Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#372694
Alora, tadolgi so štartali ob 19.00 in čez par minut so že pritekli mimo Napoleonovega mosta čez reko Vipavo. Naš Wasa77 je mimo mene šel nasmejan ( le kako ne bi šel mimo mene nasmejan :D )
IMG_20240426_191436.jpg
IMG_20240426_191436.jpg (194.49 KiB) Pogledano 1884 krat

Hehe, še to zanimivost napišem. Grejo mimo že vsi tekači. To je to. Vsi snemalci, fotografi, gledalci grejo vsak v svoj avto, jast pa,s svojo mislijo: Morbit je pa še kakšen tak kot jast in samo hodi... počakam še enih 10 minut in res primašira zadnji. Zadnji so najhrabrejši, mu rečem po englješko :D . Iz resnosti se mu je celo nasmešek na usta podal.
Gremooooo!!!!!
Fotke od prvega do zadnjega ( in še
nekaj iz nasl.dne) https://photos.app.goo.gl/yZLCP6piTyWVAZuX7
Nazadnje spremenil zz topka, dne 27 Apr 2024, 20:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#372695
Ma, to pa moram mus dodat... da sem se imela čast na moji vsakdanji poti pofočkat z zmagovalko stotke Martino. Vsa čast, bravo. :clap: :clap: :clap:
IMG_20240427_104210 (1).jpg
IMG_20240427_104210 (1).jpg (141.26 KiB) Pogledano 1825 krat
 TONEK
#372696
...jaz pa se po dolgem času videt s tabo.
 TONEK
#372698
Čeprav se bo v Ajdovščini dogajalo še kar nekaj časa, smo nekateri že dolgo doma. :D
Ker sem včeraj zjutraj prispel na prizorišče že malce pozno, sem kljub ogromno parkirnih prostorov v Ajdovščini pustil avto slab km stran od dogajanja. Da je bila mera polna, še zaplet s štartno številko, vendar smo ga hitro rešili v obojestransko zadovoljstvo. Tek do avta in nazaj sem izkoristil za ogrevanje, saj je bilo jutro februarskih temperatur. Točno ob devetih se nas požene ogromna množica s štarta, ki se ja malce raztegnila šele po nekaj kilometrih, vendar ne dovolj, saj je strmina na Podrto goro bolj spominjala na bitko za ranjence, tako se je kolona upočasnila. Izkoristil sem vsako priložnost za prehitevanje v ozki, strmi stezici. Največ po enega, nekaj krat pa tudi po pet ali več. Imel sem namreč super filing, s palicami in odličnim hladnim zrakom se mi je kar smejalo. Na vrhu klanca pospravim palice, zopet jih aktiviram na parkirišču pod vznožjem Čavna, kjer sem v strmini ponovil vajo. Tu je bilo prehitevanje veliko lažje, kjer sem pičil mimo 'pohodnikov' kar naravnost po 5-7cm snežni odeji. Tudi asfaltiran breg do vrha sem večinoma pretekel - tam bi bil cilj zame idealen. :lol: Sledil je sestop po drsališču, kjer me je po grobi oceni prehitelo kakšnih 60 tekmovalcev :( Oznake dobre, okrepčila tudi, posebno v cilju, moram pa grajat postreženo malico-pacalaste, že zjutraj kuhane makarone, ki jih še v Auschwitzu ne bi bili prav vsi veseli.
Na petih tekmah je prišlo do cilja 1454 tekačev, osipa, posebno na daljših progah je bilo kar precej. Med vsemi finišerji je bilo samo šest starejših od mene, od tega pet tujcev. Če bo taka temperatura, takoj podpišem za naslednje leto. :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#372699
Komu narobe kompjuter sešteva? :bum: :-D :lol: Jast sem jih dobila s še šesto tekmo( 10km: 33m+28ž) skupaj 1611.
In res full odstopov. Pa unih, k sploh niso pršli? Al, kej pomeni n.a.?
Drgač pa, še en bot čestitke, korenina. :clap: :clap: :clap:
 TONEK
#372700
Kaj je n. a. ne bova nikoli zvedla, tako kot pri Ribnčanih kaj je gap. ne. Vsekakor cilja niso dosegli.
Uporabniški avatar
 Franci65
#372701
n.a. - not available

informacija ni na razpolago (ni startal, ni prišel, nič ne vemo)
 TONEK
#372702
Hvala, Franci!
Torej pomeni nekdanji DNS (ni štartal)
Pogrešal sem te na prizorišču , Franci, pa sem ga kar nekajkrat prečesal.
Tu pa so še končni rezultati.
https://ultratrail.si/sl/utvv-live/
Uporabniški avatar
 Franci65
#372703
Bolj točno: ni štartal od doma, torej ostal doma (ali pri ljubici).

Tone, prezgodaj si česal. Zamujal sem dve uri.
 TONEK
#372704
Saj nisi nič zamudil , Franci! Razen mogoče pri makaronih. Če sem že jaz imel malto, si imel ti najbrž že beton. :D
Pa slik najbrž ne bo tudi nobenih. Poleg pregrešno drage štartnine bi radi pokasirali še tam. Od mene ne dobijo niti ficka. Večja tekma je, manj dobi tekač. Za njih si le številka € :mrgreen:
V četrtek lepo vabljen na Lisco!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA