Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#3271
v Veliki Gorici pri Zagrebu to soboto domači Maraton klub prireja polmaratonski tek.

start je ob 11h, druge podrobnosti pa zveste na domačih straneh kluba.

mimogrede - tek bo merjen s ChampionChipi (Hrvati imajo od lanskega decembra dalje uradno CC merilno ekipo, ki bo imela letos veliko dela - več kot naši pri nas!). za kavcijo vzemite s seboj 100 kun.
Nazadnje spremenil ero, dne 21 Mar 2004, 19:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 milkec
#3282
Kaj naj rečem, kanček neodločnosti in sem že prijavljen za tekmo!

Me pa nekaj zanima? Če grem na timing kupiti CC, a ga lahko uporabim v Zagrebu?
Uporabniški avatar
 ero
#3293
milkec napisal/-a:Me pa nekaj zanima? Če grem na timing kupiti CC, a ga lahko uporabim v Zagrebu?


načelno ja! lastniške CC čipe bi morali sprejeti prireditelji vseh prireditev, ki so merjene z njimi.

ne vem pa, kako je glede cene. tudi ta naj bi bila (kolikor toliko) enotna po vsem svetu.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3315
Ero,predvidevam da bosta zadaj vozila oba psicka,al se mogoce motim!?Drugac bi se takoj prislinu zraven,bi bil cist priden,pa niti kosti ne rabim,no ja,.... :D :twisted:
Uporabniški avatar
 milkec
#3330
Hja ena kost bo verjetno že zame, čeprav ne vem kako bo to, ker smo jaz in psi naravni sovražniki, ki imajo nekaj let sicer zakopano bojno sekiro!

No drugace bigfrik, jaz se pridružim v Trebnjem, če bo pa veliko kandidatov pa lahko še jaz peljem. Imam že namontiran radio, tako da upam,d a ne bova nikjer tako stala kot zadnjič! Sicer pa tudi ni bilo nič narobe, mar ne!
Uporabniški avatar
 nada
#3348
Milkec, jaz sem pa mislila, da se malo hecaš, pa vidim, da ste kar zares prijavljeni :shock: , ej ful ste face, dobro se drž'te in takoj v nedeljo zjutraj kaj napišite :lol: :lol:

lp
Uporabniški avatar
 milkec
#3350
nada napisal/-a:Milkec, jaz sem pa mislila, da se malo hecaš, pa vidim, da ste kar zares prijavljeni :shock:lp

A si že kdaj vidla ata smrka se hecat?? Za to so bili zadolženi drugi smrkci


nada napisal/-a:ej ful ste face, dobro se drž'te in takoj v nedeljo zjutraj kaj napišite :lol: :lol:

Hvala, ampak a misliš, da bom do nedelje zvečer že prišel v cilj??? :?: :?

No ja, če bom na polovici ugotovil, da ne bom uspel priti pravočasno skozi cilj, se bom pa obrnil pa šel nazaj na štart, potem pa bom pravočasno kaj napisal!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3354
mislim da bomo že nekako drugac bomo pa kuzku pripel številke in čipe pa bomo čist spredaj :shock: :wink:
 dragons
#3360
Druščina a to se prav da greste na 21km v Veliki gorici in Sežani!
Uporabniški avatar
 milkec
#3366
Kaj pa čmo! Saj mogoče je to neumnost iz moje strani, ampak slej ko prej bo potrebno to dati za sabo!

Osebno za sežano še ne vem, ampak bolj ja kot ne! Bomo videli!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3367
Jest tud za sežano še ne vem(če me bodo v službi milostno spustili) :evil: :evil: :evil: :wink:
 Lučko
#3445
Bigfrik, rec ti tam na RTV, da imaš predlog za nedeljo (Sežana) :?: : naj bo ta nedelja "dan nemega filma" :idea: :shock: :D

Vsem forumcem želim dober tek v Zagrebu.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3549
:lol: :lol: ,sem ze uredil,sicer na mal drugacen nacin,ampak.......,se vidimo v Sezani!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA