Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#342225
KadilecSamo napisal/-a:A informacijska pisarna v čet in petek zajema tut stojnice z obutvijo kjer jih bo mogoče malo cenje dobit itd? Mam namen jit pogledat za kakšne copate če bodo imeli kaj velikih številk....

Lp


Sejem "Tečem" EXPO od četrtka do nedelje:
http://vw-ljubljanskimaraton.si/sl/news/o-sejmu
#342238
naj še jaz napišem nekaj mojih takšnih in drugačnih "preblikskov" iz Maratonov.
prvega sem se lotil leta 2008 in ga pretekel z najboljšo razporeditvijo moči, ker sem ga zelooooo spoštoval. V cilj sem prispet v času 3:43:37 in sem opravil veliko delo z največjim zadovoljstvom. Naslenje leto sem v pričakovanju, da sem poln izkušenj, začel prehitro. Teklo se je dva kroga v obratni smeri kot sedaj. Prvih 21 km je ško v uri 44 minut, potem se mi je pa začelo v Viču vse podirati, odpor do teka. Pa bom odstopil, sem si dejal. Obrnil sem se malo zatem, ko se teče pod železnico. Hodil sem dobrih pet minut. Po glavi se mi je preganjalo kup misli, zakaj sem prehitro začel, zakaj to, zakaj ono,... pa sem se, kot trmast Gorenjec, obrnil in spet tekel. Drugih 21 km v dveh urah in trinajstih minutah, vsaj odstopil nisem :clap:
Enako izkušnjo kot Vencelj, sem pa tudi jaz okusil v Crikvenici istega leta.
Prvi krog 1:43, začelo me je "pobirati" in sem kar zavil v cilj, ko se na polovici drugega kroga teče mimo štarta-cilja. Tako nimam uradnega rezultata iz Crikvenice - odstop :(
#342271
muc napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Na napakah se učimo, morda bo komu pomagalo:

http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... raton.html


:clap: ...letošnja razdalja pa bo...21 ali 42?! :D


Aljoša, letos nobena, citiram: "Ja, letos me v Ljubljani spet ne bo, na nobeni od razdalj. Sem se že "odtujil"."

LP in se še vidimo, vencelj
#342280
Nekje sem prebral, da bo možno vse artikle kupiti tudi na sejmu.

Vremenska napoved za nedeljo je kar obetavna. Zjutraj hladno,megla in 3 C Potem pa do 14 C brez kakšne večje možnosti za dež, tudi veter naj nebi delal večjih težav.
#342282
papikele napisal/-a:Nekje sem prebral, da bo možno vse artikle kupiti tudi na sejmu.

Vremenska napoved za nedeljo je kar obetavna. Zjutraj hladno,megla in 3 C Potem pa do 14 C brez kakšne večje možnosti za dež, tudi veter naj nebi delal večjih težav.


Torej bo vreme nekaj podobnega kot lansko leto. Super!
#342283
vencelj napisal/-a:Na napakah se učimo, morda bo komu pomagalo:

http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... raton.html


Hvala za tole, ja, tudi moj problem je večinoma zaradi prehitrega začetka. S tem, da kar je za Venclja počasi - je zame expresno hitro.

Z mojim "divjanjem" na začetku, ko kar ne moreš nehati, ker te kar nese, je pa kriv moj najhitrejši maraton iz 2012, ko sem prvič in edinkrat do sedaj, tekla pod 3:30. Občutek je, da letim in ne da tečem. Finta je pa bila, da sem tudi tedaj "vedela", da grem prehitro , glede na planiratni čas - a v resnici je bilo očitno glede na mojo pripravljenost čisto v redu, saj sem imela občutek, da letim, dobesedno. In ta let je praktično trajal celih 42 km. Sanjsko. Vse je klapalo.

Sedaj se pa v želji, da ponovim ta sanjski let, zafrknem! Poskusila sem zadevo ponoviti 2013 in 2014 - pa se je moj let končal z zidom okoli 30 km - bumf, comp na tla in potem puzanje do cilja. Padec hitrosti. Nimaš kej!

Letos bom bolj pametna. Upam. Saj ves čas vem: počasen začetek, maraton se začne šele v drugi polovici, maratonska "uživancija" okoli 30 - 35 in potem samo še sanjarjenje v "out of my mind" v srečno zmago. Ja, pa na roke si bom napisala 5-km čase.

Srečno vsem ! :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA