Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

prideš na januarskega Cooperja Tekaškega foruma?

ja
14
74%
ne
5
26%
 dragons
#2040
Predlog ni slab.V tem trenutku ne morem potrdit je pa velika možnost.Se še slišmo.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2066
Helou!
Jutri?!? Je kdo jutri zainteresiran za kaksen lauf?!? Nekako popoldne ob cca 1630?!!? Npr. Roznik?!? Start izpred ZOO-a?!? Lahko tudi kje drugje! Sam da je u Lublan!
Uporabniški avatar
 milkec
#2099
Jaz sem razmišljal, da bi šel spet na štadion malo kroge delat, ker se bojim, da bo rožnik ves pocast, jaz pa nimam niti primernih superg niti primerne opreme za tako okolje!

Ker sem zdaj že dva četrtka zapored laufau na ŽAK-u, bi tudi danes šel. Opremo imam seboj, zdaj se moram le še sam prepričati, da grem tja.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2105
milkec napisal/-a:Ker sem zdaj že dva četrtka zapored laufau na ŽAK-u, bi tudi danes šel. Opremo imam seboj, zdaj se moram le še sam prepričati, da grem tja.

Helou!
Potem te prepricam jest, da se danes namalas na ZAK-u, ampak ne pred 1630.
Cao, Bajsi
Uporabniški avatar
 milkec
#2107
Kaj naj rečem nato, pa bomo šli malo špeh na gibanje pelat! Se vidimo tam! Sicer malo prej kot Bajsi, ampak tam pa bom!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2108
Helou!
Milkec, a te spoznam po vrtnici v laseh, ali po kaksnem cajtngu pod pajsko :shock:
Cao, Bajsi
Uporabniški avatar
 milkec
#2113
Bajsi napisal/-a:Helou!
Milkec, a te spoznam po vrtnici v laseh, ali po kaksnem cajtngu pod pajsko :shock:
Cao, Bajsi


he he... povsem preprosti, po tvojem nick-u! :oops:

V glavnem verjetno bom najmlajši med počasnimi! In najpočasnejši med mladimi! Pa hlastanja za zrakom! Drugače pa belo modra trenirka iz blaga. Me ne bo težko najti. Laufau bom pa na pomožnem štadionu (razen če bo fuuuuuuuuuul gužva - potem bom šel mogoče na holmerja)
Uporabniški avatar
 5rca
#2114
Milkec in Bajsi ... škoda, da nimam časa danes popoldne ... bi vama z veseljem štela kroge :)
lp
Uporabniški avatar
 milkec
#2221
Zdaj je pa res že tako fajno vreme, da bi pa lahko izvedli cooperja! V Januarja je bila ideja zelo fajna, ko je bilo pol metra snega (če pogledam iz oči ribiča, ki je ujel takooooooo ribo), zdaj se je pa navdupenje kar malo poleglo, ko je tak lep sonček zunaj!

No kakorkoli, prejšnji teden sem prvič laufal na Holmerju in mi je bilo fajn! Prvih 6km mi je minilo v trenutku, mogoče zato, ker mi je bila nova proga, mogoče pa zato, ker je res fajn! Pa me tudi za ta četrtek zelo mika, da bi šel tja, pa mogoče še koga izmed vas srečal! Prejšnji teden sem Bajsija, še en teden nazaj dragonsa, tako da jih nekaj pa celo že poznam. Ful fajn...

V glavnem zaenkrat kaže, da bom spet v četrtek nekje tam gor (verjetno na Holmerju, ker na pomožnem priganjajo fuzbalerji in to s takim tempom, da bi me bilo kar strah laufati z njimi).

Upam, da se vidimo...
Uporabniški avatar
 simi
#2233
Milkec (in ostali)
mogoče se ti v četrtek pridružim. Mogoče pravim zato, ker se zna zgodit, da te lokacije ne bom našla :roll:
Če pride tudi Ero bom celo prišla do svoje majčke :wink:
Kdaj pa približno, ob štirih, petih?

LP, S
Uporabniški avatar
 milkec
#2236
Jaz se bom tam podil že pred 16.00, tako da le pridi, majico pa tudi dobiš, lahko jo tudi jaz prinesem, če Ero ne bi utegnil, pa tudi komu drugemu! Samo naj Erotu sporoči, da mi jih bo dal pravo število!
Uporabniški avatar
 Matevz
#2305
Jaz se bom tudi tam naslikal enkrat okrog 16h. Temno modre pajkice, svetlo moder windstopper in rdeča kapa so moji prepoznavni znaki :D
Uporabniški avatar
 milkec
#2310
Super! Jaz in še en kolega bova laufala na pomožnem (mogoče celo na glavnem, odvisno od gužve), ker se mi zdi, da bo holmer zelo pacast!

Sam bom verjetno v zelenih hlačaš, belo modri trenirki, bom verjetno najbolj sopihajoč med mladimi! No pa z mano bo verjetno tekel še eden, tako da me ne boš mogel faliti!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA