Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Ursa
#3351
No, verjetno bom oponašala lokomotivo tudi na tej ravninski progi, ampak pridem! Zgubila se po moje ne bom, tudi če bom zadnja, tako da se prosim ne menite zame, če bom ostala čisto zadaj. Vas že ujamem - na cilju :wink: Hvala za spodbude :)

Urša
Uporabniški avatar
 matjaz
#3372
:D :D :D zadnji sem lahko samo jaz, torej pogum, pridite tudi tisti ki cist malcek tecete. :D :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3382
Ero, mogoce slucajno veš kere superge bodo jutri na testu?
 Nataša
#3402
se lahko jutri še prijavim za Sežano? pri kom? koliko pripravim za 8 km?

sori za vsa ta vprašanja, ampak sem se šele zdej odločla, da grem. :D
Uporabniški avatar
 Dule
#3407
Nataša, izvoli informacija posebej samo zate :D :

Ja zadnji vlak za naše skupne prijave za Sežano bo v petek 19.03. na Pomladanskem teku Tekaškega foruma in pa v nedeljo 21.03. Maistrovem teku v Šmarci pri Kamniku.
Pobiram po 2.050 SIT za 21km in 1.400 SIT za 8km.
Uporabniški avatar
 ero
#3411
[img=right]http://www.sportosplet.net/__slike/2004/pomladnitek_2004.jpg[/img]hojla,

danes sva šla s Pio za vas v izvidnico in odtekla progo jutrišnjega teka. takoj naj vas potolažim, da je proga večinoma suha. le na treh mestih je malce mokro a ni blatno, tako da mislim, da bomo jutri imeli idealne pogoje za tek!

gotovo pa bomo srečali veliko sprehajalcev in kar nekaj tekačev, ki nas bodo začudeno gledali. in mogoče se nam bodo pridružili :)

na desni si lahko ogledate višinski profil, kot sva ga odtekla v zmernem tempu. po moji oceni je dolžina proge, s krogom okoli Šišenskega vrha vred, dobrih 7 kilometrov.

kot vidite, se proga na začetku rahlo dviga, pravi klanec pa se prične za Tivolskim gradom (točka 1) in konča nekje med točko 2 (od enke do tu je točno kilometer) in točko 3, križiščem Tivoli - Rožnik - Mostec. tu boste nekateri, tako kot sva danes naredila s Pio, zavili desno in zaokrožili okoli hriba (točka 4 je 1 km od točke 2, točka 5 pa je enaka točki 3 - že znano križišče). za hribom je tudi najbolj mokro a le kakih 50 metrov. tu je namreč najbolj osojen del proge.

sledi rahel spust in še zadnji vzpon proti Cankarjevem vrhu, nato pa dolg spust do Čada in prijetno valovanje proge nazaj v Tivoli.

za tek v zmernem tempu sva porabila 40 minut. bilo je zelo prijetno, jutri pa bo v dobri družbi še bolj :D
 dragons
#3414
Da ne boste jutri pozabili majic Tekaškega foruma .Jutri nas morajo gledat kot sedma čudesa, ker bo to prva dnevna množična premiera. Do sedaj smo reklamirali majčke bolj ponoči.
Uporabniški avatar
 5rca
#3416
dragons napisal/-a:Da ne boste jutri pozabili majic Tekaškega foruma .Jutri nas morajo gledat kot sedma čudesa, ker bo to prva dnevna množična premiera. Do sedaj smo reklamirali majčke bolj ponoči.


jaz sem si jo že zjutraj pripravila ... da me ne bi kaj zmotilo pa bi pozabila nanjo :wink:
Uporabniški avatar
 TANJAO
#3421
:wink: Paziti moramo, da nas ne zamenjajo s premičnimi tarčami- da ne bi kdo pomislil, da se gremo paint -ball !
Se vidimo pr Kozolc!
Zbor aktiva kmečkih žena zanima- če je treba kak prostor za po teku- za druženje rezervirat ?!
 Nataša
#3425
ha ha, paintball je še v redu, mene bolj skrbi da se ne bi v tivoliju pojavu kakšen nadobuden jager...

ampak majčko sem pa kljub temu zlikala, poškrobla in skrbno zložilav rugzak...če kdo verjame :mrgreen:

se vidmo!!
Uporabniški avatar
 mare
#3430
Hvala za poročilo s proge. jaz sem še nihal, ali naj pridem tečt v škornjih ali kar v plavutkah. Zdaj izgleda, da gre kar v supergah.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA