Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#372722
Spet sem se udeležil največjega tekaškega dogodka na svetu. Razpoloženje na štartu in progi fantastično, za marsikoga, posebno pa zame je bilo moteče le žgoče sonce. Žal je pri nas štart teka ob zelo neugodnem času, času nedeljskega kosila :D
Urco ali dve prej je bilo še oblačno in prijetno hladno, vročina pa je marsikoga ustavila ali vsaj upočasnila. Tudi letos je bila trasa speljana za ogled Ljubljane :cry: , proti severu smo obrnili šele v Novem Polju. Bal sem se, da me bo avto ujel že pred izhodom iz Ljubljane, pa mi je le uspelo pobegnit skoraj sedemnajst km daleč. Ker asfalt, vročina in ravnina niso ravno moja vrlina, sem z doseženim šestim mestom v kategoriji ljubljanskega teka kar zadovoljen, če ne bi bilo dveh Avstrijcev, bi bil tik pod zmagovalnim odrom. Nasploh me je presenetilo izredno malo poznanih ljudi, pa avtobus, ki me je po končanem teku hotel odpeljat nazaj v Ljubljano. :mrgreen: Upam, da naslednje leto ne bo kolovratenja po Ljubljani in mi bo uspelo priteči do doma.
https://www.wingsforlifeworldrun.com/en ... ion=RbZE5R
 vinkop
#372723
bravo, Anton. Sam se nisem prijavil ravno iz razloga, ker je po 12:00 uri pretoplo vreme zame. Lani so bili pogoji še slabši.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA