Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 MihaPR
#1765
se strinjam, ne vem zakaj,samo res je bil tist klanec kar precej hud tja do tiste vasice gor. tlele v dolskem se men sploh ni zdel tako hud, edino tisti zadnji del ko smo zavili na makadam in potem tisti s ovinek, drugace pa kar vredu :D
Uporabniški avatar
 miro
#1780
Hojla

Ne vem , mogoče sem bil pa takrat premalo pripravljen in se mi je zatoproga zdela težka. Spominjam se prvega klanca proti jezu , ki sploh ni toliko dolg vendar se mi je zdel precej strm saj sem ga pretekel , čeprav sem ujel veliko "hodečih", potem pa še nekaj klančkov med vinogradi ,potem pa je najhujše za teboj ,čeprav je proga tudi "navzdol lepo razgibana.

Le brez strahu , mislim , da ste jo vi vsi sposobni preteči celo, če pa malo zahodiš pa tudi ni noben greh. Kar korajžno na prireditev!!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Dule
#2215
Na strani Sobote sem našel še nekaj informacij o teku:

7. Grajski tek na Vogrskem
VOGRSKO - Tudi letošnji Teki Sobote se bodo začeli z Grajskim tekom, ki ga za 15. februar na Vogrskem že sedmič prireja novogoriški DLT Filipides.

Prvi od 19 letošnjih članskih tekov, na običajni, 11,5 kilometra dolgi progi, se bo začel ob 10,30 pri zadružnem domu na Vogrskem, prijave pa bodo sprejemali med 8. in 10,15. Prijavnina bo 1500 tolarjev, za te denar bodo udeleženci dobili topel obrok, napitke in praktično darilce. Prireditev je namenjena tako tekačem tekmovalcem kot tekačem, ki ne tekmujejo, in pohodnikom, zato so na tek vabljeni vsi ljubitelji gibanja v naravi.

Tek je vključen v celoletno prireditev na državni ravni Slovenija teče za zdravje. Tekmovali bodo člani, za skupne uvrstitve v letošnji seriji Tekov Sobote bodo organizatorji upoštevali tiste tekače, ki bodo prijavljeni s stalnimi startnimi številkami. Tistim, ki že imajo te številke še iz prejšnjih sezon, jih ne bo treba kupovati, novinci (in tisti, ki želijo številke zamenjati) pa jih bodo lahko za 500 tolarjev kupili na prvih tekih sezone, seveda tudi na Vogrskem.

Letos bo uredništvo Sobote ocenjevalo izvedbo posameznih tekov in ocene objavljalo v okviru reportaž s tekov. Tako kot običajno bo Sobota poleg reportaž objavljala tudi rezultate, ti pa bodo na voljo še na Sobotinih spletnih straneh (kjer se vrtijo tudi pravila letošnjih tekov).

Dodatne informacije dobite pri vodji organizatorjev Lučanu Plahuti, tel. 05/30-13-418, 040/893-575. Na Vogrskem bodo organizatorji Tekov Sobote razdelili nagrade, ki so si jih tekači zaslužili z lanskimi udeležbami.

Letos bo uredništvo Sobote ocenjevalo izvedbo posameznih tekov in ocene objavljalo v okviru reportaž s tekov.


No to mi počnemo že nekaj časa, bomo lahko primerjali rezultate vtisov s prireditev :D .
Uporabniški avatar
 Dule
#2278
V nedeljo pridem v Vogrsko gledat kaj delajo... :roll:

Verjamem da nas bo več takšnih 8) .

Obenem bo po teku možnost prijave (pr meni) za maraton Sežane. Če zmorete pa mi prej pošljite zasebno sporočilo s podatki za Sežano.
Tekaški forum se vidimo :D :D !
Uporabniški avatar
 milkec
#2289
Jaz bom tudi prišel v Vogrsko, ker drugače bi doma le televizijo gledal, pa nimam nič od tega!

Bi pa prinesel eno anketo (seveda tudi v dogovoru z organizatorji) na temo športne rekreacije in gospodarstva, ker ravno delam eno študijo o vplivu rekreacijo na uspešnost podjetij, pa bi me zanimale neki podatki oz. vaše mnenje.

Bi bil ful vesel, če bi bili pripravljeni sodelovati!

Se vidimo!
Uporabniški avatar
 simi
#2294
Je kdo za skupen prevoz v Vogarsko - lahko peljem jaz lahko pa sem sopotnik? Iz Ljubljane...
To bo moja prva tekma. Upam samo, da se ne bom zagnala preveč in bom potem vklekla jezik in se grabila za srček do cilja.. :oops:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2315
hm,simi, ti sporočim kako je z mojim prevozom :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2340
Trening za ju3 sem opravil vceri na Rožniku, slo kr fajn ;)
Uporabniški avatar
 Fotr
#2342
Vsem članom tekaškega foruma, ki se bodo udeležili teka na Vogrskem želim veliko tekaškega užitka in čim boljšo uvrstitev. Pokažimo jim, kaj je forum! :evil:
Uporabniški avatar
 milkec
#2351
jeeeeeeeeeeeeee....

Na teku sem bil najslabši forumovec, ampak prvi objavah sem pa prvi.... Ej, fotr, dali smo jim vetra!

V glavnem meni je uspelo doseči vse zastavljene cilje, pa je!
Uporabniški avatar
 Fotr
#2352
milkec napisal/-a:V glavnem meni je uspelo doseči vse zastavljene cilje, pa je!


To je glavno, to nekaj pomeni, čestitam, gremo naprej! :D
Uporabniški avatar
 nada
#2354
Če mene kdo vpraša je bilo ubijalsko (ej pa to niso grički to so gore, no skoraj :lol: :lol: ), res se mi je zdela težja proga kot v Dolskem, drugače pa je bilo zelo prijetno sončno, pozitivno vzdušje, ljudi veliko. Kar se pa mene same tiče me pa spremljajo čisti začetniški problemi, kot so prehitri
štart, bodec, občutki, da ti bo vsak čas razgnalo pljuča,previsoko zastavljeni končni rezultat; skratka kot pravijo stari mački hiti počasi ali počasi se daleč pride :wink: :wink:(tekaška leta pa to)!
Uporabniški avatar
 milkec
#2364
nada napisal/-a:Če mene kdo vpraša je bilo ubijalsko (ej pa to niso grički to so gore, no skoraj :lol: :lol: ), res se mi je zdela težja proga kot v Dolskem, drugače pa je bilo zelo prijetno sončno, pozitivno vzdušje, ljudi veliko. Kar se pa mene same tiče me pa spremljajo čisti začetniški problemi, kot so prehitri
štart, bodec, občutki, da ti bo vsak čas razgnalo pljuča,previsoko zastavljeni končni rezultat; skratka kot pravijo stari mački hiti počasi ali počasi se daleč pride :wink: :wink:(tekaška leta pa to)!


ne sekiraj se... pomisli koliko ljudi si prehitela, ki so se doma mastili z mastno hrano pred televizorjem... Mogoče je res, da si prišla bolj v ozadju na cilj (kot jaz), ampak sem ugotovil, da bi premagal še vso tisto množico, ki ne dajo nič na rekreacijo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA