Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 tina1970
#166146
Mislim, da bi bila to dobra tekma za Jureta Robiča. :!:
Glede na njegov rezultat na tekmi gor-dol-gor in na njegovo vzdržljivost (12 ur zanj - mala malca), bi zagotovo postavil nov rekord.
Upam, da se udeleži tekme....dober trening, pa še nagrado pobere. :idea:
 večno mlad
#166148
Vsekakor bo eden glavnih favoritov. Najbrž bo o tem še veliko povedanega in napisanega. Je pa bil Šavsi pri svojem rekordu tudi v izvrstni formi, pa tudi vreme je bilo takrat idealno. Obe ti stvari morata biti povezani za končni rezultat, pa še kaj drugega.

P.S: Sicer ga je pa Šavs na tisti tekmi polomil sam, ker ni šel še 11-ič, ker potem ne bi bilo vsega tega norenja za rekordom in bi bila to povsem normalna in zdrava tekma z zdravo konkurenco.
Uporabniški avatar
 elingr
#166150
jure bi se z veseljem udeležil te tekme, vendar ima letos v planu odpeljati se en RAAM. Tako da ga žal ne bo.lp
Uporabniški avatar
 cvalenti
#166157
tina1970 napisal/-a: bi zagotovo postavil nov rekord.
:


Spoštujem Jureta,kot človeka in kot športnika,ni kej,v extremnem kolesarstvu je prestavil mejnik,kaj vse človek zmore ob takem naporu zelo zelo navzgor,toda....................???
Tina,govoriš o rekordu!??Jaz bi rekel takole.Kolesarska noga je kolesarska,tekaška pa tekaška,nič ne rečem 2-3-4 ure verjamem,da bi gnal kolikor mu duša da,toda ali bi mišice zmogle 10x ali celo 11x preteči navzdol in po vseh spustih napolno še navzgor.Jureta resnično spoštujem,toda o rekordu govoriti,hmmmm,sploh pa o extremnem kolesarju,da bi se kar čez noč prelevil v extremnega tekača......,nevem ali je pripravljen 12 ur trdega tekaškega garanja in to s spusti,kjer kolesarska noga zelo zelo malo trenira določene mišice,katere tekač pri spustu uporablja!!!
Mislim,da tudi čez noč ni postal ,kolesar extremist svetovnega kova in tudi extremni tekač ne postaneš kar tako,rabiš kar nekaj časa,da osvojiš,kar osvajajo tekači extremisti,kar pri takih tekmah lahko rečemo,da so extremisti.Mislim,da pri takih tekmah,večurnih,zmagujejo tekmovalci,ki so izredno dobri "spustaši"
Uporabniški avatar
 elingr
#166161
jureta tud sam poznam in vem da je pravi stroj.moje mnenje je da bi ob pravih razmerah zagotovo podru rekord.glede spusta je pa takole, poglej rezultate od novoletnga teka kdo je imev najhitrejši spust.res da je jure kolesar vendar pa pozimi veliko treningov naredi v hribih.lp
Uporabniški avatar
 cvalenti
#166168
elingr napisal/-a:jureta tud sam poznam in vem da je pravi stroj.moje mnenje je da bi ob pravih razmerah zagotovo podru rekord.glede spusta je pa takole, poglej rezultate od novoletnga teka kdo je imev najhitrejši spust.res da je jure kolesar vendar pa pozimi veliko treningov naredi v hribih.lp

Elinger,vem!!Jure je res stroj in to sem že povedal,rezultate sem tudi spremljal in sem tudi zelo presenečen ,ker nisem mislil ,da bo tako dober,ampak rekel si naj pogledam rezultat spusta,vem,odličen!!Jaz pa samo pravim,kako bo zdržala kolesarska noga 10 ali celo 11 spustov,želim mu vse najbolj in še enkrat naj povem,da nimam nič proti Robiču,saj mi je "vzor",ker sem tudi sam kolesar,ampak.....no pa se pustimo presenetiti,morda že drugo leto!!Lep dan še naprej :wink:
 MARJANZUP
#167420
LP DA SE NEBOTE PREVEČ PRIČKALI GLEDE REKORDA TA BI PADU ŽE LANSKO LETO PA SEM TRI DNI PRED TEKMO ŽAL ZBOLEL :oops: IN SEM VSE PRESTAVIL NA LETOS.PA SE SKLAD SE BO MAL POVEČAL ?? :lol: :lol: :twisted:
Uporabniški avatar
 GORSKI KOZEL
#167440
MARJANZUP napisal/-a:LP DA SE NEBOTE PREVEČ PRIČKALI GLEDE REKORDA TA BI PADU ŽE LANSKO LETO PA SEM TRI DNI PRED TEKMO ŽAL ZBOLEL :oops: IN SEM VSE PRESTAVIL NA LETOS.PA SE SKLAD SE BO MAL POVEČAL ?? :lol: :lol: :twisted:


No upam da se vidimo :D
 Mato
#167482
Po moje Robič lažje zmaga RAM, kot pa da podre kališki rekord! To kaže njegova odločitev - na Kališču bi več zaslužil.
Pa brez zamere!
Uporabniški avatar
 mirko1
#167507
MARJANZUP napisal/-a:LP DA SE NEBOTE PREVEČ PRIČKALI GLEDE REKORDA TA BI PADU ŽE LANSKO LETO PA SEM TRI DNI PRED TEKMO ŽAL ZBOLEL :oops: IN SEM VSE PRESTAVIL NA LETOS.PA SE SKLAD SE BO MAL POVEČAL ?? :lol: :lol: :twisted:


nobenega pričkanja ne bo, robič gre na ram, marjan bo spet zbolel, jaz pa zadnje tri leta na skrivaj treniram in se pripravljam za to tekmo, toliko, da se ve, da je prvo mesto oddano in rekord tudi. pa ne mi naštevat aliča, kosovelja,...,nimajo šans.
z vso renostjo, pridem, če le zberem za štartnino.
ostale smeškote dodam po tekmi :?: :!:
lp, mirko
Uporabniški avatar
 zz top
#168488
Ja super Mirko1 sem se že ustrašil,da ne bom imel močne konkurence.Se vidimo na Kališču
 marjan
#170181
Če ima kdo težave z motivacijo :wink:

Ivan Šavs nadaljuje s svojim projektom: v soboto je v dobrih desetih urah opravil kar devet krogov!
Isto vajo pa je ponovil še v nedeljo. Do sedaj je v šestih dneh naredil 48 vzponov. :D

lp
Marjan
 tina1970
#170185
Upam, da bo Ivan zdrav in se udeleži tekme.
Verjamem, da bo opravil 11 vzponov...kar mislim,da jih nihče drug ne bo...
Dejmo Ivan...pokaži mladcem... :lol: :twisted:
 TONEK
#170193
Za to tekmo ni Ivanu nihče dorasel; mogoče, če bi trajala šest ali največ osem ur. Je kot daljinsko vodeni stroj, ki ima vsak korak do potankosti preračunan.
Naj te spremlja zdravje vsaj še mesec in pol in pokaži na jubilejni tekmi, kako se premaga v dvanajstih urah 9130m višinske razlike.
lp Tone

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA