Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#4900
hojla,

tole je najava za tek v Čatežu in hkrati opozorilo tistim, ki ste nameravalu tu preteči polmaraton :arrow: tek na 21km je odpovedan. tako sta vam na voljo teka na 3 in 10 km. v bistvu je krog dolg 3,3 km, pri desetki pa tečete tri kroge ...

start je ob 10:30, tek velja za Dolenjski tekaški pokal, podrobnosti ve Polde Rovan (tel: 07 4964 695, 07 4992 375), prireditelj pa je AK Fit Brežice.

vabljeni!
Nazadnje spremenil ero, dne 11 Apr 2004, 09:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bojanu
#4901
Tole desetko mava v načrtu-potem pa še kopanje do onemoglosti v termah :lol: Se pravi duatlon, s sobotno turco pa kar triatlon 8)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#4902
Teki, kjer se začne regeneracija že isti dan v bazenu term so zelo dobrodošli in prijetni , tudi za ostale člane družin, ki se ob takih priložnostih priključijo tekačem.Pridemo sigurno ! :lol: :lol: :? :?

2x LP
Uporabniški avatar
 sbojan
#4912
Hvala za opozorilo. Sem že mislil začet z zabušavanjem (strokovno "tapering") na račun tega polmaratona, ki pa bi bil kar primeren kot vmesni dolgi tek med Sežano in Radenci.
Uporabniški avatar
 ero
#4933
hoj,

uradnega pojasnila, zakaj 21ka odpade, sicer nisem zvedel. a glede na to, da jo je lani odteklo 20 fantov in ena punca ...

ja, bo treba v tem času kaj drugega poiskati. ideje?
Uporabniški avatar
 miro
#5108
Na straneh "dolenjdkega pokala" je še vedno napisana tudi razdalja 21km.Upam , da veeno bo!
Lp
Uporabniški avatar
 Filipid
#5109
Miro, v razpisu je navedeno da bo proga za moške dolga 11 km, za ženske pa 6 km. Če boš tekel ti želim veliko uspeha.
__________
Filipid
 Lučko
#5434
Kdo še pride v Čatež: Bojan, Lojze, Lučko, Tjaša...??? * štajerske ali pridete???
Jaaaaviiiteee seeee!
Uporabniški avatar
 milkec
#5436
Mogoče tudi jaz pridem, ker bi bilo žalostno da hodim po celi sloveniji an teke, na Dolenjske pa ne pridem! Napovedano je slabo vreme, tako da nisme še povsem ziher
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5557
Ravno sem govoril z g. Rovanom.Za Mirota bo slaba informacija, da teka na 21 km ne bo. 10 km tek je , kot se že ve, razdeljen v tri kroge po 3,330 km. Proga naj bi bila delno speljana po asfaltu, delno pa po makadamu. , tako, da izgleda ne bo večjih težav s tekalno površino. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kopanje v termah po teku se smatra kot logični avtomatizem
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Se vidimo jutri !

2x LP
Uporabniški avatar
 miro
#5561
Se vidimo! Čeprav sem na vseh tekih v Čatežu tekel 21-tko. Škoda , saj se je imenovalo mednarodni čateški maraton.
Po drugi strani pa bo bolje tako zaradi mojega počitka po Parizu.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 bojanu
#5571
Že izbiram kopalke :lol: Kreme za sončenje pa jutri zgleda ne bomo rabili :evil:
 Odzadnjak
#5573
ero napisal/-a:... glede na to, da jo je lani odteklo 20 fantov in ena punca ...

ja, bo treba v tem času kaj drugega poiskati. ideje?



Jaz sem tekel enega prvih tekov, ko smo krenili po cesti proti sotočju Save in Krke in potem ob Krki, pa čez hrib na desni strani Čateža in nazaj v toplice. Takrat je bila udeležba boljša.

Potem so se pojavili problemi (kot vedno) z zaporo cest in proga se je spremenila v meni nezanimivo progo. Moje mnenje je, da moraš za 21 km imeti dober koledarski termin in dobro progo ali pa se ne lotiš izvedbe le tega. Zame je to ravninska in za tekmo v celoti asfaltirana proga, ker na tekmi se "leti".

Dejsto je tudi, da je Čatež malo od roke, toda ljudje so drli v Radence, ki so še dlje. Torej to ni dobra razlaga za slabo udeležbo.

Jaz bi predlagal vsaj ravno cestno dirko na 10 km in to ne ob istem terminu kot je Mokronog. Trase prog na 10 km se mi tu tudi ne zdijo posrečeno izbrane. Vendar če je zapora cest nepremostljiv problem, bolje nekaj kot nič

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA