Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Pingo
#78634
Hmm kje pa je ta lovski dom u Štanjelu :roll: Tko od oka sej verjetno bo vse označeno :wink:
Uporabniški avatar
 bojanu
#78639
Če prideš skozi Dutovlje, ne zaviješ na križišču pod Štanjelom navzgor v Štanjel, temveč se držiš levo v smeri proti Kobjeglavi. Še slab kilometer in na desno je odcep makadama, kjer boš že koga videl :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#78648
Vlajko napisal/-a:Letos nas bo pa najbrž več kot prejšnja leta. :D



Taša, AL1 pa jest bomo prvič na tem teku :)
Uporabniški avatar
 Boshti
#78650
Mene pa zanima kaj pomeni izraz: kondicijsko slabši rekreativci?

Sam namreč tečem pod 6 min/km, če tečem skupaj z ženo pa 7 min/km.

Ali spadava med slabše rekreativce?

lp

Boshti
Uporabniški avatar
 5rca
#78651
Boshti napisal/-a:Mene pa zanima kaj pomeni izraz: kondicijsko slabši rekreativci?



to je najbolj množična kategorija na tekmah :wink: a je važno, kam spadaš :?: pomembno je, da se imaš dobro med tekom, s petimi minutami na km ali pa s sedmimi :roll:

:lol: :lol: :lol:
#78652
Vlajko napisal/-a:Nastopajo lahko tudi kondicijsko slabše pripravljeni rekreativci.


kondicijsko slabše pripravljeni ne kondicijsko slabši.
Lahko je kdo trenutno kondicijsko slabše pripravljen iz takšnih ali drugačnih razlogov, kar pa ne pomeni da je zato slabši, če je bilo to namigovanje na to. Slabih ni. So samo dobri in boljši.
Uporabniški avatar
 Boshti
#78656
mhja ... se opravičujem za napačno interpretacijo.

Se sicer lahko motim, ampak se mi zdi, da je ta pomislek prisoten pri vseh tistih tekačih, ki se šele začenjajo udeleževati tekmovanj in ne želijo, da jih organizatorji čakajo v cilju. Rezultati določenih tekmovanj, kjer so doseženi dobri časi, kažejo na to, da se to lahko zgodi.

Je pa res, da sem se udeležil le enega tekmovanja - letošnjega LM in nimam nobenih pravih izkušenj ... tako, da ...

... skratka, se vidimo.

lp
Boshti
Uporabniški avatar
 RoKo
#78659
Boshti napisal/-a:
Se sicer lahko motim, ampak se mi zdi, da je ta pomislek prisoten pri vseh tistih tekačih, ki se šele začenjajo udeleževati tekmovanj in ne želijo, da jih organizatorji čakajo v cilju. Rezultati določenih tekmovanj, kjer so doseženi dobri časi, kažejo na to, da se to lahko zgodi.


Je res, vsak se na začetku boji da bo zadnji. Pa še druga resnica. Je treba pogledat tudi čase od zadaj naprej.Tam se lahko vidi, da le nismo vsi tako hitri.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#78665
Ne se sekirat če ste zadnji v cilju. :o Še vsak organizator počaka do zadnjega tekača in to z veseljem :D do vsakega ki teče, pa čeprav je zadnji (nekdo pač mora biti).

Dejstvo pa je da tudi zadnji tekač ni nikoli zadnji, saj jih je še miljon slovencev za njim, ki sploh ne tečejo in so slabši. :wink:

Torej le pogum na teku. Se vidimo. :juhuhu:
Uporabniški avatar
 zz top
#78666
ZdravkoC napisal/-a:
zz top napisal/-a:The Čufer´s family pride za gvišnu!
Ja pol pa bo The Čufar's family tudi tam, čuj :wink:


Ja, sej če Čuferju ni, skorej da že tekma odpade! Ma se hecam! Za zadnje mesto ne skrbte, tisti k se bojiste, de bodo že zaprli ciljno areno-- sem rezervirana na zadnjem mestu!
Uporabniški avatar
 ROSI64
#78668
zz top napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:
zz top napisal/-a:The Čufer´s family pride za gvišnu!
Ja pol pa bo The Čufar's family tudi tam, čuj :wink:


Ja, sej če Čuferju ni, skorej da že tekma odpade! Ma se hecam! Za zadnje mesto ne skrbte, tisti k se bojiste, de bodo že zaprli ciljno areno-- sem rezervirana na zadnjem mestu!


Mislim da ne boš zadnja, saj kolikor te jaz poznam.
Uporabniški avatar
 zz topka
#78685
ZDEJ SEM SE CELU PRIJAVLA, DE SI NE BOM SKUZI SPOSOJALA ZZ TOPA!
V ŠTANJEL GREMO TEČ, VSAJ UPAM ŠTIRJE, ČE NE BO KAKŠNIH POŠKODB!
JE VERA, KI ORGANIZIRA TEK, FEJST ŽENSKA, TAKU DA VEMO, DA BO TUDI NA TEKU FEJST.
 bojanm
#78857
Gre kdo iz Ljubljane,se mi lahko pridruži,
se mu lahko pridružim :driver:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA