Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#4462
Slika

:arrow: 1. ŠTART
Mokronog, pred tovarno oblazinjenega pohištva TOM.

2. DATUM IN ČAS TEKMOVANJA
Sobota, 17. aprila 2004 ob 17. uri.

3. KATEGORIJE
Moški

A 1983 in mlajši
B 1973 - 1982
C 1963 - 1972
D 1953 - 1962
E 1943 - 1952
F 1942 in starejši

Ženske

A 1973 in mlajše
B 1963 – 1972
C 1953 – 1962
D 1943 – 1952
E 1942 in starejše

Na sporedu bodo tudi teki za mlajše kategorije; mlajši dečki, mlajše deklice in starejši dečki, starejše deklice na razdalji 500 m. Štart teh tekov bo ob 18. uri. Prijavnine za mlade ne bo.

Mlajši dečki - 5. in 6. razred
Mlajše deklice - 5. in 6. razred
Starejši dečki - 7. in 8. razred
Starejše deklice - 7. in 8. razred

4. PROGA
Dolžina proge je 10 kilometrov in je v večini speljana po asfaltu (makadama je okoli 300 metrov), preteči pa jo bo treba v dveh krogih. Večinoma je ravninska, le del čez Žalostno goro je nekoliko zahtevnejša (klanec).

5. PRAVICA NASTOPA
Tekmovanje je odprtega tipa in naj se ga udeležijo kondicijsko in zdravstveno pripravljene osebe (zaželjen predhodni zdravniški pregled), ki tekmujejo na lastno odgovornost. Odgovornost za nastop mladih tekačev pod 15. letom starosti prevzamejo starši oz. prijavitelji. Časovnih omejitev ni.

6. PRIJAVNINA
Prijavnina je 2.000 tolarjev, ki jo poravnate pri dvigu štartne številke pred štartom.

7. IZVAJALCI
Športno društvo Novice Extreme, Turistično društvo Mokronog.

8. ZDRAVSTVENO VARSTVO
Vsakdo tekmuje na lastno odgovornost. Ob progi in na cilju bo dežurna zdravniška služba.

9. NAGRADE
Nagradni sklad je 100.000 tolarjev za moško in 100.000 tolarjev za žensko absolutno konkurenco (za zaostanek drugega za prvim za več kot 30 sekund, bo prvi prejel 80 %, drugi 20%, pri zaostanku za manj kot 30 sekund pa bo razmerje delitve 60/40). Tretjeuvrščeni bo dobil vrednostni bon za izdelke Tom.

Vsak bo dobil tekaško majico, pijačo in toplo malico.

10. PODELITEV NAGRAD
Podelitev nagrad in priznanj bo ob 19. uri pri tovarni TOM Mokronog.

11. SPLOŠNA DOLOČILA
Tekmovanje bo potekalo po pravilih AZS, po tem razpisu in pravilih mednarodne atletske federacije IAAF. Informacije v zvezi s tekmovanjem lahko dobite na telefonski številki 041 537097 (<a href="mailto:ziga@spic.si">Žiga Černe</a>).
Nazadnje spremenil ziga, dne 17 Apr 2004, 23:37, skupaj popravljeno 2 krat.
 mojA
#5359
Jaz in cela moja familija bi se radi udeležili TOM teka, a žal, ne bo šlo, saj imata punci miting. Do sedaj smo se udeležili obeh tekov in je bilo fantastično. Tako, da sem prav začudena, da se nihče od forumovcev ne oglasi. Sicer bo letos malce drugače, ampak ne bistveno. Start je kasneje, in proga je tudi drugače speljana. Pokrajina je pa čudovita, vzdušje prav tako in prijazni domačini - navdušujoči.
Do sedaj je bilo dobro poskrbeljno z jedačo, pijačo in bogatim srečelovom . :cry: RES MI JE ŽAL, DA NE GREM. Razmišljam, da bi otroke kar lepo doma pustila, pa greva s Fricem sama, pa amen. Bomo videli. Bom zelo vesela, če bo šel kakšen forumovec!
Menda, ni dosti manjkalo, pa 3.Tom teka letos sploh ne bi bilo !

Mogoče, bi pa naša OBILNA udeležba kaj pomagala, da TOM TEK ostane še v bodoče! Kaj pravite ? :roll:
Uporabniški avatar
 milkec
#5435
Če bo vreme bom šel verjetno jaz, ke rmi je to itak pred nosom!
Uporabniški avatar
 eelah
#5504
A pol me boš pršu pogledat lubi?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA