Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#348305
v soboto pridejo do izraza ljubitelji vzponov (zvoh) v nedeljo pa tudi tekači ali oboji(do kamniškega vrha lepe potke z enkratnimi razgledi)drugih 10km pa tudi malo gor in dol,enako kot 10-tka.vsi udeleženci dobijo uporaben športni paket, vožnjo z žičnico gor in dol, prehrano v hotelu, okrepčilo ob progi in razglede na še zasnežene 2tisočake, pa tudi stik s snegom :D se vidimo v soboto ob 11.pri spodnji postaji, v nedeljo pa ob 10. na plaži krvavca :D lp
#348346
eno (začasno) imam tut jaz :D :D sedaj pa počasi kavica in opremo v ruzak,pa pod krvavec, kjer bodo še možne prijave od 8.30 dalje .ob 11.00 pa gasa v klanec. za otroke je žičnica brezplačna,na plaži pa je dovolj igral,da bodo lažje počakali svoje starše in dedke :D pa na kremo za sončenje ne pozabit :D se vidmo lp
#348351
V idealnih (skoraj kičastih) razmerah smo opravili s prvim delov Krvavec trail vikenda - vertikalom.
S krvavško strmino se je spopadlo 47 tekačev in tekačic. Prvi med moškimi in absolutni zmagovalec je Simon Alič, med ženskami pa Karmen Klančnik.
Čestike vsem, tako tekmovalcem in organizatorjem, ter vsem navijačem :clap: :clap: :clap:

Filmček štarta:
https://youtu.be/BXgs-4rBhqA
Rezultati:
https://drive.google.com/open?id=0B2Icq4KbcgQ5czE0T3ZxS2w1Rmc
_20160528_143401.JPG
_20160528_143401.JPG (110.92 KiB) Pogledano 5586 krat
_20160528_143448.JPG
_20160528_143448.JPG (89.63 KiB) Pogledano 5586 krat
#348353
Thief, pa ti to kar na terenu vse opidenaš! Kapo dol za ažurnost. Ravno tako Simonu in Karmen, ki sta najhitreje obdelala krvavško strmino. Družina Udovič je pa sploh zakon. Tekma, kot se šika, moj rezultat pa je tu brezpredmeten. Z Bondovo številko sem nadomeščal metlo. :? Pravi krvavški praznik je naredilo tudi izvrstno vreme, ki smo ga to pomlad zelo pogrešali. Mojih letnikov žal ni bilo, (saj ne grizem), ravno tako se je tekme ustrašil Nejc in šel že zjutraj na nižji hrib :?:
Jutri pa dolgoprogaši.
Srečno!
#348362
Ekola, pa smo uspešno zaključili letošnji Krvavec trail vikend. Tekmovalci so zdržali današnjo težko preizkušnjo, še posebno še z najdaljšo progo. Malce so nam zagodli nepridipravi in del proge "preusmerili" nazaj na štart :evil: , ampak zadevo smo kljub temu spravili pod streho. Zdržalo je tudi vreme. Zdaj ko to pišem na Krvavcu že rahlo dežuje.
Zmagovalca obeh preizkušenj sta Luka Mihelič in Katja Vencelj Kegl. :clap: :clap: :clap:
Ostale uvrstitve so v priloženih rezultatih. Čestitke vsem.
:laola

Rezultati:
https://drive.google.com/open?id=0B2Icq4KbcgQ5N1FtdlR0WFlGOXc

Fotke še sledijo...
#348370
Bravo vsem tekmovalcem in še poseben organizatorju Krvavec Trail vikenda!!.
:laola
Organizacija in izvedba tekem kot so Vertikal in Sky race je vedno zelo zahtevna in precej intuziazma je potrebno, da tako izpade, kot je.

Dvodnevni uživaški event na visokem nivoju...tako in drugače :D :D :clap:
#348396

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA