Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#254737
Izjemno :!:

Naslednje leto lahko pričakujemo naskok na slovenski daljinski rekord (če se prav spomnim, 254km)

Čestitke še enkrat vsem, še posebej pa prvim trem, nezemljanu Zajcu, Vitezu Primožu in minimalistu Ečotu. Kapo dol! :laola

Rezultati M in Ž:

http://www.timingljubljana.si/Rez_cat.a ... 774&cat=73

http://www.timingljubljana.si/Rez_cat.a ... 774&cat=74
#254766
24 ur sreče.... Zame je res bilo tako. Ob prihodu v Grosuplje se mi niti sanjalo ni, koliko lahko pretečem. Le želja, preizkusiti "to srečo" je bila zelo velika. :D :D :D
Spoznala sem veliko ultrašev, o katerih sem do tega trenutka le prebirala članke in se čudila kako to zmorejo.
Imela sem najboljši suport in hvala Zdravko.:D :D :D
V petek sem sicer naredila le 16 krogov, kajti oglasila se je bolečina v nogah :--( , ki je bila posledica torkovih pretečenih 42 km, pa verjetno tudi neprespane noči iz četrtka na petek, ko sem pripravljala vso pritljago, kuhala makarone, sirove palačinke....
Odločitev za počitek je padla. Stemnilo se je in sledila je nevihta, ki je trajala pozno v noč, pa vse tja do jutranjih ur.
Nekaj tekačev je teklo vso noč, zvok čipov je pel... Zajc, Primož, Ečo, pa David, Miro, Rajko... neverjetni ste bili.
Šele, ko se je vreme stabiliziralo sem skuhala kavico. Počasi sem štartala. Zdravko me je ves čas spremljal in imenitno je bilo teči v njegovi družbi. Ob 12 smo pogledali rezultate posameznikov in tudi ženski spol je naredil že veliko kilometrov.
Takrat je padla odločitev, da skušam preteči čimveč krogov, pa da vidimo... :D :D :D
In tekla sem... Bolečine noge, ki me je prejšji dan ustavila ni bilo. Določenih bolečin sem se navadila, sprejela sem jih in tekla, tekla. Zdravko je ves čas poti skrbel zame, me oskrboval s tekočino in hrano. Na trenutek nisem mogla ne jest, ne pit, vendar sem "ubogala" suport.
Tako mi je uspelo teči vse do zaključka teka - torej do 18. ure in pretekla sem 54 krogov, kar je pomenilo skupaj 89,64 km. :clap: :clap: :clap:
Šele zdaj počasi dojemam, da mi je uspelo nekaj, o čemer nisem upala niti sanjati.
In bila sem celo absolutno tretja in 2. v kategoriji :laola :laola :laola .
Vsem ultrašem iskrene čestike, kajti vaši podvigi presegajo zdrav razum in ne čudim se, ko jim nekateri rečejo kar norci. Vsekakor "norci" v tistem pravem pomenu besede, zame so tisti, ki kažejo pot, pot po kateri počasi sledimo tudi ostali. :cast1: :cast1: :cast1:
Hvala vsem za prijetno druženje :D :D :D in iskrene čestitke vsem pubecom in deklinam. :laola

In hvala za fotke. :D :D
#254774
nana napisal/-a:Ena lušna s Teka sreče:

Jaz: "S sabo imam 2 mp3-ja..."
miciM: "Jaz sem pa ta tretji..."
JAz: "Ja, ampak jaz za una moja dva točno vem, kaj bo naslednje..."
miciM: "Pr' men pa ne, zato je pa bolj zanimiv'."

Hehehe... hvala še enkrat za držbo v petek. Brez tebe bi težko toliko pretekla. :D



In tako sva ropotali kar nekaj ur, km pa so se kar nabirali in kopičii :lol: :lol: :lol:. Ob 11h pa sem jaz odšla, pa saj potem je tako začelo deževati, zjutraj sem morala pa žal v službo.


:wink: :wink:
#254778
miciM napisal/-a:
nana napisal/-a:Ena lušna s Teka sreče:

Jaz: "S sabo imam 2 mp3-ja..."
miciM: "Jaz sem pa ta tretji..."
JAz: "Ja, ampak jaz za una moja dva točno vem, kaj bo naslednje..."
miciM: "Pr' men pa ne, zato je pa bolj zanimiv'."

Hehehe... hvala še enkrat za držbo v petek. Brez tebe bi težko toliko pretekla. :D



In tako sva ropotali kar nekaj ur, km pa so se kar nabirali in kopičii :lol: :lol: :lol:. Ob 11h pa sem jaz odšla, pa saj potem je tako začelo deževati, zjutraj sem morala pa žal v službo.


:wink: :wink:


Aha, sedaj pa vemo zakaj je prišlo do takšnegha naliva :lol:
#254807
Vreme napisal/-a:Aha, sedaj pa vemo zakaj je prišlo do takšnegha naliva :lol:

Hmmmm... :oops:

86,3 km... moja najdaljša razdalja do sedaj... ne vem zakaj se je ZdravkoC tako začudil :wink:

Če bi prišla uro prej (točno na štart) in če bi uro prej vstala :oops: , pa bi šlo verjetno tudi do
100 :D Pa pustimo vse te če-je za naslednje leto... Če ne bom imela službe, se razume :roll:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA