Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#370094
Ali mi lahko kdo razloži, katera trasa velja za starejše veterane na Hrastnik trailu.
V razpisu je na enem mestu napisano, da velja trasa 2 -12km, na drugem mestu pa je napisano, da velja mladinska trasa (trasa 1) - 7km.
Od odgovora je odvisna moja udeležba. 7km, kjer je tudi manj spusta, bi še šlo, daljša trasa pa ne pride v poštev.
 milk
#370113
TONEK napisal/-a:A ti noče nihče objasnit, Mile? :x
Eto, tu imaš sve što trebaš. :D
https://dogodki.mch.si/drzavno-prvenstvo-gor-dol/


S tem mi nisi veliko pomagal. Očitno so na tej strani popravili razpis, toda za pokal je verjetno merodajno to, kar je objavljeno na strani "gorski teki".
Če boš tam kliknil na Hrastnik trail, se bodo v okenču manjavale informacije o teku (razpis). Na strani, kjer je napisano "KATEGORIJE" je na zadnjem mestu napisano: Starejši veterani - trasa 2 (to pomeni 12 km), na strani kjer je v naslovu napisano #TRASA 1# ( 7 km), pa je zraven napisano: MLADINCI, VETERANKE, STAREJŠI VETERANI/KE.
Zato še vedno ne vem, kaj od tega drži. Vprašanje sem poslal na kontakt : GORSKI TEKI, pa nisem dobil odgovora. Sedaj sem vprašanje poslal še organizatorjem Hrastnik traila, če mi bodo oni odgovorili.
Za 12 km, kjer je več spusta, kot vzpona in tega najbrž nebi niti zdržal, ne bom plačeval 20€. Že za krajšo traso, kjer je v prvi polovici bolj valovito, v drugi pa je daljši vzpon, krajši spust in spet vzpon, nekoliko pomišljam ali bo šlo brez hujših posledic za moj križ, ki me zadnje dni kar precej matra.

Vidim, da si se ti prijavil na 12 km. Ali boš pri tem vztrajal ali boš v primeru, da bo za pokal veljalo 7 km, tekel krajšo traso?
 TONEK
#370115
Ma ne bodi tako trd! Klikni moj link, na zeleno obarvani razpis, kjer je vse črno na belem objasnjeno tudi za polpismene.
 milk
#370126
TONEK napisal/-a:Ma ne bodi tako trd! Klikni moj link, na zeleno obarvani razpis, kjer je vse črno na belem objasnjeno tudi za polpismene.


A nisi razumel, da obstaja še en razpis, kjer piše drugače!
 TONEK
#370134
Saj ni tako hudo. Z Miletom (za nepoznavalce) sva pr'jatla. Pa da ne bi kdo omenjal 132 :D .
 TONEK
#371654
Sigurno obstaja orodje, da besedila s švasanimi črkami ne morejo na ta forum. Prav vsiljivi so že postali.

Še dva dni, pa tekma. Fižol se že namaka, pasulja bo dovolj za vse. :wink:
Na tadolgi 80 prijavljenih, med njimi tudi nekaj asov.
https://hrastnik-trail.si/
 TONEK
#371681
Glede fižola sem malo kiksnil, najedel sem se pa kljub temu. :D
Po lanskem životarjenju (še ne sanirani poškodbi) sem včeraj opravil popravni izpit in to kar uspešno. Resda so bili tudi vremenski pogoji malce boljši, saj je bila podlaga suha. Organizator je tekmo dobro pripravil, oznake so bile o.k., trije klančki pa tud, žal, zame veliko prekratki. V sončnem dnevu na višini malo pod jurjem je bilo okrog koče prijetno tudi pred in po tekmi. Ker tekma ni štela za noben pokal prav hudih borb ni bilo, od meni dobro znanih sta bila samo Miran in Tonka ter Maja, ki nas je stregla na okrepčevalnici. Parkiranje brez težav, ob prevzemu štartne številke in malice nobene vrste, podelitev ob času. Pijača v cilju tudi za zadnjega tekmovalca in še celo uro po tem.
Sedaj pa Lisca.
https://hrastnik-trail.si/razglednih-12/

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA