Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 milkec
#4074
Jaz imam 041 782 929
Uporabniški avatar
 Tjaša
#4078
stasa napisal/-a:Jaz bi se pridružila - za eno jutranjo kavico,

ampak berem.... da je treba počivat ... tudi če se počutiš spočitega, je še neka notranja utrujenost. Tako, da sem samo 99%.


Staša, le pridruži se! Tudi jaz bo samo navijala. Se mi zdi, da je v Sežani naših navijačev ob progi kar manjkalo. Se bova pa dve drli! :lol:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#4097
Na pomoč :!: :!: :!: Sm zvisu pr prevozu na katerga sem računal tko da če me lahko kdo pobere na poti v Vipavo v Ljubljani,pa nazaj grede odloži,bom čist priden in tih ko miška,hm,spet lažem :oops: :oops: ,bom priden ,tih pa bolj tezko :lol: :!:
 Lučko
#4102
Verybigfrik. A bo karavan dost big zate :?: Call me :wink:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#4107
Eh! Glih zvedla, da mam v soboto ob osmih koncert...zdej sm si pa zaželela, da bi bil štart kr zjutri...no, bom pa kr sama zjutri tekla. Pa vam poslala kkšno lepo misel, a je prou? Nataša, hvala za ponudbo glede prevoza. Čokolada te pa tud že čaka.
Če te bo pa tud počakala, je pa drugo vprašanje :wink:

m
Uporabniški avatar
 lojzeP
#4119
Vidim, da "svakim danom i svakim pogladom sve više napredujemo ", tako, da so dogovori vedno bolj aktualni in argumentirani. :D :D Zaenkrat Milkec in Staša kažeta največ poguma, da bi se soočila z menoj :oops: :oops: : na štirih kolesih - sem za - več nas bo, bolj bo fletn in vroče :) :) :) Ker sem oboževalk precej vajen ( jih je itak vedno ooooooooooooooogromno ), :oops: :oops: :oops: zaupam nr. of my mujo 031-608-766 : :shock: :shock: :shock:
Veselim se ponovnega snidenja
2xLP
#4359
Slika

:arrow: Nekateri člani Tekaškega foruma ste v Sežani na polmaratonu »premikali gore«. Sončki iz Zveze društev za cerebralno paralizo Slovenije so se res zabavali, "porivalcem" pa tudi ni bilo nič hudega.
Ponovljo akcijo pa kaže posnemati tudi drugod. Neodvisno od Sežane sta se (že prej), za enako celoletno akcijo, odločila Športna zveza Ljubljane in Olimpijski komite Slovenije, ki bosta bosta odslej na športnih prireditvah in s pomočjo organizatorjev tekov in kolesarjenj, v akcije vključevala tudi osebe z motnjo v duševnem razvoju in njihove partnerje.

Prva taka akcija obeh partnerjev bo že to soboto v Vipavi, vsak izmed udeležencev pa bo dobil majico in nagrado športne trgovine Tomas sport 2.

Štart bo ob 15.30 uri, udeležba na prireditvi pa bo brezplačna.

Prijave zbirajo do petka, 2. aprila in sicer do 15. ure. Dodatne informacije dobite pri Alešu Šolarju po telefonih 01/434-72-92 ali 041/889-551, po e-pošti pa na <a href="mailto:ales.solar@sportnazvezaljubljane.si">Alešu Šolarju</a>.
#4402
hoj,

ziga napisal/-a:Neodvisno od Sežane sta se (že prej), za enako celoletno akcijo, odločila Športna zveza Ljubljane in Olimpijski komite Slovenije, ki bosta bosta odslej na športnih prireditvah in s pomočjo organizatorjev tekov in kolesarjenj, v akcije vključevala tudi osebe z motnjo v duševnem razvoju in njihove partnerje.

Prva taka akcija obeh partnerjev bo že to soboto v Vipavi, vsak izmed udeležencev pa bo dobil majico in nagrado športne trgovine Tomas sport 2.

Štart bo ob 15.30 uri, udeležba na prireditvi pa bo brezplačna.

Prijave zbirajo do petka, 2. aprila in sicer do 15. ure.


prijave smo sicer že zamudili. vseeno pa vabim vse vas, ki boste v Vipavi, da se teka udeležite in s tem pokažete svojo dobro voljo. jaz bom zraven :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#4408
hm, ce bi se dal bi pri nekomu svoje stvari spravu za med tekom, k bom brez avta :?
Uporabniški avatar
 Tjaša
#4412
Sem pravkar zvedela, da so bili naši forumovci v Vipavi spet odlični, celo nakaj nagrad so pobrali.
Komaj čakam na tople novice! :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA