Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 gregorb
#3958
Ero v dveh dneh si me ze dvakrat prehitu. Vceri na 21, pa zdele k se s temi debelimi prsti matram po teli mali tipkovnici :wink:
 dragons
#3971
stasa napisal/-a:
Ja, že celo jutro iščem temo, kjer se je pisalo cilje za leto 2004, pa je ne najdem... bi dodala... maraton

Tale Sežana pa čudeže dela. Bravo za hrabro odločitev.Mislim da ti 24.oktobra okoli 15.ure ne bo žal.
 dragons
#3974
Sorry ! Se vidimo v Vipavi. Tega teka pa ne mislim zamuditi,ker je to edini ravninski tek za Primorski pokal.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#4000
Jst bi ful šla v Vipavo. Pa ne vem, a morm glih v soboto pet na enmu koncertu al je to že v petek. Če grem, bi se dalo zmenit za prevoz? Iz Ljubljane oziroma Črnuč?
Tok se mi laufa da je za znoret!

m
Uporabniški avatar
 simi
#4001
Jaz tudi na štart v 'prvo vrsto' :oops:
Se vidimo!
 Nataša
#4002
Simi, ne farbat, seveda gremo v prvo vrsto!!! če ne drugač, pa s komolci ala mutola.

Mojcej, jest peljem baje. boš povedala, kdaj boš pela, lahko pa poješ tudi v avtu! :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#4003
Nataša (...),
saj veš da sem tudi jaz v vrsti (če že meni ne pustiš vozit!) :lol:

LSI
 Nataša
#4004
vem, vem, zate je že rezerviran sedež + čokolada!!
ne vozit pa ne pustim. na vsak način hočem šofirat!! :twisted:
Uporabniški avatar
 gregorb
#4005
Sem mislu, da boš namest čokolade napisala kej bolj tekočga :twisted: , pol sem se pa spomnu, da to tako ali tako tam dobimo za nagrado. :lol:
Če maš plac sem kandidat, pa ne tolk zarad prevoza kakor zaradi dobre družbe.
Uporabniški avatar
 simi
#4008
Že tudi zato se splača it, družba in napovedana darila :lol:
Mišljeno tekoče pa šele po veliki noči, zaloge prazne :shock:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#4016
huh, jest bi su oz. grem, sam sm čist pofaulan, tale asfalt mi res ne sede, upam, da se zrihtam do takrt.
mnja, pasala bi ksna masaža :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#4032
Danes sem dobil mail, da mi v soboto kao odpade ( ali preloženo ) tekma, :D :D tako, da sem za "gvišno" u našmi konci - oštja. 8) 8) 8) Relacija Kranj - Vipava razen šoferja nič ostalih potnikov - zaenkrat ( interesenti - ???). Vse ostalo vam je itak znano. Če ne prej, pa takoj za prvo vrsto - lajdis frst.
LP
Uporabniški avatar
 milkec
#4060
Jaz tudi lahko koga peljem! Če bo premalo kandidatov, se pa lahko z Lojzetom zmeniva, pa magari jaz peljem iz LJ naprej pa je!

Edina težava je ena bolečina pri ahilovi tetivi, vendar mislim, da ni hujega in da bo danes že zdrava.
Uporabniški avatar
 Staša
#4069
Milkec ali Lojze ali kdorkoli, jaz bi se pridružila - za eno jutranjo kavico,

ampak berem v knjigi g. Gallowaya, da je treba počivat ... tudi če se počutiš spočitega, je še neka notranja utrujenost. Tako, da sem samo 99%. Potencialni šofer - zaupaš mobi? - lahko na mail, da ne bo preveč klicev oboževalk... :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA