Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 jozafat
#333260
JA je kar lepo ko se uganke z malimi al velikimi črkami rešijo :D
ma še bolj lepo pa je ko veš da so znanci tu čeprav jih res že en čas nisi vidu :clap:
Gaberje pa vabijo, vabijo, ...
nedelja se bliža :driver:
 mikha
#333270
Nazadnje smo se res videli na Sabotinu in zna se zgoditi,da bo tam tudi obletnica, če tek bo (iščem informacije o tem pa še nisem nič zasledil)


Zivjo,
Tek na Sabotin bo, 22. februar. :)
Lp, Miha.
#333307
Pozdravljeni,

Najprej zahvala iz strani TD Burja Vipava vsem, ki ste se danes v Gaberjah udeležili gorskega teka na Tabor. Upamo, da ste se imeli lepo ter da ste pošteno uživali na končni podelitvi PGT za leto 2014.

Tema PGT 2015 še ni odprta (to bomo prepustili pristojnim :)), zato bomo rezultate današnjega teka (ki šteje kot prvi tek PGT sezone 2015) zaenkrat objavili kar TUKAJ.

Fotografije s teka bomo objavili v naslednjih dneh, do takrat pa lep pozdrav! :)
Uporabniški avatar
 mac
#333317
Prav lepo je bilo z eno nogo zaključiti ter z drugo zakorakati v novo sezono, udeležencev lepa malha, Miklavž (beri tudi: božiček, deda mraz) nas je očitno že zelo zgodaj obdaril z novimi teki (Ratitovec, Čaven vertikal, Učka vertikal)....

Vse čestitke organizatorjem za odlično izpeljan zaključek ter za izpeljavo celotne sezone!

Komaj čakamo novo sezono!
 TONEK
#333319
Ivo in Klavdijo - moj poklon. Lepo sta mi popestrila današnji dan.
Sem pa pogrešal mojo prijateljico in navijačico Valentino. Celo leto aktivna, v finalu pa odstop. :D
 mikha
#333324
Moja prva polna sezona PGT :). Konec je bil super, dobil celo pokalček, jupi, tako da sva lahko z ZZtopom spraznila eno flaskico med podelitvijo. :) :drink
Hvala tudi za nagrade PGT! :)
 mikha
#333329
zz topka napisal/-a:
mikha napisal/-a: dobil celo pokalček, jupi, tako da sva lahko z ZZtopom spraznila eno flaskico med podelitvijo. :) :drink

Ma, saj naš ni tak... :shock:


:)

Pa šest bonus pik sem dobil pr njemu, sam je rekel da se konec leta uničijo.... grrrrr :twisted:
 mikha
#333461
Pozdravljeni,
moja prvotna informacijo o datumu Teka na Sabotin je bila malo preuranjena. Zaradi sovpadanja datuma s podobnimi prireditvami je zaenkrat v igri, 99%, nedelja 15.2.
Lep pozdrav, Miha.
 jozafat
#333903
... včasih čas prehitro beži,
včasih se zdi, kot da spi,
a vselej,
vsak dan znova vanj
vtisnemo sledi,
iz njih se nov dan rodi ...

v letu 2015 čimveč tekaških sledi
vam vsem en vipavc želi ...
 jozafat
#333995
včerajšnji drugi dobrodelni tek GORICATLON
je dosegel tri rekorde:
največ:
zbranih sredstev + sodelujočih ekip + pretečeni krogov.
:laola
Ekipa v majčkah PGT je spet zaostala le za zmagovalci! :clap:
Sedaj pa v zimsko idilo proti Golakom :juhuhu:
Uporabniški avatar
 mirko1
#334021
ker je goricatlon objavljen pod pgt, je treba povedat, da je bil presežen še en rekord, in sicer v doseženih pretečenih višincih :wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA