Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#2296
Fotr napisal/-a:
ero napisal/-a:Začetek poletja: ponedeljek, 21.06.2004 02:56:45
Tekli bi večer pred dogodkom


Dan pred kresno nočjo je 20. junij in nedelja. Imam eno idejo (danes je dan idej), da bi mogoče ta tek v nedeljo organizirali kje drugje, na kakem atraktivnem kraju


Miro je na ponovitvenem novoletnem teku predlagal, da bi se enkrat dobili na njegovem koncu. Gremo v Radovno?
Uporabniški avatar
 Matevz
#2302
Za atraktivnost bi pa kakšne krave naročili :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2311
Matevz napisal/-a:Za atraktivnost bi pa kakšne krave naročili :lol:

To je pa tudi res, samo ne vem, če bomo dobili tiste krave, ki so že nastopile v mojem showu. :lol: Drugače jih bomo morali še strenirat. :? Pa v majice in pajkice bi jih bilo dobro obleči. Z majicami bi še šlo, samo za pajkice s štirimi vhodi za noge bi bile težave. Ja pa z majicami tudi! :lol: Najbolje se bo povezati s pastirjem, če ne bodo vsi skupaj že odšli na Pokljuko. :roll:
Uporabniški avatar
 ero
#2312
Fotr napisal/-a:Najbolje se bo povezati s pastirjem, če ne bodo vsi skupaj že odšli na Pokljuko. :roll:


jaz pa pobožno upam, da bodo odšli na Pokljuko. če bodo krave še na nižinski paši, pasja družba na teku odpade. če pa odpade pasja družba, ni nič tudi s Fotrovo socializacijo s kužki :twisted:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2313
ero napisal/-a:če pa odpade pasja družba, ni nič tudi s Fotrovo socializacijo s kužki :twisted:


To bi bilo pa tudi škoda, saj se bi rad pobotal z njimi. :wink: Ampak še vedno ostanejo nepredvidljivi Hells Angels, kolesarji in hlodarji. Za atrakcijo bi bila dovolj že ena skupina, če bo hotela sodelovati! :roll:
Uporabniški avatar
 miro
#2331
Bojim se , da z "atrakcijo" ne bo nič. Potrebuješ preveč dovoljenj od naših oblastnikov.Če bomo izvedli tek v Radovni , ali proti Peričniku , ga bomo kot trening tekačev in ob tem upoštevali prometne predpise ,tako, da bo šlo brez prijave prireditve.
Naj napišem še to . da so nas na kulturni dan posneli policisti na teku Kranj - Vrba , ter nam zagotavljali , da ogrožamo promet.
Posneli so nas z avtomobilom, ki ga drugače rabijo na avtocestah ,kjer posnamejo "divjake " ter jih potem mogoče predvajajo še na TV.
Fotr sedaj pa si zamisli šok za policijo kakih sto tekačev pa še s zastavami.
Lahko , pa se dogovorimo za uradno prireditev , vendar bo potem potrebno plačati za dovoljenja.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Fotr
#2333
miro napisal/-a:Bojim se , da z "atrakcijo" ne bo nič. Potrebuješ preveč dovoljenj od naših oblastnikov...


Se mi je zdelo, da ne bo šlo tako ajnfoh. Pa še krave bodo šle na Pokljuko! :D
 dragons
#3191
Danes sem pretekel traso teka Tekaškega foruma , ki bo v petek .Proga je na začetnem klancu od Tivolija polna razmočenega snega tako da tek ni prijeten. Na vrhu klanca kjer je križišče ( Rožnik, Mostec,Večna pot) pa je pot splužena do Rožnika in navzdol do Čada .Ker se v tem tednu obetajo otoplitve bo verjetno tudi začetni klanec "pozelenel".
Uporabniški avatar
 ero
#3192
dragons napisal/-a:Danes sem pretekel traso teka Tekaškega foruma


hvala za poročilo s terena :) bomo v četrtek videli, kako bo s progo in se takrat odločili. mislim in upam pa, da bo OK.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#3213
Če ne bo kakega extra slabega vremena, tudi Gorenjska na bo predaleč, da se ne bi pridružil. : :lol:
 dragons
#3215
V petek naj bi bilo zelo toplo vreme za sedanje razmere tako da Gorenjska pripravi se na "pohod"v Ljubljano
 Lučko
#3218
lojzeP napisal/-a:Če ne bo kakega extra slabega vremena, tudi Gorenjska na bo predaleč, da se ne bi pridružil.

Tudi če bodo padale špičaste prekle pridemo, bomo pa naredili extra dobro vzdušje :lol: .
#3233
ero napisal/-a:- zbor v Tivoliju na parkirišču pri bazenu pol ure prej (v petek smo se kar malo čakali)

Ali je bazen blizu hale Tivoli, ali v njej. Vprašujem zato, ker za halo vem kje stoji, za bazen pa ne. :oops: Kaj pa lučka, je mogoče dobra navadna baterija? :shock:
Uporabniški avatar
 Dule
#3235
Fotr napisal/-a:Kaj pa lučka, je mogoče dobra navadna baterija?


Preizkušeno ti povem, da sveti tudi navadna baterija :D . Tudi jaz bom z navadno, ker si nisem še uspel nabaviti naglavne . No pa saj bodo sedaj dnevi daljši, tako da lučke niti ne bom pogrešal :wink: !

Parkirišče pri bazenu je 100m levo ko zaviješ s glavne ceste v Tivoli.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA