Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

prideš na januarskega Cooperja Tekaškega foruma?

ja
14
74%
ne
5
26%
Uporabniški avatar
 bojanu
#1777
Veš kolk boš še lahko napredoval :shock: Bogi oni, ki so že zdaj čez 10 :lol:
Uporabniški avatar
 milkec
#1783
Vem vem, saj zato mi je pa luštno laufat na vsakemu Cooperju, ker vedno upam na napredek :wink:

Pač prednost začetnikov :wink:

No po drugi strani sem pa fovž vam, pa smo si enaki! :P
Uporabniški avatar
 ero
#1797
hoj,

[img=right]http://www.sportosplet.net/galerija/albums/userpics/10001/thumb_IM006622.JPG[/img]danes malo čez štiri sva z Milkecom prišla na ŽAKa, da bi odtekla zastavljeni trening (Rožnik je preleden) in mimogrede še preverila, če je kdo vseeno prišel na prestavljenega Cooperja. in res - štirje forumovci so že bili na glavnem stadionu. malo so bili razočarani, ko so zvedeli za prestavitev. a so se hitro potolažili in tako smo test zamenjali za trening in odtekli naše predvidene razdalje in hitrosti. na stadionu je bil tudi Beno Piškur, ki je krožil v precej hitrejšem tempu kot mi (3:45).

in stanje stadiona? čista je le ciljna ravnina, povsod drugje pa je tanka plast snega in ledu, po kateri se sicer da teči. za hitri tek pa je prenevarno zaradi možnih zdrsov, padcev, ... povsem čisti sta le sedma in osma steza.

tako smo krožili po zunanjih stezah in na vsak krog dodali še 50 metrov :)

pomožni stadion je v še slabšem stanju in upam, da se bo v naslednjem tednu dovolj otoplilo, da bodo razmere primerne za naš test.

pred tekom sem posnel tri fotke in jih dodal v galerijo ...
Uporabniški avatar
 Dule
#1800
ero napisal/-a:in stanje stadiona? čista je le ciljna ravnina, povsod drugje pa je tanka plast snega in ledu, po kateri se sicer da teči. za hitri tek pa je prenevarno zaradi možnih zdrsov, padcev, ... povsem čisti sta le sedma in osma steza.

tako smo krožili po zunanjih stezah in na vsak krog dodali še 50 metrov

pomožni stadion je v še slabšem stanju in upam, da se bo v naslednjem tednu dovolj otoplilo, da bodo razmere primerne za naš test


Tudi sam sem opravil včeraj trening po Katarini, kjer je zimska pravljica s 30 cm snega. Prav užitek je teči po zasneženi podlagi ko kar drsiš kot da bi imel smučke.

Škoda da včeraj nismo imeli testa. Tekli bi pač razmeram primerno počasi. Je pač zimski čas in dvomim da bomo ujeli idealne pogoje za tek. Za naslednji teden pa napovedujejo padavine, tako da bodo razmere na stadionu verjetno še slabše kot so ta teden.
Sam se nikoli ne oziram na vreme in razmere. Če se odločim za tek, potem grem pa četudi padajo "prekle z neba". Pa mi ni bilo še nikoli žal za odločitev :wink: .
Uporabniški avatar
 milkec
#1801
Drugače pa je po zadnji informacijah štadion na Kodeljevem očiščen

Ja včer sva pa res z Erotom in še nekaj forumovci prelaufala cooperja še za vse vas!

Vsi skupaj smo prelaufali po moje kar več kot 40 km. Pa še Benotovih 10 zraven!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1831
Sem v torek odtekla 10 krogcev na Holmerju. Teren je bil razgiban, skoraj krosističen-blato, sneg, graben. Ker ne grem na rezultat se je dalo. Je bla pa gužva-ene 10 laufarjev. V nedeljo grem v Logatec na tekaške smučine.

Lep vikend!
Uporabniški avatar
 milkec
#1856
Ta teden je spet slabo vreme napovedano, tako se kar malo bojim za našga cooperja!
Uporabniški avatar
 Dule
#1865
Ta teden je spet slabo vreme napovedano, tako se kar malo bojim za našga cooperja!


Ja nekaj snega bo, vendar mene to ne moti (razen če bodo ceste slabo vozne). Jaz sem zato da se vseeno dobimo (tudi če bo nekaj snega) bomo pa samo malo potreniral, pa še kakšno rekli. Seveda če ste zato :?: :roll:
Uporabniški avatar
 sale66
#1867
TUDI JAST SEM ZATO DA SE DOBIMO :roll: ,SAJ MISLIM DA JE FINO TEČI TUDI PO SNEGU,ZATO PREDLAGAM DA SE NAS ČIM VEČ UDELEŽI!! :lol: BIL SEM TUDI PREJŠNJI TEDEN PA JE BILO SUPER!! :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#1869
Dule napisal/-a:Jaz sem zato da se vseeno dobimo (tudi če bo nekaj snega) bomo pa samo malo potreniral, pa še kakšno rekli.


jaz bom tudi prišel. ker če bo šlo z vremenom tako naprej, ga lahko prelagamo do naslednje, februarske runde. če bodo razmere neugodne za hitri tek (Cooper), bomo pa par easy krogov naredili...

dobimo se ob 16h (ali kako minutko čez) kar pri glavnem stadionu. vhod na stezo (če je odklenjen) je pri bifeju - levo, gledano s parkirišča proti glavni stavbi.
Uporabniški avatar
 milkec
#1883
Jaz osebno sem zato, da kdaj in kdaj poskusimo tudi s tekom na dolžino. če ne drugega za spremembo. Recimo, vsakič po eno zvrst.

Glede na spol pa cooper na čas ne predvideva razlike (oboji tečejo 12 min), pri teku na razdaljo pa je ženske pretečejo 800m manj, v obeh primerih pa je za ženske tabelca, kot si jo sama našla.
 dragons
#1888
Bom stvar malo zakompliciral.Lahko tudi kdaj probamo tek na 5000m spomladi in jeseni po LJ- maratonu pa primerjamo rezultate teh testov z rezultatom na LJ-MARATONU.
Uporabniški avatar
 ero
#1889
dragons napisal/-a:Bom stvar malo zakompliciral.Lahko tudi kdaj probamo tek na 5000m spomladi in jeseni po LJ- maratonu pa primerjamo rezultate teh testov z rezultatom na LJ-MARATONU.


vsekakor. a za to bi rabili daljši dan med tednom (več luči) ali pa vikend.

v marcu ali aprilu?
Uporabniški avatar
 milkec
#1893
Glede na snežen pogled skozi okno, bo spet zanimivo v četrtek :wink: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA