Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#323180
Res je bil grozen pogled na zajca v sobi, bil je ves pretresen. Rosi kolko krat te vprašal, če je prišel v cilj in na katerem mestu je bil?
Sama tekma pa mi je bila verjetno najtežja v od vseh do sedaj. Do 40. km je šlo super po planu tempo je bil malenkost pod 4:30, zadnjih 20 pa trpljenje. Na 42. km sta me prehitela Forest in Vrajičeva, ki sta švignila mimo mene kot da stojim. Malo za tem je Vrajičeva padla v krizo in sem jo spet dohitel in prehitel. Forest je bil pa prehiter tako kot... :clap:
Kar se tiče pogojev so pa bili boljši kot lani, ampak ne idealni, predvsem zaradi vetra, dež me ni preveč motil...
#323182
Jaz sem nazaj iz bolnice. Vse v redu. Glava šivana. Počutje v redu. Imam eno veliko luknjo v spominu, od 45 km, od 11:15, tam kjer seka pot tekme Zagreb - Vukovar, pa do predora pod Golovcem, ko smo se vračali nazajdomov, okoli 18:15h. Zdaj se počutim v redu. Še vedno mi ni jasno kako sem pritekel do cilja, ker se ne spominjam ničesar in imam občutek, da si pokala nisem zaslužil, da so mi ga šenkali :shock:

Zdaj grem pa jest, ker so v bolnici bolj švoh kosila :lol:
#323191
zajc napisal/-a:Jaz sem nazaj iz bolnice. Vse v redu. Glava šivana. Počutje v redu.

Super se to bere :) le kaj si jim obljubil, da so te že spustili :?: včeraj je bilo govora o najmanj 24h opazovanju :wink: a se ti na tek mudi, ker danes še nisi tekel.
zajc napisal/-a:Še vedno mi ni jasno kako sem pritekel do cilja, ker se ne spominjam ničesar in imam občutek, da si pokala nisem zaslužil, da so mi ga šenkali :shock:

Včeraj sem ti samo jaz cca 500-krat odgovoril na to vprašanje, sedaj ti pa še napišem; "ja sam si pritekel v cilj, pa še drugi si bil" :lol: :lol:
Sedaj se smejim, a včeraj po tvojem prihodu v cilj, mi ni bilo do smeha. :(
#323195
Hvala svima koji ste nastupili na ovom nasem Supermaratonu i cestitke na superdobrim rezultatima.Oprostite na propustima kojih je bilo, a ponavise mi zao kolege kojeg je trknuo auto,sto se još nikad nije dogodilo,moje zaljenje.
Jos jednom hvala vam na odazivu na tesku utrku.
Vidimo se nagodinu

Pozdrav
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA