Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#5288
aleksander napisal/-a: Pri sotočju Tolminke in Soče bo 17.04.2004 potekal 3.tek sotočja za pokal sobote...in tekom članov ob 16.30 uri.

V razpisu piše, da je 8 km proga razgibana. :shock: Če si že tekel po njej, povej, kako močno razgibana je, ker me strmi klanci uničijo! :?
 aleksander
#5355
Fotr lepo pozdravljen-pa tud ostali

malo pozno odgovarjam,ker sem moral k dohtarju po nekaj šivov za mojo roko,ki se je srečala z nožem :?

Ja glede proge ne vem natančno,ker se govori, da bo letos nova trasa,vendar kot mi je poznano niti na prejšni,kot gotovo tudi sedanji ni kakšnih pomembnih vzponov,sigurno bistveno manj kot na Petelinjeku.Pri prejšni trasi je bilo cca 100 m vzpona,po dolžini seveda in to tik pred ciljem in to bo gotovo ostalo tudi sedaj,tako da je skrb odveč.Tek naj bi bil ob reki Soči,mogoče pa bo do sobote še kdo kaj napisal,ki je bolje seznanjen.

Če prideš se vidimo,jaz nisem hotel bolniške prav zaradi tekme,ker je preveč krokarjev na preži da te zatožijo :wink: :wink:

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 gams
#5430
Glede letošnje proge teka sotočja povem, da sem jo sam že preiskusil in je brez vsponov(2x po 20 metrov) ter vsa po makedamu.Na določenih mestih je malo ožja, drugače je pa O.K. :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA