Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#2756
Vabljeni na tek v Slovensko Bistrico. Tek velja za Slovenski in Štajersko Koroški tekaški pokal. Organizator je Zavod za šport Slovenska Bistrica.

Razdalje:

- otroci 600m in 2km,
- družinski tek 2km,
- ženske 6,6km
- moški 10km

za člane je startnina 3000 SIT, v predprijavi pa 2000 SIT.

podrobnosti na spletni strani..., tu je tudi prijavnica
Nazadnje spremenil ero, dne 13 Mar 2004, 22:31, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 milkec
#2854
Razmišljam, da bi šel, ker sem si ta tek zapomnil že lani, ko so delili letake na LJ maratonu!
Uporabniški avatar
 nada
#2856
Milkec, tudi jaz malo računam na bistriški tek, tako da se mogoče vidimo :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Z*
#2862
Štajerke seveda pridemo, S* in Z* in še ena A*, se veselimo srečanja ... :)
Uporabniški avatar
 Dule
#2865
Z* napisal/-a:Štajerke seveda pridemo, S* in Z* in še ena A*, se veselimo srečanja ... :)


Ali je * prepoznavni znak za Štajerke :?: :lol: *
Uporabniški avatar
 Tjaša
#2868
Jaz bi tud šla na enga ta počasn'ga na 6,6 kma, pa enga ta hitrga bi s seboj pripeljala. :P

Pozdravček,
Uporabniški avatar
 milkec
#2869
Tjaša napisal/-a:Jaz bi tud šla na enga ta počasn'ga na 6,6 kma, pa enga ta hitrga bi s seboj pripeljala. :P

Pozdravček,


Super! A tahitr je tvoj mož?? Ga bomo zadrževali in ustavljali na poti, tako da boš tisti dan ti tahitra!
Uporabniški avatar
 Z*
#2885
Dule napisal/-a:Ali je * prepoznavni znak za Štajerke :?: :lol: *

Bingo! Veš, to je vrsta kreativnosti, podvrsta gorenjske kreativnosti, skeletizem imenovana ... :lol:

Tjaša napisal/-a:Jaz bi tud šla na enga ta počasn'ga na 6,6 kma, pa enga ta hitrga bi s seboj pripeljala.

Čuj, Tjaša, tvoj tahitri bo moral huuudo hitet, če bo hotel skupaj s tabo v cilj pridirjat; ima namreč 1 krog več. :lol: :twisted:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#2888
Ha, ha, Z*!
Odlično razmišljaš in pravilno štekaš! Bomo vidli, kdo bo bolj zmatran!

Nagajiv pozdravček,[/quote]
Uporabniški avatar
 miro
#2990
Glede na lanskoletno startnino so resnično malo preterali.
Morajo zaslužiti za nagrade najboljšim (profesiomalcev),zato so mene odbili. Ceno so povišali za 300%.
Več ne bi komentiral.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3048
Haloooo! :shock: A pol je bistriški tek samo za ta hitre in za ta bogate?
Men je pa tko všeč tistih 6,6, čeprav je res drago za tako kratko kilometrino!

Štajerke in Milkec, a pridete, da boste ta hitre bremzali? :lol: Me ful skrbi, da bom ta zadna, pa da mi bodo ta hitri malco pojedl! :P

Kaj pa ta počasni, pridete za družbo?

Pozdravček,
Uporabniški avatar
 milkec
#3059
Kot kaže bom zanesljivo prišel, ampak zdaj ko si me spomnila, da bo kroza z malico za zadnje pa ne vem... :)

Če le ne bo kaj hudega vmes prišlo pridem, hiter pa nisem, tako da se ne bati! Pač pridem ravno iz tega namena, ker mislim, da je bolje počasi laufati kot toplo ležati pred TV.

Kar se pa tiče denarja, je pa pri meni tako da še večje zneske včasih vržem za povsem brezvezne stvari pol se pa sekiram, tako da dam rade volje za en lauf toliko.

Razumem pa tiste, ki jim take tekme pomenijo ne pomenijo toliko kot začetnikom, da je veliko! However, se vidimo!
Uporabniški avatar
 Z*
#3064
Brez panike, Tjaša :) . Nekaj se jih res spredaj za denarce preganja, a večina sopiha na sred in zadaj, kot na vseh tekih. Je res, da so znatno podražili štartnino - lani je bila prireditev prvič, pa so skušali z nizko ceno pritegniti čim več tekačev; ker je zadeva očitno potegnila, so "udarili" tarifo kot na drugih podobno organiziranih tekih - 2000 v predprijavi (Sežana je še dražja); a za to dobimo majico in upam, kot lani, božanske bolognske špagete, ki jih bomo kulturno skupaj popapali v športni dvorani, kjer so podelitve (se dogovorim z organizatorjem, da ti prišpara porcionček? :wink: ). Štajerke bomo seveda tam (Ero nam prinese majčke :!: ), za eno med nami bo to prva tekaška prireditev sploh - že 14 dni ima na ta račun znatno pogostejše in redko tekoče odvajanje, ščipa jo tu in tam, in sploh je vsa v skrbeh, da bo jadrala kilometre za preostalo falango ... :lol: Ob redni tolažbi bo, shujšana sicer, menda zdržala do tekme. :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA