Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

prideš na januarskega Cooperja Tekaškega foruma?

ja
14
74%
ne
5
26%
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1544
no neki nas pa bo ;)))
Uporabniški avatar
 gregorb
#1545
Žal me ne bo, ker bom na smučanju. Upam, da bo naslednji termin tak da bom lahko prisel. :?
Dobr laufite! :lol:
 Primoz R.
#1562
Živ,
Ta ideja s Cooperjevim testom je super. Na uradne gotovo pridem pa tudi ti vmes so dobrodošli, a se žal ne upam prijavit, ker ne vem če mi bo uspelo priti do 16.00 (služba). Koliko časa boste tam? Mogoče se vseeno vidimo.
 Primoz R.
#1582
Živ,
ob 17h bi bilo že lažje, ampak ni se vam treba prilagajat samo zaradi mene. Bom probal priti ob 16h, drugače pa drugič.
Uporabniški avatar
 milkec
#1667
Jaz bi tudi prišel, seveda je vključenih mnogo dejavnikov, samo če obljubite, da se mi ne boste smejali za moje zadnje mesto!
Uporabniški avatar
 sale66
#1672
SE BOM KR PRJAVU,PA ČEPRAV SI BO DELIL ZADNJE MESTO!! :oops:
Uporabniški avatar
 milkec
#1673
sale66 napisal/-a:SE BOM KR PRJAVU,PA ČEPRAV SI BO DELIL ZADNJE MESTO!! :oops:


do stotinke natančno :wink: :twisted:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1691
glede lokacije, kje pa je tole pomozno igrisce od ZAKa? pa se nekaj, bo slucajno kdo prinesel kakšno štoparco al bomo to kr na sigmah,polarjih,timexih,itd odmerl :?
Uporabniški avatar
 ero
#1694
ŽAK je lokalno ime za stadion Železničarskega športnega društva v Spodnji Šiški. tam je atletski center, na stadionu igra NK Ljubljana, poleg je Holmerjeva steza, o kateri je bilo tu že govora. če rabiš smernice, povej ...

MihaPR napisal/-a:glede lokacije, kje pa je tole pomozno igrisce od ZAKa? pa se nekaj, bo slucajno kdo prinesel kakšno štoparco al bomo to kr na sigmah,polarjih,timexih,itd odmerl :?


glede štoparic pa - saj ima skoraj vsak kako štoparico na uri. prave štoparice sicer že zelo dolgo nisem uporabljal, lahko si pa kako sposodim. in ker nas bo verjetno dovolj za dve skupini, lahko tisti, ki čakajo, odštopajo tiste, ki tečejo. in obratno :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1701
mel bi še eno vprašanje, rad bi si zmeril % maščobe pa so to nazadnje v srednji soli delal s tistim ščipalcem na roki ;) mogoče ma kdo kej tazga pa zna uporablat pa da bi na cooperja prnesu :D
Uporabniški avatar
 milkec
#1719
MihaPR napisal/-a:mel bi še eno vprašanje, rad bi si zmeril % maščobe pa so to nazadnje v srednji soli delal s tistim ščipalcem na roki ;) mogoče ma kdo kej tazga pa zna uporablat pa da bi na cooperja prnesu :D


Ko so mene merili na Kodeljevem je bilo to vsekaj drugega kot tisto v srednji šoli, ker ti meri na treh mestih in niti eno mesto ni tisto kot v šoli!

Če se ne bomo zdaj se bomo pa pri Agenciji za šport na vseslovenskem Cooperju
Uporabniški avatar
 ero
#1720
milkec napisal/-a:[Ko so mene merili na Kodeljevem je bilo to vsekaj drugega kot tisto v srednji šoli, ker ti meri na treh mestih in niti eno mesto ni tisto kot v šoli!


res je. in še nekaj - če merilec (tisti, ki uporablja kaliper) ne ve, kaj dela, lahko udari mimo za precej milimetrov in rezultat je seveda neuporaben.

zato bi jaz to meritev raje prepustil strokovnjaku ali nekomu, ki ima s tem že prakso. kandidati?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA