Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#2746
Slika

:arrow: Timing Ljubljana in Agencija za šport Ljubljana bosta v soboto, 6. marca v prestolnici pripravila smučarsko-tekaško prireditev, namenjeno vsem, ki se radi borite s štoparico, s kolegi ali pa tečete kar tako. (Skoraj) smučarski maraton bo dolg 5 za ženske, 10 za veterane in 15 kilometrov za ostale. Štart bo ob 10. uri pri Koseškem bajerju. Prijavili se boste do 9.30 ure, vse podrobnosti pa najdete na http://www.slo-timing.com.
Nazadnje spremenil ziga, dne 07 Mar 2004, 17:15, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 Dule
#2754
ziga napisal/-a:Če se bo sneg do sobote, 6. marca v Ljubljani še obdržal, pa z gotovostjo lahko zapišem, da bo takrat zvečer 8. tek ob baklah v Zadvoru. Tudi te podrobnosti sledijo v ponedeljek...


Danes sem se udeležil tekme v Zadvoru. Proge so lepo speljane in urejene, organizator se je potrudil z organizacijo (kar je v Zadvoru že standardno) :P . Bilo nas je okrog 30 tekmovalcev in tekmovalk.

Če bo ponoči mrzlo pod ničlo, potem se nam za naslednji vikend še ni za bati za smučarski tek, je pa res da je snega na našem koncu precej več (60cm).

Danes sem tekel 20 km, čas 1uro 18minut. Sem zadovoljen glede na to da sem prvič v tej zimi stal na dilcah. Se pa proga ne more primerjati z Blokami, kjer je težja (več vzponov, pa samo en krog, tu pa so bili štirje, zato proga bolj utrjena) :roll: .
Uporabniški avatar
 bojanu
#2769
Nekaj več informacij je tukaj. Kar drago-prijavnina 2000 SIT in še kavcija za čip, brez hrane in nagrad (vsaj napisano ni, pa tudi lani razen čaja ni bilo nič).

Lanska zmagovalka na nama najbližji tekmi :wink:
Uporabniški avatar
 bojanu
#2947
Pri bajerju so pričeli postavljati štartno ciljni prostor za jutrišnjo tekmo. Snega je dovolj, proge trde, ponekod malo načete (od peš sprehajalcev :evil: in včerajšnje odjuge), jih bodo pa še uredili z ratrakom. Pridite :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA