Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 INOT
#39342
Ima kdo kakaen nasvet glede taktike.Koliko pocitka,kdaj,koliko spati.Moj cilj je vsaj 100 km pa ce se bom plazil po rokah :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#39358
Dijo mijo INOT se bova srečala na dirki pa bova kakšno rekla na to temo.Sam dovolj prines s seboj za preoblečt, pit, pa šotor pa se bovse uredilo.Noge pa bojo same letele ponoč, ko boš v transu od nespanja :lol: :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#39363
Ok se bova gnala do 150?Zjutraj ob 8h si vabljen v moj sotor na kavo. :D
Uporabniški avatar
 mihaperme
#41226
Kaj svetujetje glede hrane in obrokov :?: Lansko leto sem imel težave ravno s hrano :arrow: ker mi ni nič pasalo jesti :shock:
 PPoce
#41241
Taktika - hodis vsaj ta dolg klanec od vsega zacetka. In seveda zelo pocasi laufas vse ostalo oz. hodis cele kroge ko jes (ali pac pocivas).
Pijaca - pol energetskih pol vode (na vsake 2 kroga pijes).
Hrana - minimalno, kar pac dobro prebavljas (kaki geli, testenine, keksi ..). Ne rabis veliko.
In nekaj srece pa je.
100 ne sme biti problem.
LD
 Ninocka
#41284
mihaperme napisal/-a:Kaj svetujetje glede hrane in obrokov :?:



POLENTO! :twisted:
Moja bilanca po polentnih tekov je močno pozitivna: če odmislim dva teka z močnimi prebavnimi motnjami (pač ne gre pojesti celega lonca polente naenkrat)...

Če me prime gospodinjska žilica bom to rumeno čudo, tudi kuhala v Grosupljem (pomoč pri priskrbi gorilnika in večjega lonca dobrodošla).
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#41285
Ninocka napisal/-a:
mihaperme napisal/-a:Kaj svetujetje glede hrane in obrokov :?:



POLENTO! :twisted:
Moja bilanca po polentnih tekov je močno pozitivna: če odmislim dva teka z močnimi prebavnimi motnjami (pač ne gre pojesti celega lonca polente naenkrat)...

Če me prime gospodinjska žilica bom to rumeno čudo, tudi kuhala v Grosupljem (pomoč pri priskrbi gorilnika in večjega lonca dobrodošla).


Večji lonec lahko jaz preskrbim.

Ima kdo gorilnik? :wink:
 bojanm
#41313
Ninocka,jest sem zavihal rokave(čeprov so kratki)in v primeru,da te prime gospodijska žilica ti gorilnik sigurno dostavim(na kraj dogajanja).A je še potrebno,kšne želje????ps bo treba ene par noči prebedet,da se navadmo-mogoče smo pa že!
 bojanm
#41314
napaka-a je še kej potrebno?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41324
Ja gorilnik bom jaz prinesel tako da kar se tiče te stvari se ni za bat.
Miha kar se tiče prehrane je pa tako, da kot je napisal PPoce ješ zelo malo ali skoraj nič razen proti koncu.
Dejansko telo potrebuje veliko tekočine tudi jaz sem pil napitke na vsake dva kroga ali tako milo rečeno na cirka 3,5km v začetku samo vodo.Kot da bi tekel maraton potem pa ko pretečeš klasični maraton oziroma že prej lahko začneš dodajati kak gel ali kako stvar ki mu je podobna.Hrana bo pa problem ko boš imel toliko kilometrov za seboj in ti ne bo nič pasalo.Takrat proti koncu dirke pa ni slabo kako ploščico pojest in delati napitke z energijskimi dodatki bolj močne.
Mislim pa da bomo imeli izredno toplo, vroče vreme :lol: :wink: .Tako da se bomo morali nekateri na to še privaditi :wink: .
Ne bi bilo slabo če bi vzeli s seboj kak hladilnik, da bi se sredi dneva naslednji dan vsedel noter in malce shladil :lol: :lol: :lol: :wink: .
Polenta na takih dirkah ne pride kaj dosti v poštev bolj kaka banana nekaj kar se hitro prebavi.
Ma je še nekaj malenkosti, ki jih mora človek dodelati!
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#41330
Vi ostali kar stradajte,jaz si bom prinesel zaloge hrane in jede in jedel in tekel...Pol pa se malo k ostalim pridem pa se tam malo prigriznem,Ja upam,da boste imeli same dobre stvari zraven.Naj se rostilji pridno kadijo,naj se odojki pridno vrtijo.(vegetarijanci ne zamerit to je samo sala).Festa naj bo do jutra pa cel naslednji dan, pa ne jamrat,da vas kaj boli ker jaz bom v nedeljo cel dan stal na spuri.
Naj bo zabava,kilometri bodo tekli v potokih,vino in pivo tudi,kdor bo pa omagal ga bomo pa nesli po progi.
Se vidimo! :TF) :pivo: :beer: :drink :bum: :piti: :toast: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 ero
#41334
ko ste že pri pivu - buh var, da bi probali domače pivo (vsaj tisto ne, ki so ga točili lani)!!! slabšega piva v življenju nisem pil. najbolj primeren izraz za to pivo je - ZA EN DREK!
Uporabniški avatar
 ero
#41335
drugače pa - da se malo organiziramo. a postavimo igluje tam kot lani, na zelenici med šolo in progo po cilju? bo dovolj prostora za vse? jaz bi bil tam najraje že ob štirih a ne vem, če mi bo uspelo zaradi službe...

če bom zamujal, se priporočam, da mi kaka dobra duša rezervira prostorček za iglu - TNX! obljubim, da se bogato oddolžim :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41338
Ekola ERO anke samo zate in za đenerlota LUČKO-ta in, mah ves tekaški forum bom tam že zeeeeeeeeeeeeeeeloooooooooooo zgodaj in zasedel ves prostor :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: h :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tako da bomo pol lahko pobiral vstopnino za kampiranje v tekaškem forumu :lol: :lol: .Kampirnina pa naj bo na vsako peršono en plato piva, lahko tudi brezalkoholnega recimo unija.
Če pa bodo to lepše polovice za njih pa velja teranov likerček morajo prinest.
Glasba naj se vrti do zgodnjih jutranjih ur pa vse do tiste zlatega časa sobota 04.06.2005 18.00 TILT :oops: .
Pol pa pademo v NIRVANO no jaz bom probal pasti v NIRVANO že sredi noči, polna luna pa dobra muska pa kaka mačka :lol: :lol: , jaz pa auuuuuuuuuuuuuuuuuaauuuuuuuu ko volkovi :lol: :lol: .
Skratka jaz bom tam malce bolj zgodaj tako da sploh ne bo problema za frajplac.
ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA