Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#3236
Fotr napisal/-a:Ali je bazen blizu hale Tivoli, ali v njej. Vprašujem zato, ker za halo vem kje stoji, za bazen pa ne. :oops: Kaj pa lučka, je mogoče dobra navadna baterija? :shock:


jaz tudi nimam lučke ... baterije se mi pa ne da nositi v roki, tako, da bom kr na pamet šibala :)

bazen je pa levo od Hale Tivoli ... ko zaviješ s Celovške takoj zavij levo na parkirišče ... pa ga boš zagledal.
:shock:
 Nataša
#3244
Jest pa predlagam, da je poleg lučke obvezna oprema še majčka tekaški forum!!! da bomo k kšna zadovoljna podivjana sekta!! :mrgreen:
Uporabniški avatar
 sale66
#3247
VČIRAJ SEM PRETEKEL PROGO, KI NAJ BI JO TEKLI V PETEK IN LAHKO REČEM DA JE SUPER SAJ MISLIM DA BO DO PETKA SKORAJ KOPNA :lol: BO PA BLATNA-NA EN ČAR VEČ V VEČERNEM TEKU!! :P :wink: GLEDE MAJČKE SE PA STRINJAM-IMEJMO JO VSI S SEBOJ!!! 8) :P
#3253
Slika

:arrow: Člani Tekaškega foruma in Športnega društva Špic se bomo, kljub zasneženim potem po ljubljanskem Rožniku in Šišenskem hribu, ta petek, 19. marca dobili v Tivoliju. Tekaški del prireditve bo prilagojen vremenu in snežnim razmeram in če ne bo šlo drugače, bo tek potekal le po cesti iz Tivolija na Cankarjev vrh ter na drugo stran dol - do Čada.

<b>Zbor bo ob 16.30 uri v parku Tivoli, pri kozolčku z označenimi tekaškimi potmi</b>.

Prva ura druženja bo namenjena preizkušnji tekaških copat različnih znamk, strokovnjaki s Fakultete za šport pa nam bodo svetovali o načinih vadbe. Na razpolago bodo imeli nekaj merilcev srčnega utripa, s katerimi vam bodo izmerili delo vašega srca med tekom in vam tako lažje svetovali... Za sposojo copat in merilcev srčnega utripa bo potreben osebni dokument!

Ob približno 17.30 bomo krenili na napovedani nekaj kilometrski prvi pomladanski tek. Merjenja časov in štartnine ne bo, zato bo vsak tekel svojim sposobnostim primerno.

Povejte naprej!
#3257
ziga napisal/-a:Zbor bo ob 16.30 uri v parku Tivoli, pri kozolčku z označenimi tekaškimi potmi

Ali je ta kozolček tudi blizu bazena? :| Pardon zaradi mojega neznanja, ampak v Tivoliju še nisem tekel. :oops: Prosim za bolj detajlni opis zbornega mesta za ljudi iz province. :shock:
Uporabniški avatar
 miro
#3260
Fotr
Ne skrbi , te bom jaz odpeljal v belo Ljubljano na zborno mesto .
O detaljih se pogovoriva po telefonu.
Lp
Miro
#3263
hoj,

Fotr napisal/-a:Ali je ta kozolček tudi blizu bazena? :| Pardon zaradi mojega neznanja, ampak v Tivoliju še nisem tekel.


mikrolokacija za vse, ki v Tivoliju še niste bili (Tivoli boste našli? po Celovški v mesto in ko na desni zagledate Halo Tivoli na semaforju takoj desno):

- levo na parkirišče in tu bolj proti koncu parkirate
- sprehodite se do konca parkirišča in pogledate desno
- zagledate tivolsko sankališče, kozolček, otroško igrišče ... in ste tu :)

in nič bat, če boste prišli malce kasneje. prva ura (od pol petih do pol šestih) je namenjena testu copat, spoznavanju z merilci srčnega utripa in ogrevanju.

[img=right]http://www.sportosplet.net/galerija/albums/userpics/10002/thumb_Img_4181.jpg[/img]v galerijo sem zložil par fotk, ki sem jih posnel danes po službi. sneg se topi in vse poti so se spremenile v potočke. upam, da bo ob teh temperaturah do petka večina vode odtekla...
#3266
ero napisal/-a: - zagledate tivolsko sankališče, kozolček, otroško igrišče ... in ste tu :)

Hvala Ero za natančen opis, saj ne da bi se izgubil, :? ali da ne bi našel, zagotovo pa bo sedaj hitreje. Upam, da nisem bil preveč nadležen, končno pa zato tudi forum je, da se informiramo. Hvala! :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#3267
miro napisal/-a:Fotr ne skrbi , te bom jaz odpeljal v belo Ljubljano na zborno mesto. O detaljih se pogovoriva po telefonu.

Velja Miro, se slišiva, lahko pa tudi jaz peljem, saj sedaj vem kam! :D
Uporabniški avatar
 Tuareg
#3268
Glede na to, da se je začetek teka premaknil iz 21. ure na 17.30, bom
moral špricati :lol: pol pouka v šoli. Upam, da vas bom ob tej uri še
našel na startu v Tivoliju. Opravičilo mi bo seveda tudi treba podpisat!
Uporabniški avatar
 ero
#3269
Tuareg napisal/-a:Glede na to, da se je začetek teka premaknil iz 21. ure na 17.30, bom
moral špricati :lol: pol pouka v šoli. Upam, da vas bom ob tej uri še
našel na startu v Tivoliju. Opravičilo mi bo seveda tudi treba podpisat!


sori za spremembo in morebitne nevšečnosti. opravičilo seveda dobiš, ni blema :)

začetek smo prestavili na bolj zgodnjo uro zaradi dodatnega programa (test copat in merilcev utripa), za kar je bolje, da se odvija podnevi...
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3276
ziv,SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
upam, da je moja noga ze dost dobr, da ne bom v petek samo Slika ampak tud teku, bl pocas sicer. Se vidimo Slika
Uporabniški avatar
 ero
#3346
hoj,

na kratko bi ponovil petkov program:

16:30 do 17:30:
[tab]zbiranje udeležencev
[tab]prevzem majic Tekaškega foruma
[tab]preizkus tekaških copat (Tomas Sport 2)
[tab]preizkus dela z merilci srčnega utripa (Fakulteta za šport)

17:30 do 18:30:
[tab]tek:
[tab]- začetniki in tisti, ki ne verjamete v tek po klancih, ste vabljeni na ravninsko progo skozi Tivolski park mimo vrtnarije do Čada in nazaj.
[tab]spremljal vas bo Matjaž, teka v zmernem tempu je za pol urice
[tab]- drugi pa se podamo po klasični trasi mimo tivolskega gradu v hrib. tu hitrejši lahko zaokrožite okoli Šišenskega vrha.
[tab]potem pa na Rožnik, spust k Čadu in skozi Tivoli nazaj na izhodišče. dolžina proge, hm, recimo da slabih 7 km...

prisrčno vabljeni!!!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3347
Urša,

a vidiš kako odlični so ti forumovci. Vedno poskrbijo za vse. Kar pridi v copatah, proga je tudi ravninska in brez izgovorov, prosim!? Potem bo v bazenu še bolj lušno! :P :P :P

Pozdravček,
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3349
Slika
Ja prav komej čakam petek dopoldne SlikaSlikaSlika
Tale test superg mi bo prav prišel, ker se počasi odločam za nove superge, stare imajo ze kar nekaj km :)
Udeležba bo pa tud vidim kar številčna Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA