Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Jože
#3880
Cao!

Jaz vas kar čitam in razmišljam ( še vedno) ali bi šel ali ne na teh long 21km, nekaj me muči ahilova tetiva in seveda strah, da ne bi pred mojim prihodom v cilj le tega že podrli. Ali kdo ve kakšen je časovni limit?

Bom še videl kaj bom, sicer pa vsem skupaj; lep tek želim

L.P. Jože
Uporabniški avatar
 nada
#3896
Jože, ti kar pridi, bova skupaj cilj nazaj postavljala, če bo potrebno, saj je mene tudi strah, pa nog'ce me matrajo, ampak kot pravi Dule: važno je sodelovati, ne zmagati :lol: !
 dragons
#3900
V sredo sem se znebil nadležne viroze ,ki me je napadla.Po današnjem kratkem preiskusu sem se odločil za jutrišnji tek. Načrti so se mi zmanjšali tako dabom zadovoljen v pragu 1.50-1.55. Če je komu glavni cilj pod dvem uram se javim za zajčka brez balona.
Če ne bo interesa bomo pa dirkal v rdečem območju.
Uporabniški avatar
 gregorb
#3903
Dragons nc bat ne bos sam! :lol: , jest mam letos bl mal km v nogah, tko, da vse kar bo pod 1:55 bo izvrstno! :oops: :oops:
gregor
 t
#3910
Jaz sem se nabasala z ogljikovimi hidrati za jutri. Komaj cakam, da vidim v kaksnem stanju je moja kondicija. Upam samo, da ne bo prevec pihalo.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3912
jest pa zdele tak dobr topli snedwic pojedu, mnjam, ju3 zjutraj pa bananin šejk s skuto in cimetom :)
Uporabniški avatar
 gregorb
#3919
No pa pejmo :twisted: !
Dober nam želim, vreme zgleda bo! 8)
Gregor
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3920
vreme je
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika


trenutno SlikaSlikaSlika

se seveda vidmo tm na sprejemnem mestu SlikaSlika
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA