Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#340406
Prva leta sem se redno udeleževal te lepe in zanimive prireditve...seveda me še danes vleče, a glede na nekatere izkušnje se predprijavljal ne bom, namreč 2 x sem bil prijavljen, pa potem nisem šel, ker so se stvari pač obrnile drugače...
Mogoče se pa tokrat spet obrne " drugače" in se pojavim v Domžalah, čeprav popolnoma brez ravninskih in hitrostnih treningov :roll:
Kakorkoli že, TF10ka je edinstvena in vredna udeležbe :!:

:laola

LP, vencelj
#340447
Govorim v svojem imenu, da ne bo pomote. Na tale tek hodim redno. Ampak na žalost opažam, da je vseh tekačev čedalje manj. Kaj je vzrok temu? :roll: Hodil bom dokler bo Ero to organiziral. Mogoče manjka več reklame? Halo? Upam, da se bo kaka tekaška duša še prijavila in pojavila v Domžalah.
#340518
Nikar se delati nevedne glede majhne udeležbe. Ceno tekme si oglejte! 16€ je odločno preveč .
PGT organizira večino tekem od 10 do 12€ in me ne spraševat kako. Očitno lahko. Kljub zapori cest, pašti, majici in seveda starostnimi kategorijami, kot se spodobi :evil:
Udri po čvekaču! :D
#340584
Predviden URNIK TF10ke!

Prijavnica bo odprta od 13:45 dalje. Startno številko s startnim pakatom prevzamete najkasneje 30 minut pred startom vaše skupine. Prijavnica bo letos pod tribuno (kjer so tudi toaletni prostori >> za orientacijo :lol: )

- 14:20 start 1. skupine - hitrejša
- 15:25 start 2. skupine - malo počasnejša
uvrstitev v skupine bo narejena najkasneje jutri, saj je danes zaključek spletnih prijav

po zadnjem tekaču v cilju sledi:
- objava neuradnih rezultatov
- podelitev priznanj
- zaključek prireditve in nadaljevanje druženje TFjevcev
#340641
Prav nič intimno ne bo. 250 mladih atletov bo v soboto od 10.00 naprej merilo moči na stadionu. Zato dobrodošli kakšno minuto prej. Mladi rabijo spodbudo, da o vas, dogoprogaših ne izgubljamo besed. Vsekakor bo v soboto lep dan. Praznik atletike! In zato še danes vsem iskrene čestitke za "korajžo". Srečno in Dobrodošli!
Atletsko društvo AS
#340646
uvrstitev v skupine za vse TF tekače bo objavljena danes po 16. uri :shock:
bomo poslali tudi obvestila na maile vseh prijavljenih.

še enkrat pa - prijavnica bo odprta ob 13:45 mogoče tudi kakšno minutko prej. Vsi ki bi se želeli prijaviti na licu mesta lahko to storite do 14. ure!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA