Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Dule
#3621
dusan napisal/-a:Seveda te bom pocukal, da ti plačam pijačo, kavo... Res se trudiš. Hvala.


Dušan hvala za pohvalo. Žal pa tudi jaz nisem mogel vsem ustreči (priti na določena mesta, deljenje štartnih številk, zalagati denarja..) :oops:

Za pijačo pa bova imela letos še dosti priložnosti (najbolj paše pirček po dolgem teku :lol: )!
 mojA
#3623
Uf, imam pa dolgo lajtngo ! :shock:
Pri letnicah sem se zmotila za 10 let! Mogoče se bo pa kdo pri moji :lol:

Tekla bo letnica 1991, 1993 bo pa navijala kot za stavo za vse forumovce !

Dobr sm vas na.....!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#3629
Ali so te letnice sploh že shodile?
 aleksander
#3632
Jest sem pa mislu, da bom vidu eno ki z vozičkom laufa :shock: :shock: :D :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3637
Helou!
Nekako imam malo slabe vesti, ker kljub navdušenju nad TF in njegovimi člani ne bom tekel za TF.
Namreč, dobrih 29 (devetindvajset) let članstva v Društvu za raziskovanje jam Ljubljana me tako moralno, kot Člansko zavezuje, da tečem za Speleo.net team, ki je tekaška sek(s)cija na našem ferajnu.
Del srca oz. nog bo vseeno z vami.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#3677
Ja Bajsi, sploh ne boš edini ( upam, da to ne bo povžročilo kako negativno verižno reakcijo ) , ki ne bo za svojim imenom na startni listi opremljen z nazivom TF. :oops: :oops: Moja prijava je stara že skoraj mesec in pol, kar pomeni, da mi takrat še ni bilo jasno, da se bo stvar tako odvrtela. Ker je tudi morala del našega vsakdanjika obljubljam, da bom svojo "dolžnost" in lojalnost do šefov in sotekačev TF izkazoval na naslednji tekaški ( in seveda še kaki drugi prireditvi ) :D :D :D
LP
Uporabniški avatar
 ero
#3692
hoj,

Nataša napisal/-a:Ero ali Dule, se bo dal naš skupen seznam prijav (v okviru TF) kaj videt na netu pred Sežano? sej tud če ne, samo vprašam, ne težim nič!! :D


tole je seznam 46., ki smo prijavljeni čoporativno:

<pre>8km:<br>Petra Bertoncelj<br>Matjaž Fuchs <br>Natalija Gojkovič <br>Nataša Hribar <br>Marko Kobal <br>Bogomir Ličof <br>Dragan Lučič <br>Tjaša Lučič <br>Jelka Močnik <br>Vanja Močnik <br>Matjaž Obštetar <br>Marjan Peljhan <br>Oliver Rakušček <br>Helena Rep <br>Dušan Rizmal <br>Primož Rudolf <br>Uroš Rudolf <br>Nataša Tomaževič <br>Andreja Trojar<br> <br>21km:<br>Marina Gacin <br>Pia Golob <br>Boštjan Grah <br>Viljemka Hočevar <br>Jure Jeraj <br>Dušan Judnič <br>Aleš Jurančič <br>Dušan Kotar <br>Staša Mesec <br>Jurij Meze <br>Aleksander Močnik <br>Mirč Oberdank <br>Tanja Oberdank <br>Nada Pavlica <br>Simona Peceli <br>Matej Peljhan <br>Drago Povrženič<br>Sašo Rajkovič <br>Miran Slana <br>Ervin Šramel <br>Anton Torkar <br>Silvo Tratnik <br>Bojan Uran <br>Mojca Uran <br>Friderik Vesel <br>Mojca Vesel <br>Helena Žigon</pre>najmanj trije so se prijavili sami, pa še Bajsi in LojzeP, ki bosta nastopila pod drugo firmo, gotovo še kdo ... ja, več kot 50 nas bo!
Uporabniški avatar
 milkec
#3699
lojzeP napisal/-a:Ja Bajsi, sploh ne boš edini ( upam, da to ne bo povžročilo kako negativno verižno reakcijo ) , ki ne bo za svojim imenom na startni listi opremljen z nazivom TF. :oops: :oops: Moja prijava je stara že skoraj mesec in pol, kar pomeni, da mi takrat še ni bilo jasno, da se bo stvar tako odvrtela. Ker je tudi morala del našega vsakdanjika obljubljam, da bom svojo "dolžnost" in lojalnost do šefov in sotekačev TF izkazoval na naslednji tekaški ( in seveda še kaki drugi prireditvi ) :D :D :D
LP


To je pa po moje zadnje važno s katerim klubom laufaš! Jaz sem se recimo v Slovensko Bistrico prijavil s sportosplet.net. Pa nisem zaradi tega nič počasneje ali hitreje laufau, majico sem imel pa itak oblečeno. Edino kar je mogoče pomanjkljivost tega je, da je težje najti vse naše rezultate po teku, ker se po imenil ne poznamo.
 Nataša
#3709
ker je Magnitude zbolel :( (in upam, da se bo čimprej pozdravil), imam še en plac frej v avtu za Sežano, če gre kdo zraven.
 Ursa
#3710
Tudi jaz sem se prijavila pod drugim klubom... niso vedeli ali bo ali ne bo 10 prijav. Pa jih je bilo na koncu 19:) Ne glede na to, bo na teku tekla tudi moja forumovska majička, saj se brez tega foruma teka sploh ne bi udeležila :) Torej - če že pravega sonca ne bo bodo na progi svetile naše bele majičke z rdečim sončkom!

Lp, Urša
Uporabniški avatar
 Magnitude
#3714
Kot me je že Nataša prehitela :D me je premagalo nižje bitje (virus) :evil: in sem na medicini in čajčkih. Če kdo želi iti v Sežano namesto mene na 8 km, naj brez problemov zasede moje mesto. Kdor želi, naj msgira Duletu, ki je skrbnik liste.
Uporabniški avatar
 ero
#3836
hoj,

pa zadnjih podatkih je v predprijavi prijavljenih 1500 udeležencev. žal ne vem, koliko od teh jih je na 8 in koliko na 21 km.

z Italijani in zamudniki bo število udeležencev najbrž naraslo na 1800. kar prijetna gneča ...
Uporabniški avatar
 Dule
#3840
...ja predvsem start je malo na ozkem prostoru. Bi ga po moje moral prestavit na glavno cesto. No bomo pa malo potrpeli na startu.. :?
Uporabniški avatar
 bosin
#3847
Tovrstnih prireditev se na žalost ne da kar poljubno postavljati na glavne meddržavne ceste.. Sicer pa glavna ni dosti širša, pa tudi sicer ne bi veliko pridobil, saj bi potem takoj zavil desno na ožjo cesto, pa čez most..
Sicer pa na vseh velikih tekmah nekaj časa traja, da se štartna gneča razredči ,ne glede na širino ceste. Ponekod se pa sploh ne.Predstavljaj si New York ali Boston maraton..
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA