Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#335109
Odlična novica, Marjan.
Pomagajmo organizatorju in se ta resni tekmovalci že tu evidentirajmo, da se ne bi zadeva zopet sfižila, kot se je lansko leto.
1. Knavs Anton
2.
 marjan
#335233
TONEK napisal/-a:1. Knavs Anton


Pa se igrajmo :wink:
2. Marjan

Forma je še sicer zelo daleč, vendar se počasi približuje :--

Lep gorskotekaški pozdrav
Marjan
 TONEK
#335616
Franci, imaš prav.
-cestni tek v Brezju,
-15 dni za 15 let,
-tek na Murovico,
-tek k Primožu in
-Vipavski tek, za nas letos odpadejo. :(
 milk
#335650
Ne vem, kateri sem po vrsti, toda jaz sem prijavo že oddal na Kališu. Upam, da bo vreme v redu, da bom imel kvaliteten trening, kar je moj poglavitni namen prijave. Ne vem, kako bo šlo na tekmi in koliko vzponov bom zmogel, toda glede na to, da sem včeraj, po najbližji poti, rabil za spust približno 45', si ne morem obetati ravno rekordnega dosežka. Tudi za vzpone bom v najboljšem primeru rabil približno 45'.
Kar se drugih tekov tiče, se ni treba pretirano sekirati, bomo vsaj malo prišparali na štartninah!
 TONEK
#335917
Še manj kot dva tedna do tekme s tradicijo, zadnjih nekaj let zreducirana na Lumpi tek. Kje ste udeleženci zimskih lig, PGT, lepa priložnost za ogrevanje in preizkus za Puštalski polmaraton, ki bo dva tedna pozneje... :D :D :D
Ne vem, zakaj imam zopet zle slutnje. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Loni
#336226
thief napisal/-a:Moja priljubljena tekaška prireditev, ki pa se je letos žal ne bom mogel (smel) udeležiti :--( . Trenutno stanje mojega teleščka je glede tega "out of order". Mogoče pa pridem kot navijač :wink:.


No, jaz odpadem tudi kot navijač. Če koga zanima startnina, jo ugodno "prodam". Glede na današnjo zdravstveno diagnozo bi bilo najbolj fajn rečeno, da jo zamenjam za dva konjska šnicla.

Informacije na ZS.
 JureZ
#336232
Loni napisal/-a:
thief napisal/-a:Moja priljubljena tekaška prireditev, ki pa se je letos žal ne bom mogel (smel) udeležiti :--( . Trenutno stanje mojega teleščka je glede tega "out of order". Mogoče pa pridem kot navijač :wink:.


No, jaz odpadem tudi kot navijač. Če koga zanima startnina, jo ugodno "prodam". Glede na današnjo zdravstveno diagnozo bi bilo najbolj fajn rečeno, da jo zamenjam za dva konjska šnicla.

Informacije na ZS.


Ker me ZS nekaj zafrkava (al pa mogoce ne znam uporabljat) me zanima ce je startnina se na voljo?
 TONEK
#336268
Vzpodbudno. Zaenkrat 46 prijavljenih tekmovalcev. Še nekaj padalcev tik pred tekmo - 50 je pa že lepa številka. Vremenski obeti so vzpodbudni. Drselo bo pa za gor in za dol. Zgoraj po snegu, spodaj po blatu.
Uf, komaj čakam.
 TONEK
#336292
Marjan, Janez,..- mogoče kaj vesta kakšni so kaj snežni pogoji proti Kališču. Organizator mi deluje nekaj rahitično, od njega ni ne bev ne mev. Od daleč je videti sneg precej nizko in me zanima, koliko je novega pri koči. Naj vzamem lopato, čoln ali gamaše :lol:
Uporabniški avatar
 Loni
#336294
No, midva imava še ta drugo prijavnino viška. Druga polovica ekipe je ravno tako podlegla virusom.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA