Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#217424
aja, prav zaradi majhnosti Strunjana smo vključili tudi parkirišče pred Marino Portorož. to smo naredili, da bo VAM tekečem in pohodnikom lažje oz. da ne boste imeli prevelikih problemov kje pustiti avto.

busi na relaciji Strunjan (cilj) - parkirišče Marina Portorož, bodo vozili dokler bo zadnji tekač v Strunjanu...
#217455
Mojmir Kovač napisal/-a:aja, prav zaradi majhnosti Strunjana smo vključili tudi parkirišče pred Marino Portorož. to smo naredili, da bo VAM tekečem in pohodnikom lažje oz. da ne boste imeli prevelikih problemov kje pustiti avto.

busi na relaciji Strunjan (cilj) - parkirišče Marina Portorož, bodo vozili dokler bo zadnji tekač v Strunjanu...


Zdaj mi je končno jasno. Torej lahko parkiramo ali v Strunjanu ali Portorožu. V obeh primerih bomo lahko od tam šli z busom na start. Predvidevam, da bo potem za tiste, ki bi parkirali v Portorožu, potem vozil tudi bus od cilja (Strunjana) nazaj v Portorož?.
Mojmir, sploh te ne zafrkavam, ampak priznaj, da si res nekoliko zakompliciral. :wink:
#217456
Špela saj veš, da nisem dobesedno mislil. Dejstvo je da je tu vse majhno in smo iskali rešitve in to je nekje najboljša med njimi... Busi bodo vozili s cilja proti avtomobilom!

vreme bo v nedeljo zelo lepo! evo dokaz http://www.krtina.com/Napoved/Napoved.asp
zdaj bo dva dneva pihala burja. sčistila bo nebo in zraka. po burji pa vedno pride lepo sončno, tudi toplo bo.

Župnik pri tem nima nič, ker smo se dogovorili s tistim na višji instanci :D
#217678
bojanm napisal/-a:Živjo,men se lahko jutri kdo pridruži,
Ljubljana-soline,in nazaj.
Sam,da mi ne bo kdo pamet solil!


Če imaš še en prostor v avtu poberi še mene, če lahko pri Ruskem Carju in ob kateri uri kreneš? Evo ti že pamet solim :D
#217685
azaleja napisal/-a:
bojanm napisal/-a:Živjo,men se lahko jutri kdo pridruži,
Ljubljana-soline,in nazaj.
Sam,da mi ne bo kdo pamet solil!


Če imaš še en prostor v avtu poberi še mene, če lahko pri Ruskem Carju in ob kateri uri kreneš? Evo ti že pamet solim :D



Hvala bojanm prevoz imam.
#217701
zag napisal/-a:Kako pa je z garderobo?Ali se je mogoče kje preobleči in pustiti stvari ,ali je najbolje,da že pridemo oblečeni? :argue:

Mojimir tako poskrbi za garderobe, da imaš cel parkir plac za preoblačenej. Če nisi preveč sramežljiv. Itak nobedem ne gleda ke vate. Kvečjemu v superge.( če imaš nove) :D
#217703
To z garderobo...
mene res zanima kako je s tem. če recimo avto pustim v strunjanu (cilj). Od tam grem z avtobusom na štart. Do štarta bom imel recimo čez vetrovko, ki je ne bi mel med tekom. kako je potem z to opremo? Ali moram vse imeti pripravljeno preden grem na štart?

no, vreme bo pa itak lepo :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA