Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#289127
Obi, letos te pa ni treba nič provocirat :D

Tudi midva letos v Crikvenico. Gospodična iz agencije mi je napisala, da nam bodo poskušali tudi letos urediti kakšno ugodno nočitev. Čakam :wink:

Ob prijavi lahko izbereš, da boš plačal na prireditvi, pa je še vseeno cenejša tarifa :clap:
#289745
Danes sem prejela odgovor agencije Via mea, ki glasi takole:

Ove godine će zbog očekivanog većeg broja učesnika biti otvoren hotel Kašel*** u Crikvenici, ca. 100 m od centra i startne pozicije,ima ukupno 74 sobe.

Evo linka: http://www.via-mea.com/off/2545/offg/45 ... ica.wshtml

Tu je moguće bukirati dvoposteljnu sobu na bazi polupansiona od 21 € po osobi i danu + taksa.
Kada se Kaštel popuni, otvoriti će se International ali samo noćenje s doručkom- po osobi 17 € + taksa (mislim da se u svakom slučaju isplati uzeti sobu u Kaštelu, jer su veće i komotnije sobe, bolji hotel i samo 4€ razlike za polupansion)

Ako Vam ponuda odgovara, molim kratku potvrdu da Vam mogu rezervirati sobu a plaćanje ide kao i lani, direktno u hotelu.

LP iz Crikvenice
Ksenija


:clap:

Še elektronski naslov, kjer se lahko dogovorite glede rezervacije: info@via-mea.com
#289808
muc napisal/-a:Nana hvalaaaaaaa :wink:

Ni za kaj :D
Sem nam uredila še kasnejšo odjavo, da se bomo lahko še stuširali, kot lani :wink:
Vreme napisal/-a:Te pa gremo tudi mi pogledati, kako je decembra na morju :wink:

Odlična odločitev. Lani je bilo super, s številčno udeležbo TF :D

Bomo pa letos zato manjkali na Barbarinem teku. Na vseh koncih pa res ne morem biti :roll:
#289857
nana napisal/-a:Obi, letos te pa ni treba nič provocirat :D

Tudi midva letos v Crikvenico. Gospodična iz agencije mi je napisala, da nam bodo poskušali tudi letos urediti kakšno ugodno nočitev. Čakam :wink:

Ob prijavi lahko izbereš, da boš plačal na prireditvi, pa je še vseeno cenejša tarifa :clap:

Ja, letos me pa ni bilo treba sprovocirati :nono: :) , ker je bilo res fajn lansko leto :mrgreen:, letos bo pa še lepše, če bova z Majo :heart šla na dvodnevno varianto 8), tako, da hvala za informacije :wink:
#290001
Tilcara napisal/-a:Help!
Prijavila sem se na maraton, vendar ne najdem web strani, na katero bi nakazala. Do 1.10. je namreč čas za plačilo 15 eur.


Glede na to, da nisi med prijavljenimi, nisi dokončala prijave...po končani prijavi te povprašajo tudi kako boš plačala, seveda izbereš plačilo na licu mesta :wink:
#290009
Obivankenobi napisal/-a:Evo prijavljen...:D, lansko leto je bilo super... 8),sicer kar razgibana dirka... :shock: :) pa seveda da vnovčim 5 ojrotov popusta... :clap:

Res je bilo super, pa še osebni rekordi, posledično stopničke in lepi spomini :)
Obi, jaz moram vnovčiti 15€ , se pravi da bom imel zastonj štartnino :)
Mislim, da se bom udeležil polmaratona, ker sem prešvoh za maraton. Res je prehuda proga :shock: ....
Se vidimo na stezi :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA