- 21 Dec 2019, 19:42
#365773
Seznam 19-ih prireditev za jubilejno, 20. sezono Dolenjskega pokala. Za opravljen pokal šteje 9 prireditev, novomeški polmaraton (4.10.2020) šteje le za udeležbo. Število kategorij ostaja enako (11 moških in 5 ženskih).
28.03.2020 sob NOVO MESTO » ParkTek 2020« start 14h “ DNŠ Novo mesto”
04.04.2020 sob NOVO MESTO » 21.novomeški tek« start 13h “AK KRKA Novo mesto”
25.04.2020 sob ZDOLE pri KRŠKEM » 8. Jurjev tek« start 15h “ŠD Zdole”
02.05.2020 sob OREHOVO (SEVNICA) » 29. gorski tek na Lisco« start 10h “ŠD Berglauf Lisca”
17.05.2020 ned METLIKA » 13.urbanov tek« start 10h “¨ŠZ Metlika”
30.05.2020 sob GABROVKA »41.tek na Petelinjek« start 17h “Šd PRESAD Gabrovka”
07.06.2020 ned DOM PRI MIKLAVŽU »15.tek po Gorjancih« start 10h “AK Šentjernej”
14.06.2020 ned ŠMARJEŠKE TOPLICE »25. šmarješki tek« start 10h “TD Šmarješke Toplice”
20.06.2020 sob TREBNJE » 9.Trebanjski tek 2020« start 10h “DTP Trebnje”
21.06.2020 ned RADEČE »16. splavarjev tek« start 10h “AK Radeče-KTRC Radeče”
04.07.2020 sob DOLENJA VAS PRI RIBNICI »19. Tek po lončariji« start 18h “ŠTD Lončar Dolenja vas”
11.07.2020 sob GAČE »4.marš na Gače« start 10h “FIT KLUB Novo mesto”
29.08.2020 sob TREBELNO »15. tek po lovskih stečinah« start17h “LD Trebelno”
05.09.2020 sob POLŽEVO-KRIŠKA VAS »15. krevsov tek« start 10:30h “TD Polževo”
13.09.2020 ned KOSTANJEVICA na KRKI »35. kostanjeviški tek« start 10h “ŠD Kostanjevica”
19.09.2020 sob MIRNA »8.Dobrodelni tek TRIMMIGO« start 9h “DŠKT Partizan Mirna”
03.10.2020 sob VIDEM-DOBREPOLJE » 10. dobropoljski tek« start 11h “ŠD Dobrepolje”
04.10.2020 ned NOVO MESTO » 3.novomeški ½ maraton« start 10h “FIT KLUB Novo mesto”
18.10.2020 ned BUŠEČA VAS » 25. tek po vinski cesti« start 11h “ŠD Sušica Dol.Pirošica”
28.03.2020 sob NOVO MESTO » ParkTek 2020« start 14h “ DNŠ Novo mesto”
04.04.2020 sob NOVO MESTO » 21.novomeški tek« start 13h “AK KRKA Novo mesto”
25.04.2020 sob ZDOLE pri KRŠKEM » 8. Jurjev tek« start 15h “ŠD Zdole”
02.05.2020 sob OREHOVO (SEVNICA) » 29. gorski tek na Lisco« start 10h “ŠD Berglauf Lisca”
17.05.2020 ned METLIKA » 13.urbanov tek« start 10h “¨ŠZ Metlika”
30.05.2020 sob GABROVKA »41.tek na Petelinjek« start 17h “Šd PRESAD Gabrovka”
07.06.2020 ned DOM PRI MIKLAVŽU »15.tek po Gorjancih« start 10h “AK Šentjernej”
14.06.2020 ned ŠMARJEŠKE TOPLICE »25. šmarješki tek« start 10h “TD Šmarješke Toplice”
20.06.2020 sob TREBNJE » 9.Trebanjski tek 2020« start 10h “DTP Trebnje”
21.06.2020 ned RADEČE »16. splavarjev tek« start 10h “AK Radeče-KTRC Radeče”
04.07.2020 sob DOLENJA VAS PRI RIBNICI »19. Tek po lončariji« start 18h “ŠTD Lončar Dolenja vas”
11.07.2020 sob GAČE »4.marš na Gače« start 10h “FIT KLUB Novo mesto”
29.08.2020 sob TREBELNO »15. tek po lovskih stečinah« start17h “LD Trebelno”
05.09.2020 sob POLŽEVO-KRIŠKA VAS »15. krevsov tek« start 10:30h “TD Polževo”
13.09.2020 ned KOSTANJEVICA na KRKI »35. kostanjeviški tek« start 10h “ŠD Kostanjevica”
19.09.2020 sob MIRNA »8.Dobrodelni tek TRIMMIGO« start 9h “DŠKT Partizan Mirna”
03.10.2020 sob VIDEM-DOBREPOLJE » 10. dobropoljski tek« start 11h “ŠD Dobrepolje”
04.10.2020 ned NOVO MESTO » 3.novomeški ½ maraton« start 10h “FIT KLUB Novo mesto”
18.10.2020 ned BUŠEČA VAS » 25. tek po vinski cesti« start 11h “ŠD Sušica Dol.Pirošica”