Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 primus
#3850
to vse drži ampak štart je pa v Sežani res kot na hodniku....
bo pa prvih nekaj minut po štartu še v smislu ogrevanja, ne ?

že kdo ve, kaj napovedujejo naši meterološki agentje ? (če so pa na agenciji RS za okolje...)

Burja, dež, mraz :? ali že kaj lepšega 8)

primus
Uporabniški avatar
 Matevz
#3852
Naši agentje obetajo:
V nedeljo bo sprva pretežno oblačno, čez dan delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, možne bodo kratkotrajne plohe. V ponedeljek bo pretežno jasno, na Primorskem bo spet začela pihati burja.

Tule http://www.wunderground.com/global/stations/14105.html pa pravijo da bo na morju 11 stopinj in pretežno jasno.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#3860
Na nas bo sonce prbiju 8) in vsi bomo prešvicani. Da se ne boste preveč oblekli, ker vam bo žal.
Uporabniški avatar
 Matevz
#3861
AndrejaT. napisal/-a:Da se ne boste preveč oblekli, ker vam bo žal.


Tako sem jaz razmišljal na maratonu v Ljubljani, potem me je pa tako zeblo, da cel maraton nisem čutil prstov na nogah.
 ines
#3862
trenutno ura je 13 v Sežani sije sonce z vseh strani. Seznanjena sem, da v Ljubljani dežuje. Tako bo tudi v nedeljo.lp ines
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3864
Ines a si ti mogoce kaksna vedezevalka :?: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 sbojan
#3865
primus napisal/-a:to vse drži ampak štart je pa v Sežani res kot na hodniku....
bo pa prvih nekaj minut po štartu še v smislu ogrevanja, ne ?

primus


Lani sem se postavil bolj na konec kolone nastopajočih (in tam tudi ostal :)) , tako da je od uradnega štarta do mojega minilo skoraj 3 minute.
Prednost je, da organizator objavi tudi osebni čas, tako da veš, koliko čas si zares porabil za tek.
Ena rešitev bi mogoče bila, da bi nastopajoči na različnih razdaljah staratali ob različnih časih (kot je bilo lani v Ljubljani).

Lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 Dule
#3867
sbojan napisal/-a:
primus napisal/-a:to vse drži ampak štart je pa v Sežani res kot na hodniku....
bo pa prvih nekaj minut po štartu še v smislu ogrevanja, ne ?

primus


Lani sem se postavil bolj na konec kolone nastopajočih (in tam tudi ostal :)) , tako da je od uradnega štarta do mojega minilo skoraj 3 minute.
Prednost je, da organizator objavi tudi osebni čas, tako da veš, koliko čas si zares porabil za tek.
Ena rešitev bi mogoče bila, da bi nastopajoči na različnih razdaljah staratali ob različnih časih (kot je bilo lani v Ljubljani).

Lep pozdrav.


Ja tudi mene zanima zakaj če že imamo čipe, potem ne objavijo še neto dosežene čase :?: :? Saj to pa ne bi smel biti tehnični problem :idea:

V nedeljo pa bo sonček :wink: in upam brez burje :P !
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3869
Helou!
Danes in jutri še pridno počivajte, da ne boste imeli v nedeljo preveč govejih nog. Privoščite si kakšno prijetno pojedino in popijte kakšen kozarček rujnega vinca.
V nedeljo pa novim zmagam naproti!
Se vidimo!!
 ines
#3871
ja res bo invazija. Mislim, da smo mi tekači dokaj disciplinirani . Tudi ,če bo kaj narobe (razen izjem) ne bo zamere. Pridite zgodaj,da ne bo gužve pri štartnih številkah. Seznam štartnih številk bo na oglasni deski,tako, da se bo lahko vsak prej našel . lp ines
 Nataša
#3872
Bajsi napisal/-a:Helou!
Danes in jutri še pridno počivajte, da ne boste imeli v nedeljo preveč govejih nog. Privoščite si kakšno prijetno pojedino in popijte kakšen kozarček rujnega vinca.
V nedeljo pa novim zmagam naproti!
Se vidimo!!


Bajsi, ker si pa ti naš dežurni gurman, mi pa prosim svetuj, kaj nej jem jutri in v nedeljo zutri, da bom vsaj tolk hitra kot Mutola (ne pa tud tolk grda prosm lepo :? ). svinjsko kračo, liter medice al bo dost par listov domače detelje :roll: ?

ampak resno sprašujem :!:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3873
Nataša, pašta, pašta, pašta in še enkrat pašta SlikaSlikaSlika
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA