Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 majcka
#372169
zz topka napisal/-a:Ola, so pa moje očke ob pregledovanju rezultatov za Pušeljc opazile, da se je 70-ke udeležil tudi (vsaj zame) legenda Tekaškega foruma - Vencelj.
Bravo, Vencelj, :clap: :clap: :clap: najbrž je nekaj vode preteklo odkar si bil na zadnji tekmi?


Oja. Dva Venceljna sta bla na tekmi. Je znal kdo na kaki okrepčevalnici mislit, da je preveč popil. Enemu je ime Miha.
IMG_0053-1.JPG
IMG_0053-1.JPG (37.25 KiB) Pogledano 4756 krat
Uporabniški avatar
 zz topka
#372170
Ja, ma enmu je priimek Vencelj, enmu pa je ime Vencelj? :o
Zdej mi ni nič več jasno 8) .... tudi podobna sta si( pr mej duš, da ne vem, kjeri je TF Vencelj :shock: )...pa še isti letnik sta... kej je zdej tu... :shock: :roll: sej nisem še neč pila dans jast :lol:
Uporabniški avatar
 majcka
#372171
zz topka napisal/-a:Ja, ma enmu je priimek Vencelj, enmu pa je ime Vencelj? :o
Zdej mi ni nič več jasno 8) .... tudi podobna sta si( pr mej duš, da ne vem, kjeri je TF Vencelj :shock: )...pa še isti letnik sta... kej je zdej tu... :shock: :roll: sej nisem še neč pila dans jast :lol:


Enmu je ime Vencelj enmu pa Miha....oba Šturm. Uni Vencelj, ki se piše Vencelj, je pa manjkal. :clap: Drugač bi se pa tud vidlo, ne samo, da sta isti letnik, ampak tud isti datum. :--
 KadilecSamo
#372173
Mare hvala tudi tebi za poročilo in mnenje. Jaz sem se prvega UPT udeležil 2016. Od takrat pa še štirikrat in vsako leto se mi je zdelo, da se je število gledalcev in navijačev zmanjševalo... Letos mislim, da je bila daleč najmanjša udeležba na vseh trasah, kaj je razlog ne vem. Na UPT smo bili skoraj vsako leto isti tekači (skoraj 50%). Nekako težko verjamem, da bi bil razlog v tako težki progi, da se ne nabere niti 50-70 tekačev.

Proga se je tudi zmanjšala kar za nekaj višicev, 2016 je bilo kakšnih 500 višincev več, kot pa jih je sedaj zadnja leta (ni več vzpona takoj iz Železnikov, vzpon iz PB proti Poreznu na koncu). Nočni štart je meni sicer zanimiv iz vidika "manj po vročini", je pa res občutek na progi še bolj "samski".

ZZ Topka je pa vsekakor legenda Durnika. Kot pri kolesarstvu, ko imajo kolesarji in nacije svoje ovinke, predlagam, da bi ZZ Topka dobila eno korenino gor na Durniku, tam kjer ponaavdi sedi :--

Dobil si vzpodbudo, pozdrav po imenu, fotografijo in še kak bombonček, če si bil s cukrom na nuli :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#372175
majcka napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Ja, ma enmu je priimek Vencelj, enmu pa je ime Vencelj? :o
Zdej mi ni nič več jasno 8) .... tudi podobna sta si( pr mej duš, da ne vem, kjeri je TF Vencelj :shock: )...pa še isti letnik sta... kej je zdej tu... :shock: :roll: sej nisem še neč pila dans jast :lol:


Enmu je ime Vencelj enmu pa Miha....oba Šturm. Uni Vencelj, ki se piše Vencelj, je pa manjkal. :clap: Drugač bi se pa tud vidlo, ne samo, da sta isti letnik, ampak tud isti datum. :--

O, đizs, zdej moram pej prow enga zvrnit, k zdej pej zares neč več n vejm :bum: :rol: :bum:
 KadilecSamo
#372177
Žal doma, koleno mi še vedno ne dopušča teka navzdol..le malo potrimčkam po ravnem in v blag klanec, da se ne zaležim :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA