Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Tjaša
#5540
V zgibanki Slovenija teče za zdravje sem opazila, da imajo OLIMPIJSKI TEKI neko posebnost, ne vem pa kakšno.
Ker smo nekateri pri tekih še bolj frišni, nam izkušenejši lahko o tem kaj poveste? :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 ero
#5552
Olimpijski teki so se 'zgodili' pred nekaj leti na pobudo Mednarodnega olimpijskega komiteja. tako se v vec drzavah sveta v istem obdobju odvijajo ti teki v proslavitev dneva olimpizma in kot promocija rekreacije in 'zdravega duha v zdravem telesu'.

obicajno so netekmovalni in namenjeni promociji ter druzenju ob teku...
 Ursa
#5578
Tudi sama sem si zastavljala tole vprašanje... No, pa sem izvedela ne da bi jezik stegnila. hvala obema :D

Lp, Ursa
Uporabniški avatar
 Z*
#5665
Čisto po domače: na olimpijskem teku se običajno ne meri čas (včasih se, odvisno od organizatorja), ni pokalov, ker vrstni red ni pomemben, glavno je, da se teče in za to vsi dobijo priznanja. Aja, pa štartnine so cenejše, z olimpijsko kartico je 50% popusta, in na koncu je žrebanje kar velike vreče nagrad. Ker ni tako tekmovalno, je zelo primerno za popolne začetnike.
Uporabniški avatar
 Magnitude
#5819
Kako pa dobim olimpijsko kartico?
Uporabniški avatar
 bojanu
#5824
Na naslovu http://www.olympic.si/ piše vse-levo zbereš Šport za vse in potem Olimpijska kartica. Mislim da je cena 5ooo SIT, za naročnike Vive pa 2000 SIT.

Naročanje in izdelava kartic:
Mladinska knjiga založba, d.d., Slovenska 29, 1000 Ljubljana
kontaktna oseba:
Roman Čufurovič , tel.: 01 2413-127
Popusti so pri olimpijskih tekih, pri nekaterih tekih iz serije Slovenija teče in raznih drugih priložnostih. 10% popusta je bilo v Intersportu in še kje drugje. Dobiš zgibanko s podatki o aktivnostih, prireditvah in ugodnostih. Včasih je bilo v Čatežu ob teku tudi srečanje imetnikov olimpijske kartice (tudi z možnostjo vožnje s kanuji po Krki-zelo zanimivo :lol: ), letos pa so srečanja drugje.

Včasih so bili bolj prisotni na raznih prireditvah (z raznimi materiali, nagradami, ...) letos pa jih ni kaj dosti videti :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA