitno mislm, da so kar povsod možna podkupovanja. :-) Je pa res, da imajo pri nas tele vaške ekipe vsak let pred tekom mal izzivanja drug druzga, na konc pa itak zmaga najboljši, čeprav včas mogoče clo presenetlijvo. Ja navadit se moram da so v športu zmer možna presenečenja :-)
Zdj k letos ne bom mogu za Dolsko laufat, držim pesti za Kamnico :-))
#209713
Me je že lani tale spletna prijava zafrkavala, letos me tudi, vedno napiše error, to gvišno pomeni, da je boljše, da me Dolsko ne vidi. Ne odpre niti v IE niti v lisički :wink:
#209795
RoKo napisal/-a:http://213.250.55.82/sddolsko/tek09/prijava.php

Pa zdaj?


Roko, zamujaš, Jernej je šel v akcijo takoj ko sem kliknila na pošlji. Sem seveda že prijavljena :wink:
#209867
raf napisal/-a:tud jaz pridem da preizkusim goratex tanove božične superge...
seveda bom na licu mesta urejal prijavo, ker se vmes lahko zgodi, da me bo božiček ugrabil....... :mrgreen:


Češ rečt, da ti bo superge nazaj vzel in dal kakemu bolj pridnemu fantku :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA