Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 ziga
#5808
Slika

:arrow: Atletski klub Ormož v soboto, 24. aprila vabi na cestni tek do sv. Tomaža in nazaj. Štart bo ob 10. uri v Športnem parku Mestna graba, razdalje pa bodo 2.2, 10 in 21 kilometrov.

Predprijave sprejemajo do 22. aprila, štartnina pa je do tedaj 1500 za mali maraton in 1000 za ostala teka.

Informacije: Ivan Golob, 070 511171
Nazadnje spremenil ziga, dne 25 Apr 2004, 10:11, skupaj popravljeno 1 krat.
 dragons
#5887
A mi lahko kdo pove kaj o tem teku.Štajerski del foruma (****) s komentarji na plan.Je to asfaltna proga?
Uporabniški avatar
 Z*
#5916
dragons napisal/-a:A mi lahko kdo pove kaj o tem teku.Štajerski del foruma (****) s komentarji na plan.Je to asfaltna proga?

Žal tudi *** o tem teku nimamo pojma :?: , letos bomo prvič tam (verjetno). :roll: Malce sem povpraševala, pa nihče od znancev ne pozna. So skrivnostni tile Prleki, hmm ...
Uporabniški avatar
 triman
#5944
V Ormožu sem tekel že dva krat. Proga je lepa, najprej malo po mestu potem pa med vinske gorice. Je rahlo razgibana ampak brez strmih vzponov in vzpustov. Po moji oceni je najstrmejši vzpon nekje do 5 %.
Vse skupaj je dobro organizirano in obilica nagrad. Lani je zaradi manjšega števila udeležencev (dež) skoraj vsak tekmovalec dobil kakšno nagrado. Najprej namreč razdelijo nagrade po kategorijah, potem pa še žrebajo tekmovalce. Splača se počakat do konca.
Se vidimo v Ormožu !
:)
Miran
Uporabniški avatar
 triman
#5946
Aja še nekaj. Asfalt je nonstop, s tem, da se starta na tekaski stezi in tudi cilj je na tekaski stezi. Tako, da se približno en krog naredi na tekaški stezi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA