Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#345929
Ne pozabite, danes in naslednja dva dneva se dogaja na Bledu :!:
http://www.bled.si/si/dogodki/2016/02/2 ... gornik-Res
https://www.facebook.com/www.nevergiveup.si

Prireditev, ki se bo odvijala na sprehajalni stezi okoli Blejskega jezera, se bo začela v petek, 26. 2. 2016, ob 17.00 in se zaključila v nedeljo, 28. 2. 2016, ob isti uri. Štartno-ciljni prostor bo v veslaškem centru Mala Zaka.
#345945
zz topka napisal/-a:
Tajataja napisal/-a:Jazt.

majcka napisal/-a:Jazst pa ne pridem.

Joj, joj, joj... :--( kam smo prišli. :shock: Niti na TF nismo več varni pred lumpmi... :--
Na vsak način bi mi radi ukradli mojo identiteto... na vsak način. Joj, joj, joj... :--(


ZZ Topka!!!! Če tudi napišem JAST, tako kot to narediš ti, je tvojo unikatno identiteto nemogoče ukrast. :clap: :clap: :clap: ZZ Topka je ena in EDINA!!!!

Priznam pa, da sem to naredila prav zanalašč, ker sem pričakovala nekako tak komentar, kot si ga potem tudi napisala......zgolj zato da mi ni dolgcajt. :laola :laola
#345968
V popolni zimski romantiki smo pridno nizali kroge okrog jezera in črpali pozitivno energijo te prireditve z res veliko duše v sebi! Hvala NGU, da se lahko vsako leto na tako dober način spomnimo na Ruth! :laola
#345983
Tudi jaz sem prišel uživat zimsko sceno in delit pozitivne misli. :D
Menda so bile tako močne, da so tudi oni pred afriško obalo danes uspešno odtekli. Seveda je bilo v planu standardno analiziranje po teku, a kaj, ko je bil vroč tuš tako vabljiv, mencači proti jugu pa s polno denarnico neučakani .... :roll:
Fajn je bilo, pa seveda čestitke in pohvale NGU ekipi :clap:
Na ponovna snidenja !
#345984
Neverjetni ste, res, kakšne dolžine!

Ampak nekaj pa moram vprašat: ali kdo ve, koliko natanko je dolg en krog (no, vsaj na kakih 100 m natančno).
Sama nisem merila, pa je to za življenje zelo pomemben podatek, mar ne?

Lep večer, Anka
#345985
V ušesih mi je ostalo 5,8 km, urca je pokazala tudi kak meter manj, odvisno od bližnjic.
Nazadnje spremenil Loni, dne 28 Feb 2016, 20:28, skupaj popravljeno 2 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA