Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#344137
mdebelak napisal/-a:Nova trasa mi ni preveč všeč.
Najbolj me zanima tisti odsek z makadamom (1.5km).
No sicer pa bomo videli 21 maja.

Meni tudi ne. Pa kar nekaj vzponov bo. :?
#344151
mdebelak napisal/-a:Nova trasa mi ni preveč všeč.
Najbolj me zanima tisti odsek z makadamom (1.5km).
No sicer pa bomo videli 21 maja.


Kje vidiš, da je makadam? In kakšen je profil proge? Nova spletna stran se mi ne zdi prveč pregledna ...

Sicer pa: upam, da ne bodo Avstrijci postavili žice. :roll:
#344153
spela* napisal/-a:
mdebelak napisal/-a:Nova trasa mi ni preveč všeč.
Najbolj me zanima tisti odsek z makadamom (1.5km).
No sicer pa bomo videli 21 maja.


Kje vidiš, da je makadam? In kakšen je profil proge? Nova spletna stran se mi ne zdi prveč pregledna ...

Sicer pa: upam, da ne bodo Avstrijci postavili žice. :roll:


Sicer je to posnetek 10km teka, ampak kot je razvidno iz zemljevida proge bo maraton potekal tudi po tem odseku.
Na tem makadamu so kar velike luknje (no saj bile so).

https://www.youtube.com/watch?v=Wkc66cb0qxY

To je ta odsek. Od tretjega km naprej pa do 5km.
#344157
Pozdravljeni

Ja, na novi trasi je res makadam. To je tisti del proge, ki na 10 km teku poteka skozi gozd. Dolžina makadama je 1,9 km - preverjeno več kot 300x, saj je ta del trase oddaljen od mojega doma cca 1,5 km in je bil več let standardni del mojih tekaških poti. Za tahitre na 10 km je morda ta del proge malo moteč, a za maratonce ta del ne bo predstavljal nič drugega kot ohladitev v prijetni senčki cca 5 km pred ciljem (bomo v cilju malo bolj sveži) :wink: . Je pa trasa drugače zelo zanimiva in bi organizatorjem čestital za pogumno odločitev za spremembo trase. Se vidimo v Radencih :laola
 borc
#344648
"Novim generacijam tekačev, ki te trase še niso doživeli, smo želeli ponuditi nekaj novega, neko spremembo in hkrati ponovno postati edini maraton v Evropi, ki poteka po dveh državah. Avstrijski kolegi so našo pobudo z navdušenjem sprejeli in sodelovanje z obmejno občino Bad Radkersburg je gladko steklo," je novost predstavil Marko Pintarič.

No ja, g. Pintarič ne rabi daleč pogledat, da bi ugotovil, da tudi Tržaški maraton poteka po dveh državah.

Ne glede na ta spodrsljaj organizatorjev MTS bom oba maratona, ki potekata po dveh državah letos odtekel ;)
#344737
borc napisal/-a:"Novim generacijam tekačev, ki te trase še niso doživeli, smo želeli ponuditi nekaj novega, neko spremembo in hkrati ponovno postati edini maraton v Evropi, ki poteka po dveh državah. Avstrijski kolegi so našo pobudo z navdušenjem sprejeli in sodelovanje z obmejno občino Bad Radkersburg je gladko steklo," je novost predstavil Marko Pintarič.

No ja, g. Pintarič ne rabi daleč pogledat, da bi ugotovil, da tudi Tržaški maraton poteka po dveh državah.


G.Pintarič je tudi pozabil na Dreiländermarathon, kateri poteka po Nemčiji, Švici in Avstriji.
http://www.sparkasse-3-laender-marathon.at/
#346568
V Radencih sem začel leta 2008 z 21-ko in jo odtekel 3x.
2011, 2012 in 2013 sem se spopadal z maratonom.
Tisto "nesrečno zimo" mi je ortoped povedal, da bo treba kolk zamenjat. Pa sem mu na naslednjem obisku povedal, da še ni za u staro šaro. Lepo mi je povedal, da kolikor me pozna, bom zdržal še sigurno 10 ali 20 let :lol:
Tako sem naslednji dve leti tekel "le desetko", za letos sem pa prijavil in plačal 21-ko :clap:

Se vidimo :D
#347086
:arrow: Izteka se drugi rok cenejših prijav!
Do 36. Maratona treh src je še dober mesec dni, le do ponedeljka, 18. aprila, pa je čas, da se na tek prijavite po ugodnejši ceni.


:arrow: Zaključuje se skupinska prijava!

V ponedeljek, 18. aprila, je zadnji dan za prijavo in plačilo skupinskih prijav.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA