Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#16215
Spodnje vabilo na tek sem dobil danes po e-pošti:

ZAVOD ZA ŠPORT OBČINE ZAGORJE OB SAVI in
ŠPORTNO DRUŠTVO IZLAKE organizirata
ŠTAFETNI TEK
v počastitev OBČINSKEGA PRAZNIKA

RAZPIS

1. Štafetni in individualni tek na relaciji Izlake – Zagorje ob Savi
na 11 km dolgi progi je v soboto, dne 07. 08. 2004 ob 18. uri
s startom pod trojanskim klancem v kraju Polšina.
Start CICI (letnik rojstva 1995 in mlajši) teka na 300 m je
istega dne ob 18.10 uri na križišču pred Delavskim domom.
Cilj obeh tekov je na tržnici Pod uro v Zagorju ob Savi.

2.Ekipa za štafetni tek šteje 5 tekačev ločeno v ženski in moški kategoriji:

- kategorija A letnik 1989 in mlajši osnovnošolke / osnovnošolci
- kategorija B letnik 1984 – 1988 mladinke / mladinci
- kategorija C letnik 1968 – 1983 članice / člani
- kategorija D letnik 1954 – 1968 veteranke / veterani
- kategorija E letnik 1953 in starejši seniorke / seniorji

Osrednja kategorija so člani. Če je le en tekač iz osrednje kategorije, teče cela ekipa za to kategorijo. Enako velja za ostale. Ekipo morata sestavljati vsaj dva tekača, vendar se predaja vrši na vnaprej prijavljenem predajnem mestu. Štafetna palica se predaja na predajnih mestih znotraj označenega prostora. Za vsako napačno predajo je pribitek ene minute.

3. Prijavnina za predprijave do 30. 07. 2004:
- za štafetni tek na ekipo znaša 3.000 SIT (za kategoriji A in B 2.000 SIT)
- za individualni tek 1.000 SIT (enotna ženska in enotna moška kategorija)
- za CICI (letnik rojstva 1995 in mlajši) tek (lahko v spremstvu) prijavnine ni

Izpolnjene prijavnice in plačila sprejemamo na našem naslovu Izlake 3, 1411 Izlake ali info@sportnodrustvo-izlake.si. Po 30.07.2004 so mogoče prijave le na dan starta do 16. ure, ko bo prijavnina za štafetni tek 5.000 SIT (za kategoriji A in B 3.000 SIT) in za individualni tek 2.000 SIT. Upoštevali bomo le plačane prijave. Prijavnice dobite na naslovu www.sportnodrustvo-izlake.si lahko pa vam jih na vašo prošnjo tudi pošljemo. Za CICI tek se prijavite na dan tekmovanja v od 14. ure dalje pri nogometnem igrišču Proletarec ali od 17:30 do 18:00 v bližini križišča pred glavno avtobusno postajo.

4. Štartne številke lahko dvignete na dan tekmovanja od 14. ure dalje pri nogometnem igrišču Proletarec v Zagorju ob Savi, kjer boste dobili dodatne informacije. Tu zbiramo tudi prijave za CICI tek ali pa od 17:30 do 18:00 v bližini križišča pred glavno avtobusno postajo, kjer je tudi zbor. Zbor tekačev za štafetni in idividualni tek je ob 16.45 uri pri Proletarcu, ko bodo avtobusi odpeljali tekače na startna/predajna mesta. Štafetne palice ekipe prejmejo na startu.

5. Velja za štafetni tek: na startnem in vsakem predajnem mestu se morajo vsi tekači javiti kontrolorju 15 minut pred startom, sicer lahko organizator ekipo diskvalificira. Enako je ekipa diskvalificirana v primeru, ko zadnji tekač pri prihodu v cilj nima štafetne palice.

6. Prve tri ekipe v absolutni ženski in moški kategoriji prejmejo denarne nagrade: 40.000, 20.000 in 10.000 SIT. Prve tri ekipe v posamezni kategoriji prejmejo pokale, prvi trije v individualnem teku v ženski in moški kategoriji pa medalje. Vsi tekači prejmejo spominsko majico in pijačo.

7. Podelitev nagrad ter objava rezultatov bo ob 20. uri na ploščadi tržnice Pod uro v Zagorju ob Savi.

8. Informacije: Milan Bedrač, tel. 040-832-696, Marko Bebar 041-611-106 in Jernej Kovačič 041-496-863.

Vabljeni
 Lučko
#16217
Hoj forumci. Ja tale tek v Zagorju pa jaz zelo, zelo, zelo dobro poznam, saj je to tek v mojem rojstnem kraju, kjer sem preživel zgodnjo mladost. Kot sem že enkrat napisal, sem to traso kot »mulec« prelaufal velikokrat. Ne vem kako je danes, tudi ne vem kje je start (Polšina mi ni znana) vem pa kje je cilj, ki je sedaj prestavljen na novo lokacijo. Včasih je bil to »partizansko udarni« tek iz Orehovice (kjer so Nemci med NOB pobili in požgali celo vas Orehovico) v Zagorje pred Delavski dom, kjer nas je pričakalo ogromno ljudi, pleh muska, celo S.Dolanc je bil večkrat prisoten.
Ta trasa je bila dolga 12 km in razdeljena na 4 štafete (Orehovica-Izlake-Kisovec-Loke-Zagorje). Da se malce pohvalim, na tem teku sem z ekipo (LojzeP bo poznal Krofl Sandija, ki je (če je še) danes košarkaški trener Zagorja) za štafetni tek, zmagovali kot za šalo, več let zapored. Imeli smo celo »osebnega trenerja« Lišo-ta, ki nas je ves čas spremljal s kolesom in nam dajal napotke. Smešno pri Lišotu je bila vedno in na vsakem teku ista taktika: v začetku finiš, pol pa čezdalje hitrej! Ampak, to je povedal tko, kot bi bilo nekaj povsem novega.
Ja ful dobr se spomnim tega teka, je lušten, sicer skoz po asfaltu in ravnem terenu (celo malo neopazno navzdol), vendar se ga bom po približno 26 letih z veseljem udeležil. :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 janika
#16334
Klavdija, Maja, Staša, Barb, Tjaša,...ostale Forumovke

Ali ste že prišle z dopustov? Jaz sem do 18. avgusta še tukaj, zato sem mislila še na kakšen tek v tej poletni suši :roll:

Včasih mi je res malo dolgčas in bi tekla v štafeti. Poglejte si, če vam tek v Izlakah ustreza in se lahko prijavimo kot skupina žensk C članice.

Če ste za mi pišite na e-mail. Bom organizirala še kakšen prevoz.

Ste za :?:
Janika
Uporabniški avatar
 Barb
#16359
Moji javni nastopi so do nadaljnega še pod vprašajem. :?
Uporabniški avatar
 Staša
#16362
Hoj, Janika. Takrat bom na Škotskem, sicer bi šla...
Uporabniški avatar
 tmp
#16364
Žal, sem ravno v tistem času na dopustu,
mogoče drugič.
 marco
#16631
Odgovor za Lučka,
me veseli, da se vidimo na štafetnem teku, štart je enako kot prej v Orehovici oziroma pod Trojanskim klancem kjer se uradno reče Polšina, cilj pa na tržnici v Zagorju, zraven spada popolna zapora ceste, kar je novost in ogromno ljudi na cilju, poleg tega pa tudi CICI tek na 300 metrov za najmljaše,
VSI STE VLJUDNO VABLJENI, PO TEKU PA JE VELIKA FEŠTA, KI SE IMENUJE ZAGORSKA NOČ Z OGNJEMETOM IN VSEM KAR SPADA ZRAVEN

Me veseli, da se po 26 letih zopet udeležiš teka.
Upam, da se vidiva tudi osebno
Organizator in tekač :Marko
:D
Uporabniški avatar
 Barb
#16652
Lučko
A se ti ne zdi, da je treba včasih za stara dobra vremena tud kej n'rdit :?: :? :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#16711
marco napisal/-a:VSI STE VLJUDNO VABLJENI, PO TEKU PA JE VELIKA FEŠTA, KI SE IMENUJE ZAGORSKA NOČ Z OGNJEMETOM IN VSEM KAR SPADA ZRAVEN

Organizator in tekač :Marko
:D


Gdje je to točno? :?: :?:
Ako okupimo kakovu ekipu iz Varaždina, kak da dojdemo do Vas i to najdemo? :?:
Ako sam dobro skužil treba 5 trkača za štafetu na 12 km, točno?
 Lučko
#16736
marathon95 napisal/-a:
marco napisal/-a:VSI STE VLJUDNO VABLJENI, PO TEKU PA JE VELIKA FEŠTA, KI SE IMENUJE ZAGORSKA NOČ Z OGNJEMETOM IN VSEM KAR SPADA ZRAVEN

Organizator in tekač :Marko
:D


Gdje je to točno? :?: :?:
Ako okupimo kakovu ekipu iz Varaždina, kak da dojdemo do Vas i to najdemo? :?:
Ako sam dobro skužil treba 5 trkača za štafetu na 12 km, točno?


Hoj marathon95 :wink:
Da ti objasnim kot bivši ("rođeni") Zagorjan! :lol:
Skoraj vsi v bivši JUGI so poznali Zidani most (želežniško križišče). No od ZM, je prvo mest Hrastnik, potem Trbovlje in nato Zagorje. Možnost prihoda iz HR je več variant:
- iz smeri Celje- preko Trojan (krofi)- zelo dobra varianta (prideš na star teka)
- iz smeri Krško- prideš v center Zagorja na cilj teka
- obstajajo pa še nekatere, ampak ne vem iz kje boš prihajal

Osrednja kategorija so člani. Če je le en tekač iz osrednje kategorije, teče cela ekipa za to kategorijo. Enako velja za ostale. Ekipo morata sestavljati vsaj dva tekača, vendar se predaja vrši na vnaprej prijavljenem predajnem mestu. Štafetna palica se predaja na predajnih mestih znotraj označenega prostora. Za vsako napačno predajo je pribitek ene minute.


Tole pa tudi meni ni vse jasno, upam, da bo organizator Marko bolje objasnil, koliko ljudi je potrebno za eno štafeto (nujno 5, ali dva, ali...?)
Markooooooo, razloži, odpri nam oči :shock: :wink:
 Lučko
#16737
Barb napisal/-a:Lučko
A se ti ne zdi, da je treba včasih za stara dobra vremena tud kej n'rdit :?: :? :wink:


Maš prou :wink:

PS
Forumci, a bi se za tale tek v Zagorju tudi preštel: :

1 Lučko
 marco
#16738
Vidim, da smo pravila napisali premalo jasno, bom pa poskušal razložiti, da bo vsem jasno, v ekipi morata biti vsaj dva tekača , največ jih je lahko 5/pet) tekačev, na progi so predajna mesta, se pravi en tekač začne na štartu, po približno 2 km preda štafetno palico drugemu tekaču, in tako naprej do cilja, če je manj tekačev kot pet, lahko en tekač teče dve progi skupaj, vendar je potrebno to v prijavi točno navesti, ker kontrolorji pazijo na predaje. Upam, da je sedaj kaj boolj jasno, lahko me pa pokličete na GSM 041/611-106 pa vam bom vse razložil.
Se vidimo
Marko :lol:
Uporabniški avatar
 marathon95
#16746
Lučko napisal/-a:Hoj marathon95 :wink:
Da ti objasnim kot bivši ("rođeni") Zagorjan! :lol:
Skoraj vsi v bivši JUGI so poznali Zidani most (želežniško križišče). No od ZM, je prvo mest Hrastnik, potem Trbovlje in nato Zagorje. Možnost prihoda iz HR je več variant:
- iz smeri Celje- preko Trojan (krofi)- zelo dobra varianta (prideš na star teka)
- iz smeri Krško- prideš v center Zagorja na cilj teka
- obstajajo pa še nekatere, ampak ne vem iz kje boš prihajal


Hi Lučko,
fala na informaciji, ali zgleda da delam :cry: tu sobotu, a poslije idem na GO.
Dolazim u Ljutomer, 13.08.
Uporabniški avatar
 tini
#16748
Lučko napisal/-a:Forumci, a bi se za tale tek v Zagorju tudi preštel: :

1 Lučko


2 Tini

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA